reklama

W niedzielę na Czarnym Groniu SPLASH, czyli przejazd przez basen z wodą.

, Sport, Wiadomości, 17.03.2023 09:10,
Kolejna edycja nietypowej imprezy.
W niedzielę na Czarnym Groniu SPLASH, czyli przejazd przez basen z wodą.
Już po raz dziesiąty Czarny Groń stanie się miejscem niezwykłej imprezy, jaką jest SPLASH - czyli przejazd przez basen z wodą. Event z roku na rok wzbudza coraz większe zainteresowanie wśród fanów sportów zimowych, ale także ludzi chcących zobaczyć na żywo to szalone widowisko.

Uczestnicy będą mogli przejeżdżać na nartach, deskach snowboardowych czy w przypadku gdy poniesie ich fantazja - również na innych pojazdach i rywalizować o nagrody o łącznej wartości przekraczającej 10 000 złotych.

Ale SPLASH to nie tylko rywalizacja. To także okazja do zaprezentowania szalonych strojów i przebrań, które z pewnością skradną serca publiczności.

Każdy, kto chce wziąć w niej udział, może zgłosić się w niedzielę (19 marca) do biura zawodów, które znajdować będzie się przy basenie obok Knajpy SKI i otwarte będzie od 11:00. Przejazdy startują równo o 12.

Nie możecie tego przegapić! Szykujcie stroje i dołączcie do zabawy lub po prostu odwieźcie i obejrzyjcie.DOŁĄCZCIE DO WYDARZENIA NA FB: https://www.facebook.com/events/536161118404900/

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama