Turniej półfinałowy o awans do I ligi odbędzie się w Andrychowie

, Sport, Wiadomości, 11.04.2017 11:20, a

Dobra wiadomość dla kibiców siatkówki. To w Andrychowie odbędzie się turniej półfinałowy o awans do I ligi siatkarzy.

Turniej półfinałowy o awans do I ligi odbędzie się w Andrychowie

Zakończyły się emocje w śląskiej grupie II lidze siatkarzy, ale choć MKS Andrychów znalazł się w czołowej „dwójce”, nie oznacza to jeszcze bezpośredniego awansu do I ligi siatkarzy. W sumie na placu boju zostało jeszcze 12 zespołów z różnych grup II ligi. Do I ligi awansują tylko dwie ekipy.

 

Teraz w dniach 21-23 kwietnia w całym kraju odbędą się trzy turnieje półfinałowe. Prawo organizacji jednego z nich otrzymał MKS Andrychów.

W Andrychowie zagrają najlepsi w grupie V:  MKS Andrychów, MCKiS Jaworzno oraz dwie najlepsze drużyny z VI grupy II ligi, czyli: Karpaty Krosno i Pszczółka Lublin.

 

Z tego turnieju wychodzą dwa najlepsze zespoły, które w maju zagrają w turnieju finałowym o awans do I ligi (z udziałem 6 zespołów). Na zaplecze siatkarskiej elity awansują 2 drużyny.

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

pełne wyniki i terminarz ›