reklama

Turniej tenisowy w Andrychowie [FOTO]

, Sport, Wiadomości, 17.09.2019 14:15, DK
Tego typu imprezy będą teraz odbywać się regularnie.
Turniej tenisowy w Andrychowie [FOTO]

W sobotę (14.09) został zainaugurowany pierwszy andrychowski turniej MIXTA.


Na turniej przyjechało 10 pań z kilku ośrodków tenisowych, do których zgodnie z regulaminem dolosowano zawodników z Andrychowa.

Uczestnicy rozgrywali pierwsze mecze w grupach, z których wyłoniono cztery drużyny walczące o finał.

Po całym dniu pełnym emocji i sportowych wrażeń po godzinie 17:00 rozpoczął się mecz finałowy.

Całość imprezy zakończyły tradycyjne prażonki.

Zwycięzcami turnieju została bielsko-andrychowska para Katarzyna Klimczak i Marek Lachendro, która w finale pokonała gospodarzy Małgorzatę Obozę i Dariusza Gryta.

Zaszczytne trzecie miejsce przypadło parze żywiecko-andrychowskiej Jadwidze Gołda i Pawłowi Żabińskiego.

Jak dowiedzieliśmy się od nowych władz Andrychowskiego Towarzystwa Tenisowego takie turnieje będą rozgrywane cyklicznie. Izabela Pawlus – prezes ATT serdecznie zaprasza wszystkich pasjonatów tenisa ziemnego w Andrychowie do trenowania tego pięknego sportu w Andrychowie.

Specjalne podziękowania należą się przede wszystkim sponsorom: Czarny Groń, Sordyl ubezpieczenia, Elpida, Mays Logistic, Park Rozrywki Dinolandia, Inex-Skarb Natury Muszyna, Revo Cars.

:


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy