Wiadomo już co dalej z MKS Andrychów

, Sport, Wiadomości, 09.06.2020 15:35, GM
To już pewne - w nowym sezonie siatkarze MKS Andrychów ponownie zagrają w II lidze.
Wiadomo już co dalej z MKS Andrychów
Sezon w II lidze siatkarzy nie został zakończony na boisku. MKS Andrychów zajął drugie miejsce w piątej grupie II ligi i miał grać o awans do I ligi, ale z powodu pandemii koronawirusa ta rywalizacja już nie została przeprowadzona.

Co dalej? Już wiadomo. Mistrzowie poszczególnych grup II ligi (w piątej grupie - zespół z Tych) otrzymali z PZPS propozycję gry w nowym sezonie w I lidze. Wiadomo, że zespół z Tych z tej propozycji nie skorzysta. Jednocześnie siatkarska centrala nie zgadza się, aby w miejsce rezygnującego zespołu zajął wicemistrz. Taki przyjęto regulamin klasyfikacji i premiowania w tych szczególnych okolicznościach.

- To definitywnie przesądza, że nie mamy już możliwości awansu w tym sezonie. Będziemy zgłaszać się do rozgrywek II ligi - mówi nam Kazimierz Stysło z MKS Andrychów.

W nowym sezonie w składzie MKS ma dojść do zmian kadrowych. Do drużyny ma wrócić wychowanek tego klubu, Maciej Fijałek, który ma sobą doświadczenie gry w ekstraklasowych zespołach.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]wsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

pełne wyniki i terminarz ›