Uczniowie Dwójki z sukcesami Badmintonie

, Sport, Wiadomości, 06.12.2019 13:45, INFORMACJA PRASOWA
Brawa dla Bartosza Kramarza, Kacpra Panka i Jakuba Bandoła.
Uczniowie Dwójki z sukcesami Badmintonie

W czwartek (05.12.) w Gorlicach odbył się finał wojewódzki Igrzysk Dzieci w Badmintonie. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Andrychowie zajęli w tych zawodach wysokie – V miejsce.

Drużyna w składzie: Bartosz Kramarz, Kacper Panek i Jakub Bandoła dokonała w historycznego wyczynu, gdyż do tej pory uczniowie SP2 kończyli rywalizację na powiecie.

Młodzi zawodnicy uczęszczają do klasy sportowej w SP2 w Andrychowie gdzie zajęcia z badmintona odbywają się na lekcjach wychowania fizycznego.Jak przekazuje nam opiekun grupy Piotr Trojak, w rozgrywkach finałowych brali udział mistrzowie wszystkich powiatów a uczniom andrychowskiej „Dwójki” niewiele zabrakło do strefy medalowej. Mecz o awans przegrali kilkoma punktami.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

pełne wyniki i terminarz ›