W Andrychowie odbędzie się turniej finałowy o awans do I ligi siatkarzy!

, Sport, Wiadomości, 27.04.2017 11:15, (red)
Właśnie zapadła decyzja, że w Andrychowie rozegrany zostanie finałowy turniej, którego stawką będzie awans do I ligi siatkarzy.
W Andrychowie odbędzie się turniej finałowy o awans do I ligi siatkarzy!

W miniony weekend podczas rozgrywanego w Andrychowie turnieju półfinałowego siatkarze MKS Andrychów zapewnili sobie awans do turnieju finałowego, którego stawką będzie awans do I ligi siatkarzy, czyli na zaplecze siatkarskiej elity w kraju.

 

W czwartek (27.04) zapadła decyzja, że turniej finałowy odbędzie się w dniach 4-7 maja w Andrychowie. W turnieju finałowym zagra 6 zespołów: MKS Andrychów, Karpaty Krosno, AZS UAM Poznań, Lechia Tomaszów Mazowiecki, Energa Ostrołęka, Olimpia Sulęcin. Dwie drużyny awansują do I ligi.

 

Regulamin turnieju finałowego stanowi, że zespoły zostaną podzielone na 2 grupy po 3 drużyny z tym zastrzeżeniem, że zwycięzcy turniejów półfinałowych nie mogą znaleźć się w tej samej grupie. Następnie drużyny, które zajmą w grupach miejsca pierwsze i drugie, zmierzą się ze sobą o dwie przepustki do I ligi wedle klucza 1A z 2B, 1B z 2A.

 

 

GRUPA A: Olimpia Sulęcin, AZS Poznań, Lechia Tomaszów Mazowiecki.
GRUPA B: MKS Andrychów, Karpaty Krosno, ASPS Net Ostrołęka. 

GRUPA A: Olimpia Sulęcin, AZS Poznań, Lechia Tomaszów Mazowiecki

GRUPA B: MKS Andrychów, Karpaty Krosno, ASPS Net Ostrołęka

 

 

Organizacja turnieju to ogromne wyzwanie dla działaczy, a dla siatkarzy MKS Andrychów - ogromny atut w postaci własnej, specyficznej hali i przede wszystkim wyjątkowych kibiców.

 

Tymczasem zobaczcie filmowy skrót z turnieju półfinałowego w Andrychowie.

 

 

 

 

RELACJA Z TURNIEJU PÓŁFINAŁOWEGO W ANDRYCHOWIE

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

SP9TCU, 28.04.2017 22:27

A oto oficjalny program turnieju finałowego o wejście do 1 ligi mężczyzn Czwartek 4 maja 16:00 AZS UAM Poznań Lechia Tomaszów Maz. 45 minut po meczu Energa Ostrołęka Karpaty Krosno Piątek 5 maja 16:00 Olimpia Sulęcin AZS UAM Poznań 45 minut po meczu MKS Andrychów Energa Ostrołęka Sobota 6 maja 16:00 Lechia Tomaszów Maz. Olimpia Sulęcin 45 po zakończeniu meczu Karpaty Krosno MKS Andrychów Niedziela 7 maja 12:00 1 półfinał 45 po meczu 2 półfinał Drużyny które wygrają półfinały awansują do 1 ligi seri B

maly, 25.04.2017 07:56

ładnie grają

pełne wyniki i terminarz ›