reklama

Trening EMS: najlepszy sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów. iFitt

, Sport, Wiadomości, 04.10.2020 15:21, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Trening EMS: najlepszy sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów. iFitt

Nie możesz się zmobilizować do regularnych ćwiczeń i wyjścia do Klubu Fitness?
Ćwiczysz regularnie, lecz chcesz poprawić efekty swoich ćwiczeń?
Chcesz zrzucić kilka niepotrzebnych kilogramów i zredukować tkankę tłuszczową?
A może po prostu jakość Twojej skóry się pogorszyła?


TRENING EMS W KLUBIE FITNESS IFITT W ANDRYCHOWIE DEDYKOWANY JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE!
Rewolucją w pozbywaniu się zbędnych kilogramów jest trening z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni EMS. Trening ten oparty jest na najnowocześniejszej technologii EMS, której zadaniem jest między innymi redukcja nadmiernej masy ciała, modelowanie sylwetki i walka z niechcianym cellulitem.

JAK DZIAŁA TRENING EMS?
Trening EMS w Klubie Fitness iFitt jest najbezpieczniejszą formą treningu na świecie. Trwa jedyne 20 minut i wykonywany jest 1 lub 2 razy w tygodniu. Odbywa się on w specjalnym kombinezonie, wyposażonym w elektrody, które stymulują pracę mięśni lub konkretnych grup mięśniowych. Zastosowanie dwudziestominutowych ćwiczeń podczas treningu EMS można porównać do długotrwałego i męczącego treningu na siłowni. Dobór ćwiczeń oraz ich intensywność, dostosowywana jest indywidualnie do możliwości ćwiczącego, dzięki czemu trening jest bezpieczny i nie powoduje niepotrzebnych przeciążeń stawów oraz kręgosłupa.

JAK TRENING EMS SPALA TKANKĘ TŁUSZCZOWĄ?
Wysiłek fizyczny podejmowany podczas ćwiczeń z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni, nie tylko wpływa pozytywnie na nasz układ ruchu, lecz również powoduje szereg zmian fizjologicznych w całym organizmie.

Technologia EMS w Klubie Fitness iFitt dzięki wykorzystaniu impulsów o niskiej częstotliwości pozwala na pełną kontrole dobranego i celowanego do wybranej partii ciała treningu. Oznacza to, że mięśnie pracują bardziej efektywnie, a sam trening ukierunkowany jest na pracę wybranej partii ciała. U kobiet najczęściej wyróżnia się okolice brzucha, ud i pośladków, natomiast wśród mężczyzn największy nacisk kładzie się na ramiona i okolice brzucha.

Ponadto generowane skurcze mięśni stymulowane przez system EMS, dzięki jednoczesnej aktywacji pojedynczych włókien mięśniowych, podnoszą metabolizm organizmu. Stan ten powoduje intensywne spalanie tkanki tłuszczowej w trakcie treningu oraz do 72 dwóch godzin po treningu. Taki stan rzeczy pozwala na osiągnięcie upragnionych efektów dużo szybciej niż w konwencjonalnych metodach treningowych.

CZY EMS POPRAWIA JAKOŚĆ SKÓRY I REDUKUJE ZBĘDNY CELLULIT?
W wyniku uruchomienia wielu procesów metabolicznych organizmu, nie tylko mięśnie i tkanka tłuszczowa ulegają przemianom. Zwiększamy przepływ krwi spowodowany wysiłkiem fizycznym i stymulacją EMS, sprzyja powstaniu wielu korzystnych zmian w obrębie skóry i tkanki podskórnej. System EMS pobudza krążenie i lepiej dotlenia komórki w tkankach, co przekłada się na dużo bardziej efektywną walkę z cellulitem i finalnie na jego redukcje.

Trening EMS i jego efekty:
- Wzrost siły, kondycji i sprawności fizycznej,
- Spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym wzroście masy mięśniowej,
- Zmniejsza cellulit i poprawia wygląd skóry, a tym samym modeluje sylwetkę,
- Usuwa toksyny z organizmu,
- Redukuje objawy bólowe skojarzone z pracą mięśni i stawów,
- Przyczynia się do szybszej rekonwalescencji układu ruchu,
- Przyspiesza przepływ krwi przez mięśnie szkieletowe i skórę,
- Pobudza metabolizm organizmu.

Trener osobisty i trening EMS to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Pamiętaj, trening trwa dwadzieścia minut i wykonujesz go tylko raz w tygodniu. Dzięki ogromnej aktywacji mięśni to wystarczy, aby osiągać rezultaty jakie sobie wyznaczysz.Klub Fitness i Siłownia iFitt Andrychów
Ul. Krakowska 50,
34-120 Andrychów
Tel: 696458161Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama