reklama
reklama

Udany spływ kajakowy "Trzech Zapór"

Sport, Wiadomości, 02.07.2024 07:50,
To była już 58 edycja tego wydarzenia!
Udany spływ kajakowy
W miniony weekend blisko 300 osób wzięło udział w 58 edycji Ogólnopolskiego Spływu Kajakowego TRZY ZAPORY 2024 na rzece Sole. Pokonali dystans 45 km z Żywca do Oświęcimia, który został podzielony na dwa etapy.

Ogólnopolski Spływ Kajakowy Trzy Zapory należy do prestiżowego cyklu Grand Prix Polskiego Związku Kajakowego, najlepiej zorganizowanych imprez turystycznych, mających jednak pewien element rywalizacji a jego organizatorzy, Ognisko TKKF MOTOR ANDRYCHÓW otrzymało laur „ZŁOTE WIOSŁA PZKaj 2024” w kat. Kajakarstwo Powszechne i Turystyczne, za organizację imprezy oraz wkład w rozwój kajakarstwa.

- Pogoda dopisała, podobnie jak uczestnicy. Ogółem w naszej imprezie wzięło udział 258 kajakarzy z całej Polski. Dodając 35 osób zaangażowanych w organizację przedsięwzięcia to daje 293 osoby ogółem - informuje TKKF "Motor" z Andrychowa, który był organizatorem całego wydarzenia.

foto: TKKF Motor Andrychów
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama