reklama

Trzy razy złoto. Triumf zawodniczki z naszego regionu w mistrzostwach Polski

, Sport, Wiadomości, 07.02.2022 13:50, eł

Kwalifikacje nie zapowiadały takiego sukcesu.

Trzy razy złoto. Triumf zawodniczki z naszego regionu w mistrzostwach Polski

W miniony weekend w Legnicy odbyły się 40. Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów w łucznictwie. Wspaniałe zaprezentowała się w nich Natalia Leśniak pochodząca ze Stryszawy koło Suchej Beskidzkiej. Wystąpiła w trzech finałach - indywidualnym, drużynowym i w mikście (grze podwójnej mieszanej, w której biorą udział dwuosobowe zespoły złożone z kobiety i mężczyzny).

Natalia Leśniak ma na koncie wiele sukcesów. Zdobyła między innymi dwa srebrne medale podczas halowych mistrzostw świata w Ankarze w 2016 roku. W rok później w Vittel została halową mistrzynią Europy w rywalizacji drużynowej. W jej teamie wystąpiły również Wioleta Myszor i Karolina Farasiewicz.

W 40. Halowych Mistrzostwach Polski Seniorów w łucznictwie Natalia Leśniak pokazała się ze swej najlepszej strony. We wszystkich rywalizacjach, w których wzięła udział, stanęła ostatecznie na najwyższym stopniu podium. Do domu wróciła z trzema złotymi medalami. Sama zawodniczka nie spodziewała się, że pójdzie jej aż tak dobrze, ponieważ w kwalifikacjach zajęła dopiero dwunaste miejsce.


Foto: Facebook/Natalia Leśniak

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama