reklama
reklama

To jeszcze nie koniec podwyżek na krytym basenie w Andrychowie. Kolejna po wakacjach...

Sport, Gospodarka, Wiadomości, 09.07.2024 11:55, eł

Pierwsza weszła w życie w poniedziałek, 8 lipca.

To jeszcze nie koniec podwyżek na krytym basenie w Andrychowie. Kolejna po wakacjach...

Burmistrz Andrychowa Beata Smolec wydała w ostatnim czasie dwa zarządzenia w sprawie zmiany cennika andrychowskiej krytej pływalni. Pierwsze weszło w życie 8 lipca, drugie zacznie obowiązywać tuż po wakacjach - 2 września.

Lipcowa podwyżka dotyczyła cen jednostkowych biletów. Godzina korzystania z basenu podrożała o 2 złote dla wszystkich. Tyle tylko, że przez okres wakacji (do 31 sierpnia) młodzi mieszkańcy gminy Andrychów (dzieci i młodzież do 18. roku życia) mają zniżkę. Od 6.15 do 15.00 koszt pierwszej godziny pływania kosztuje dla nich tylko złotówkę. Na każdą drugą i kolejną muszą wykupić zwykły bilet ulgowy za 12 lub 13 zł.

Podwyżka, która wejdzie w życie 2 września, nie dotknie indywidualnych użytkowników basenu. Wtedy zmienią się bowiem wyłącznie ceny za wynajem toru lub całej niecki. W przypadku jednego toru wzrośnie ona o 10 zł. Jeśli ktoś zechce wynająć całą nieckę rekreacyjną, zapłaci o 100, 150 lub 200 zł więcej niż obecnie – w zależności od dnia tygodnia i godzin, w których będzie zamierał ją użytkować. Nie podrożeje natomiast wynajem całej niecki sportowej – samej lub łącznie z rekreacyjną.


Tak wygląda cennik wynajmu torów i niecek, który wejdzie w życie 2 września:


A takie ceny obowiązują do końca wakacji:


Foto: MOSKiT w Andrychowie

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

maniek, 09.07.2024 13:10

Ps. Państwowe spółki podniosły nam rachunki. Każdy to już chyba odczuł.

maniek, 09.07.2024 13:09

Nie jest tak źle. Jeśli dobrze rozumiem w zamian za to np. starsi panowie będą mogli wchodzić do szatni, pod prysznice i do łazienek gdzie są młode dziewczyny, brać obok nich prysznic, robić inne rzeczy wszystko w ramach nowoczesnej i europejskiej koedukacji. Na serio - moim zdaniem nowa władza pokazuje powoli że wstydu nie ma. Dosłownie i w przenośni. Niech ktoś im powie że władza może skończyć się szybciej niż myślą jak tak dalej pójdzie.

nocnymarek, 09.07.2024 12:43

Państwowe spółki faktycznie nie podniosły nam rachunków za prąd i gaz. Ciekawe dlaczego zatem na basenie podnoszą?

home, 09.07.2024 12:28

Naszą ukochaną obecną władzę świetnie podsumowują słowa: Miałeś wyglądać jak Dicaprio, miałam się wozić Twoim cabrio, w basenie sączyć Aperole, a Ty robisz wszystko tak że ja, że ja Cię nie chcę

antykubien, 09.07.2024 12:05

Miało nie być podwyżek!

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama