reklama

W siatkówce nie mają sobie równych, uczniowie Trójki Mistrzami Małopolski!

, Sport, Wiadomości, 14.06.2019 15:39, INFORMACJA PRASOWA
Wielki sukces uczniów andrychowskiej Trójki.
W siatkówce nie mają sobie równych, uczniowie Trójki Mistrzami Małopolski!
13 czerwca odbył się Finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w siatkówce plażowej w Chrzanowie.

W grupie 6 najlepszych małopolskich drużyn z Niepołomic, Biecza, Ujanowic, Zawoi i Bysiny uczniowie andrychowskiej Szkoły Podstawowej nr 3 pewnie wygrali wszystkie mecze zdobywając I miejsce i tytuł Mistrzów Małopolski.

Skład drużyny: Mateusz Mizera, Wojciech Dendys, Kamil Bodzek.

- Ten sukces był możliwy dzięki współpracy wielu podmiotów. Świetne wyszkolenie, wzorowa postawa sportowa uczniów bierze się z codziennej, systematycznej pracy w Szkole Podstawowej nr 3, na treningach pod okiem trenera Piotra Trojaka w Klubie Sportowym MKS Andrychów oraz programu Siatkarskich Ośrodków Szkolnych - podkreślają w Trójce.

Dodajmy, że od czwartku drużyna siatkarska Trójki rywalizuje także w finale ogólnopolskim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sulechowie koło Zielonej Góry. Gratulacje i trzymamy kciuki.

info: Zespół ds promocji SP3, foto: Piotr TrojakZobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama