reklama

Treningi z Grzegorzem Fijałkiem w Inwałdzie

, Sport, Wiadomości, 10.09.2022 12:00,
Treningi z Grzegorzem Fijałkiem w Inwałdzie
Od tego roku w mini zoo „Kucyk” w Inwałdzie dostępne jest boisko do gry w siatkówkę plażową. Ostatnio regularnie zajęcia ma tutaj Grzegorz Fijałek z Andrychowa, utytułowany siatkarz plażowy, brązowy medalista Mistrzostw Europy, trzykrotny uczestnik Igrzysk Olimpijskich.

Kto jak kto, ale Grzegorz wie, jak takie boisko powinno być zbudowane. Mówi, że obiekt w Inwałdzie to jedno z najlepszych boisk do plażówki w regionie. Żałuje tylko, że powstało ono tak późno, już po zakończeniu jego kariery sportowej.

Andrychowianin zajmuje się teraz szkoleniem. W ostatnich dniach prowadzi w Inwałdzie miniobóz dla osób, które chcą się poznać tajniki gry w plażówkę od prawdziwego mistrza.


Jeśli ktoś chciałby skorzystać z boiska do plażówki w mini zoo w Inwałdzie, po szczegóły powinien zerknąć na stronę: https://www.agrokucyk.pl/boisko-do-siatkowki-plazowej
foto: WB

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama