reklama
reklama

Utrudnienia na szlakach turystycznych i na drogach w związku z maratonem rowerowym

Sport, Wiadomości, 28.09.2018 12:45, PG
Sprawdźcie szczegóły.
Utrudnienia na szlakach turystycznych i na drogach w związku z maratonem rowerowym

W sobotę (29.09.) w Rzykach odbędzie się ostatnia edycja Maratonów Rowerowych Kellys Cyklokarpaty, które już po raz drugi odwiedzają gminę Andrychów. Weźmie w niej udział kilkuset uczestników z całej Polski, organizowane będą również bezpłatne zawody rowerowe dla dzieci na terenie Hotelu Czarny Groń w Rzykach.

Rowerzyści wyruszą spod Hotelu Czarny Groń o godzinie 11:00 i skręcając w prawo wyjadą na Potrójną, skąd czerwonym szlakiem przez Przełęcz Kocierską dojadą do Kocierza Rychwałdzkiego. Zawodnicy, którzy wybiorą krótszy dystans wrócą do Rzyk podjeżdżając prawie na sam szczyt Potrójnej od strony Chatki pod Potrójną.

Zawodnicy, którzy wybiorą dłuższy dystans, z Kocierza Rychwałdzkiego zielonym szlakiem przejadą przez Płonne i Smerekowicę, skąd czerwonym szlakiem na Leskowiec i ścieżką za Schroniskiem zjadą czarnym szlakiem do Osiedla Jagódki w Rzykach, skąd podjeżdżając niemal pod sam Turoń przejadą na Osiedle Praciaki do mety zlokalizowanej na terenie hotelu Czarny Groń.

Utrudnienia w ruchu drogowym mogą zaistnieć w momencie startu zawodników, jednak nie będą trwały dłużej niż 5 minut. Żadne drogi ani szlaki piesze na trasie zawodów nie będą wyłączone z ruchu - organizatorzy proszą jednak o wzmożoną uwagę i ostrożność, zarówno kierowców, jak i wybierających się na szlaki turystów.

Więcej informacji na temat zawodów znajduje się na stronie internetowej www.cyklokarpaty.pl/rzykireklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama