reklama

Trenerzy nowej Akademii Mistrzów Cracovii Andrychów szkolili się pod okiem profesjonalisty

, Sport, Wiadomości, 16.06.2018 09:00, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Trenerzy nowej Akademii Mistrzów Cracovii Andrychów szkolili się pod okiem profesjonalisty
Trenerzy Akademii Mistrzów Cracovii Andrychów szkolili się w piątek (15.06) pod okiem jednego z najlepszych trenerów w Polsce Michała Probierza. Do nowej szkółki piłkarskiej w Andrychowie zapraszają również tacy zawodnicy jak Michał Helik, najlepszy obrońca Ekstraklasy w sezonie 2017-2018, Kamil Pestka, Miroslav Covilo, bramkarz Maciej Gostomski.

Na otwarciu w niedzielę swoją obecnością zaszczycą nas tacy piłkarze Cracovii jak Adam Wilk, Milan Dimun i Kamil Pestka.

W niedzielę, 17 czerwca. zapraszamy na wielkie otwarcie akademii piłkarskiej Cracovia Kraków od godz. 13:00 na boisku w Roczynach.

Kontakt pod nr tel. widocznym na plakacie lub pod 662 093 657

Trenujący w Akademii Mistrzów Cracovii Andrychów młodzi piłkarze będą szkoleni pod czujnym okiem najlepszej klasy instruktorów.

Zaangażowani będą w mnóstwo eventów nie tylko sportowych ale i medialnych (podawanie piłek na meczach ekstraklasy itp. czy wspólne treningi z pierwszym składem Cracovii). Podczas niektórych treningów, wasze pociechy będą obserwowane przez trenerów Cracovii w celu wyłonienia młodych talentów i zapewnienia im dalszego rozwoju, w kierunku piłki nożnej na najwyższym poziomie.

Chcesz aby Twoje dziecko zagrało kiedyś w ekstraklasowym meczu? Zgłoś się do nas już dziś! Treningi będą odbywać się w Andrychowie i okolicach.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama