Terminarz i wyniki rozgrywek: Klasa B Wadowice gr I

1. Błyskawica Marcówka 33 42:12
2. Chełm Stryszów 28 37:12
3. Sosnowianka Stanisław 24 38:23
4. Jubilat Izdebnik 24 29:23
5. Jastrzębianka Jastrzębia 22 27:14
6. Cedron Brody 16 26:19
7. Świt Osielec 16 27:36
8. Grom Grzechynia 15 25:30
9. Olimpia Zebrzydowice 13 18:20
10. Tempo II Białka 13 17:28
11. Czarni Koziniec 10 21:37
12. Żarek Stronie 8 22:37
13. LKS Bieńkówka 2 6:44
KOLEJKA 13
2022-11-06 13:00 LKS Bieńkówka 0:5 Jastrzębianka Jastrzębia
2022-11-06 13:00 Sosnowianka Stanisław 6:2 Żarek Stronie
2022-11-06 13:00 Grom Grzechynia 4:0 Cedron Brody
2022-11-05 13:00 Tempo II Białka 0:2 Błyskawica Marcówka
2022-11-05 13:00 Chełm Stryszów 6:1 Czarni Koziniec
2022-11-05 13:00 Jubilat Izdebnik 3:2 Olimpia Zebrzydowice
KOLEJKA 12
2022-10-30 14:00 Żarek Stronie 6:1 Grom Grzechynia
2022-10-30 11:00 Jastrzębianka Jastrzębia 1:0 Chełm Stryszów
2022-10-30 11:00 Czarni Koziniec 3:4 Sosnowianka Stanisław
2022-10-29 14:00 Błyskawica Marcówka 5:2 Świt Osielec
2022-10-29 14:00 Olimpia Zebrzydowice 1:3 Tempo II Białka
2022-10-29 14:00 Cedron Brody 1:3 Jubilat Izdebnik
KOLEJKA 11
2022-10-23 15:00 Grom Grzechynia 2:2 Czarni Koziniec
2022-10-23 14:00 Sosnowianka Stanisław 3:1 Jastrzębianka Jastrzębia
2022-10-23 11:00 Świt Osielec 3:1 Olimpia Zebrzydowice
2022-10-22 15:00 Chełm Stryszów 3:0 LKS Bieńkówka
2022-10-22 15:00 Tempo II Białka 3:2 Cedron Brody
2022-10-22 14:00 Jubilat Izdebnik 3:1 Żarek Stronie
KOLEJKA 10
2022-10-16 15:00 Żarek Stronie 1:1 Tempo II Białka
2022-10-16 11:00 Czarni Koziniec 1:2 Jubilat Izdebnik
2022-10-16 11:00 Jastrzębianka Jastrzębia 0:0 Grom Grzechynia
2022-10-15 15:00 LKS Bieńkówka 0:5 Sosnowianka Stanisław
2022-10-15 15:00 Olimpia Zebrzydowice 1:2 Błyskawica Marcówka
2022-10-15 15:00 Cedron Brody 0:1 Świt Osielec
KOLEJKA 9
2022-10-09 15:00 Sosnowianka Stanisław 0:1 Chełm Stryszów
2022-10-09 15:00 Grom Grzechynia 3:0 LKS Bieńkówka
2022-10-09 11:00 Świt Osielec 4:1 Żarek Stronie
2022-10-08 15:00 Błyskawica Marcówka 1:0 Cedron Brody
2022-10-08 15:00 Jubilat Izdebnik 1:3 Jastrzębianka Jastrzębia
2022-10-08 14:00 Tempo II Białka 2:1 Czarni Koziniec
KOLEJKA 8
2022-10-02 16:00 Cedron Brody 2:2 Olimpia Zebrzydowice
2022-10-02 16:00 Żarek Stronie 2:3 Błyskawica Marcówka
2022-10-02 16:00 LKS Bieńkówka 0:5 Jubilat Izdebnik
2022-10-02 11:00 Czarni Koziniec 3:6 Świt Osielec
2022-10-02 11:00 Jastrzębianka Jastrzębia 7:0 Tempo II Białka
2022-10-01 16:00 Chełm Stryszów 4:0 Grom Grzechynia
KOLEJKA 7
2022-09-25 16:00 Olimpia Zebrzydowice 1:1 Żarek Stronie
2022-09-25 16:00 Grom Grzechynia 6:3 Sosnowianka Stanisław
2022-09-25 14:00 Tempo II Białka 2:2 LKS Bieńkówka
2022-09-25 11:00 Świt Osielec 2:4 Jastrzębianka Jastrzębia
2022-09-24 16:00 Jubilat Izdebnik 2:4 Chełm Stryszów
2022-09-24 16:00 Błyskawica Marcówka 5:0 Czarni Koziniec
KOLEJKA 6
2022-09-18 16:00 Sosnowianka Stanisław 7:2 Jubilat Izdebnik
2022-09-18 16:00 Żarek Stronie 2:4 Cedron Brody
2022-09-18 16:00 Czarni Koziniec 1:3 Olimpia Zebrzydowice
2022-09-18 16:00 LKS Bieńkówka 2:3 Świt Osielec
2022-09-17 16:00 Jastrzębianka Jastrzębia 1:4 Błyskawica Marcówka
2022-09-17 16:00 Chełm Stryszów 2:1 Tempo II Białka
KOLEJKA 5
2022-09-10 17:00 Cedron Brody 5:0 Czarni Koziniec
2022-09-10 17:00 Olimpia Zebrzydowice 0:2 Jastrzębianka Jastrzębia
2022-09-10 16:00 Tempo II Białka 0:3 Sosnowianka Stanisław
2022-09-10 11:00 Świt Osielec 2:8 Chełm Stryszów
2022-09-10 11:00 Jubilat Izdebnik 2:0 Grom Grzechynia
2022-09-10 11:00 Błyskawica Marcówka 5:0 LKS Bieńkówka
KOLEJKA 4
2022-09-04 17:00 Grom Grzechynia 3:3 Tempo II Białka
2022-09-04 17:00 LKS Bieńkówka 1:1 Olimpia Zebrzydowice
2022-09-04 17:00 Sosnowianka Stanisław 3:2 Świt Osielec
2022-09-04 11:00 Czarni Koziniec 5:2 Żarek Stronie
2022-09-04 11:00 Jastrzębianka Jastrzębia 0:1 Cedron Brody
2022-09-03 17:00 Chełm Stryszów 3:2 Błyskawica Marcówka
KOLEJKA 3
2022-08-31 17:30 Świt Osielec 0:4 Grom Grzechynia
2022-08-28 17:00 Żarek Stronie 1:3 Jastrzębianka Jastrzębia
2022-08-27 17:00 Cedron Brody 8:0 LKS Bieńkówka
2022-08-27 16:00 Olimpia Zebrzydowice 0:0 Chełm Stryszów
2022-08-27 13:00 Tempo II Białka 0:2 Jubilat Izdebnik
2022-08-27 11:00 Błyskawica Marcówka 4:2 Sosnowianka Stanisław
KOLEJKA 2
2022-08-21 17:00 LKS Bieńkówka 1:2 Żarek Stronie
2022-08-21 17:00 Chełm Stryszów 1:2 Cedron Brody
2022-08-21 17:00 Sosnowianka Stanisław 0:1 Olimpia Zebrzydowice
2022-08-21 17:00 Grom Grzechynia 0:5 Błyskawica Marcówka
2022-08-21 11:00 Jastrzębianka Jastrzębia 0:2 Czarni Koziniec
2022-08-20 17:00 Jubilat Izdebnik 3:0 Świt Osielec
KOLEJKA 1
2022-08-17 18:00 Żarek Stronie 1:5 Chełm Stryszów
2022-08-14 11:00 Czarni Koziniec 2:0 LKS Bieńkówka
2022-08-14 11:00 Świt Osielec 2:2 Tempo II Białka
2022-08-13 17:00 Błyskawica Marcówka 4:1 Jubilat Izdebnik
2022-08-13 17:00 Olimpia Zebrzydowice 5:2 Grom Grzechynia
2022-08-13 17:00 Cedron Brody 1:2 Sosnowianka Stanisław
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama