W piątek po południu przez region przemknie wyścig kolarski. Utrudnienia dla kierowców

, Sport, Wiadomości, 11.09.2020 09:25, red
Przez nasz region kolarze przejadą w piątek (11.09) po południu w ramach III etapu Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków z Suchej Beskidzkiej do Jaworzna.
W piątek po południu przez region przemknie wyścig kolarski. Utrudnienia dla kierowców
Start trzeciego etapu zaplanowano w piątek (11.09) o godzinie 14:20 w Suchej Beskidzkiej.

Do gminy Andrychów kolarze wjadą od strony Żywca, na Kocierzu zaplanowana jest premia górska (premia górska zaplanowana jest na godz. godz. 16:17).

Dalej przejadą przez Targanice, Sułkowice, Andrychów i dalej do Wieprza. Utrudnienia dla kierowców w gminie Andrychów spodziewane są w godzinach 15.45 – 16.45.Następnie kolarze wjadą na teren powiatu oświęcimskiego od miejscowości Nidek do Głębowic. Ulicą Wadowicką i Oświęcimską kierują się w stronę Polanki Wielkiej. Tam ul. Polną, Długą i Zatorską wjeżdżają do Przeciszowa. Przez Przeciszów ul. Szkolną, Krakowską, Oświęcimską kierują się do Włosienicy, gdzie jadą ul. Długą. W Oświęcimiu ul. Fabryczną, Chemików, Zaborzu ul. Zatorską i znów przez Oświęcim ul. Zatorską, Legionów, Konarskiego przejeżdżają do Babic. Następnie ul. Śląską przejeżdżają do województwa śląskiego do miejscowości Bieruń.

- Wyznaczona trasa wyścigu zostanie całkowicie zamknięta dla ruchu kołowego, w związku z tym apelujemy do mieszkańców o zaplanowanie wyjazdów w innych godzinach lub przejazd ulicami, które nie stanowią trasy wyścigu i nie przecinają trasy wyścigu. Apelujemy również do wszystkich uczestników ruchu drogowego o wyrozumiałość i podporządkowanie się poleceniom policjantów oraz strażaków biorących udział w zabezpieczeniu trasy wyścigu - informują policjanci.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

obserwator2012, 11.09.2020 09:07

Może ktoś podać wzorem powiatu oświęcimskiego jakimi ulicami pojada ok 16 wracam z pracy i pewnie będę w domu o 18. Podobna sprawa jak z oczyszczalnią Czajka -niby nic ,ale wiadro pomyj się wyleje na burmistrza, a kto jest sponsorem : Pan długoletni działacz Duda i jego kolesie

pełne wyniki i terminarz ›