reklama

TS Hejnał Kęty z nowym sponsorem

, Sport, Wiadomości, 30.07.2020 16:10, DK
Po latach perturbacji i przepychanek nadszedł czas na zmiany?
TS Hejnał Kęty z nowym sponsorem
Kęcki klub w przyszłym roku obchodził będzie swoje 100-lecie. Swą nazwę zawdzięcza hejnałowi z wieży mariackiej. Klub miał grać tak pięknie jak ów hejnał mariacki. W 1921 grupa działaczy utworzyła Klub o nazwie Towarzystwo Sportowe "HEJNAŁ" .

Po latach perturbacji i przepychanek nadszedł czas na zmiany?

W czwartek (30.07) klub z Kęt poprzez swój facebookowy profil poinformował, że od tego dnia głównym sponsorem TSH Kęty została firma Pako Lorente Polska- założona w 2006 roku marka, która podbija europejski rynek swoimi wysokiej jakości produktami tj. odzieżą z „wyższej” półki.

Pako Lorente Polska to marka stworzona przez kęczanina Rafała Chrapkowicza, który właśnie postanowił wspierać finansowo TS Hejnał.

Dziś oficjalnie potwierdzamy to, co większość z Was już wiedziała - głównym sponsorem TSH Kęty została firma Pako...

Opublikowany przez TS Hejnał Kęty Czwartek, 30 lipca 2020

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

rjasiacz, 30.07.2020 16:52

BRAWO RAFAŁ BRAWO HEJNAŁ

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama