Terminarz i wyniki rozgrywek: Klasa B Wadowice gr II

1. Stanisławianka Stanisław 28 37:10
2. Gród Grodzisko 26 34:16
3. Dąb Paszkówka 25 31:23
4. Dąb Tomice 24 40:18
5. Relaks Wysoka 23 46:19
6. Płomień Sosnowice 18 20:21
7. Orzeł Radocza 14 25:30
8. Sokół Przytkowice 14 26:33
9. Sokół Chrząstowice 13 33:38
10. Victoria Półwieś 11 26:35
11. Halniak II Targanice 8 23:41
12. Sokół Frydrychowice 6 12:49
13. Leskowiec Rzyki 3 17:37
KOLEJKA 13
2022-11-06 12:00 Relaks Wysoka 8:2 Halniak II Targanice
2022-11-06 11:00 Leskowiec Rzyki 2:4 Dąb Paszkówka
2022-11-05 13:00 Victoria Półwieś 3:4 Dąb Tomice
2022-11-05 13:00 Orzeł Radocza 2:2 Sokół Przytkowice
2022-11-05 13:00 Sokół Chrząstowice 1:4 Płomień Sosnowice
2022-11-05 13:00 Sokół Frydrychowice 0:4 Gród Grodzisko
KOLEJKA 12
2022-10-30 14:00 Stanisławianka Stanisław 1:1 Sokół Chrząstowice
2022-10-30 14:00 Halniak II Targanice 2:2 Leskowiec Rzyki
2022-10-30 14:00 Płomień Sosnowice 0:2 Sokół Przytkowice
2022-10-29 15:00 Dąb Paszkówka 4:1 Sokół Frydrychowice
2022-10-29 15:00 Orzeł Radocza 3:7 Relaks Wysoka
2022-10-29 15:00 Gród Grodzisko 4:1 Victoria Półwieś
KOLEJKA 11
2022-10-23 15:00 Victoria Półwieś 2:5 Dąb Paszkówka
2022-10-23 14:00 Relaks Wysoka 2:2 Płomień Sosnowice
2022-10-23 13:00 Sokół Chrząstowice 4:0 Sokół Przytkowice
2022-10-23 13:00 Sokół Frydrychowice 3:1 Halniak II Targanice
2022-10-23 11:00 Leskowiec Rzyki 0:3 Orzeł Radocza
2022-10-22 14:00 Dąb Tomice 1:3 Stanisławianka Stanisław
KOLEJKA 10
2022-10-16 15:00 Halniak II Targanice 2:1 Victoria Półwieś
2022-10-16 14:00 Płomień Sosnowice 4:3 Leskowiec Rzyki
2022-10-16 11:00 Gród Grodzisko 2:2 Dąb Tomice
2022-10-15 15:00 Stanisławianka Stanisław 1:0 Sokół Przytkowice
2022-10-15 15:00 Orzeł Radocza 0:0 Sokół Frydrychowice
2022-10-15 11:00 Sokół Chrząstowice 0:5 Relaks Wysoka
KOLEJKA 9
2022-10-09 15:00 Relaks Wysoka 3:3 Sokół Przytkowice
2022-10-09 15:00 Victoria Półwieś 1:0 Orzeł Radocza
2022-10-09 11:00 Leskowiec Rzyki 3:3 Sokół Chrząstowice
2022-10-09 11:00 Dąb Tomice 4:1 Dąb Paszkówka
2022-10-08 15:00 Gród Grodzisko 1:1 Stanisławianka Stanisław
2022-10-08 15:00 Sokół Frydrychowice 2:3 Płomień Sosnowice
KOLEJKA 8
2022-10-02 16:00 Płomień Sosnowice 2:2 Victoria Półwieś
2022-10-02 13:00 Sokół Chrząstowice 6:2 Sokół Frydrychowice
2022-10-01 16:00 Stanisławianka Stanisław 1:1 Relaks Wysoka
2022-10-01 16:00 Dąb Paszkówka 0:2 Gród Grodzisko
2022-10-01 14:00 Sokół Przytkowice 3:2 Leskowiec Rzyki
2022-02-02 16:00 Halniak II Targanice 2:7 Dąb Tomice
KOLEJKA 7
2022-09-25 16:00 Victoria Półwieś 2:5 Sokół Chrząstowice
2022-09-25 11:00 Leskowiec Rzyki 1:6 Relaks Wysoka
2022-09-24 16:00 Dąb Paszkówka 3:3 Stanisławianka Stanisław
2022-09-24 16:00 Sokół Frydrychowice 2:2 Sokół Przytkowice
2022-09-24 16:00 Dąb Tomice 5:0 Orzeł Radocza
2022-09-24 15:00 Gród Grodzisko 4:1 Halniak II Targanice
KOLEJKA 6
2022-09-18 16:00 Płomień Sosnowice 1:0 Dąb Tomice
2022-09-18 16:00 Relaks Wysoka 7:1 Sokół Frydrychowice
2022-09-17 16:00 Halniak II Targanice 1:2 Dąb Paszkówka
2022-09-17 16:00 Orzeł Radocza 1:4 Gród Grodzisko
2022-09-17 16:00 Sokół Przytkowice 6:4 Victoria Półwieś
2022-09-17 11:00 Stanisławianka Stanisław 3:0 Leskowiec Rzyki
KOLEJKA 5
2022-09-11 17:00 Halniak II Targanice 2:3 Stanisławianka Stanisław
2022-09-11 16:00 Victoria Półwieś 2:2 Relaks Wysoka
2022-09-11 11:00 Dąb Tomice 2:2 Sokół Chrząstowice
2022-09-10 17:00 Dąb Paszkówka 2:1 Orzeł Radocza
2022-09-10 16:00 Sokół Frydrychowice 0:0 Leskowiec Rzyki
2022-09-10 15:00 Gród Grodzisko 1:1 Płomień Sosnowice
KOLEJKA 4
2022-09-04 17:00 Stanisławianka Stanisław 12:1 Sokół Frydrychowice
2022-09-04 11:00 Sokół Chrząstowice 3:3 Gród Grodzisko
2022-09-04 11:00 Leskowiec Rzyki 0:2 Victoria Półwieś
2022-09-03 17:00 Orzeł Radocza 5:3 Halniak II Targanice
2022-09-03 16:00 Sokół Przytkowice 2:7 Dąb Tomice
2022-09-03 13:00 Płomień Sosnowice 1:2 Dąb Paszkówka
KOLEJKA 3
2022-08-28 17:00 Victoria Półwieś 6:0 Sokół Frydrychowice
2022-08-28 17:00 Halniak II Targanice 0:1 Płomień Sosnowice
2022-08-27 17:00 Orzeł Radocza 0:1 Stanisławianka Stanisław
2022-08-27 17:00 Dąb Tomice 1:1 Relaks Wysoka
2022-08-27 17:00 Gród Grodzisko 2:2 Sokół Przytkowice
2022-08-27 17:00 Dąb Paszkówka 4:1 Sokół Chrząstowice
KOLEJKA 2
2022-08-21 17:00 Relaks Wysoka 1:3 Gród Grodzisko
2022-08-21 13:00 Sokół Chrząstowice 3:5 Halniak II Targanice
2022-08-21 11:00 Leskowiec Rzyki 1:3 Dąb Tomice
2022-08-20 17:00 Stanisławianka Stanisław 5:0 Victoria Półwieś
2022-08-20 16:00 Orzeł Radocza 3:1 Płomień Sosnowice
2022-08-20 16:00 Sokół Przytkowice 2:4 Dąb Paszkówka
KOLEJKA 1
2022-08-14 11:00 Gród Grodzisko 4:3 Leskowiec Rzyki
2022-08-13 17:00 Dąb Tomice 4:0 Sokół Frydrychowice
2022-08-13 17:00 Dąb Paszkówka 0:3 Relaks Wysoka
2022-08-13 17:00 Halniak II Targanice 2:2 Sokół Przytkowice
2022-08-13 17:00 Orzeł Radocza 7:4 Sokół Chrząstowice
2022-08-13 14:00 Płomień Sosnowice 0:3 Stanisławianka Stanisław
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama