reklama

Trwają zapisy do programu Jeżdżę z głową

, Sport, Wiadomości, 07.01.2019 14:40, red


Trwają zapisy do programu Jeżdżę z głową

Gmina Andrychów otrzymała dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego w wysokości 14 500,00 zł brutto na realizację projektu „Jeżdżę z głową”. Pozostała kwota w wysokości 40 490,00 zł sfinansowana jest z budżetu Gminy Andrychów oraz wpłat rodziców.

- Za udział dziecka w szkoleniu, rodzice ponoszą koszt w wysokości 100,00 zł brutto, w której zawarta jest cena za karnety, wypożyczenie sprzętu narciarskiego oraz koszt nauki jazdy na nartach. We własnym zakresie należy zapewnić dziecku transport na stok Czarny Groń - informują andrychowscy urzędnicy.

W ramach zajęć planowane jest 6 dniowe szkolenie dla 90 dzieci z klas III i IV szkół podstawowych Gminy Andrychów. Pierwszeństwo mają dzieci, które nie potrafią jeździć na nartach i nie brały udziału w projekcie „Jeżdżę z głową”.

Zapisy trwają do 9.01.2018r. w szkole, do której uczęszcza dziecko.

Szczegółowe informacje: Urząd Miejski w Andrychowie, Wydział Turystyki Sportu i Kultury: tel. 33 842 99 35


źródło: UM Andrychów

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

MARIO_1301A, 07.01.2019 17:59

Wielka ściema . Sześć "glów" na klasę! Dobór oczywisty. Ciekawe, że nie umiejące dzieci a zawsze powstaje grupa już jeżdżących. Ktoś tą sprawą powinien się zainteresować. Myślę , że dofinansujący. Szukacie mistrzów sportu? Przycisnąć Bańkę. Podobno jest taki dobry. Propaganda jak co roku.

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama