Terminarz i wyniki rozgrywek: V liga
1. |
Niwa Nowa Wieś |
65 |
67:42 |
2. |
MKS Trzebinia |
64 |
97:38 |
3. |
Tempo Białka |
63 |
92:52 |
4. |
Wiślanka Grabie |
50 |
53:36 |
5. |
Pcimianka Pcim |
45 |
71:43 |
6. |
KS Chełmek |
41 |
58:61 |
7. |
Sokół Kocmyrzów |
39 |
48:44 |
8. |
Karpaty Siepraw |
39 |
50:64 |
9. |
Jutrzenka Giebułtów |
37 |
59:50 |
10. |
Spójnia Osiek Zimnodół |
28 |
63:76 |
11. |
Garbarnia II Kraków |
28 |
44:62 |
12. |
Błękitni Modlnica |
27 |
49:90 |
13. |
Orlęta Rudawa |
26 |
45:68 |
14. |
Zjednoczeni Branice |
23 |
35:56 |
15. |
Clepardia Kraków |
16 |
25:74 |
KOLEJKA 30 |
2023-06-24 17:00 |
Clepardia Kraków |
0:4 |
Karpaty Siepraw |
2023-06-24 17:00 |
Tempo Białka |
5:3 |
KS Chełmek |
2023-06-24 17:00 |
MKS Trzebinia |
5:3 |
Orlęta Rudawa |
2023-06-24 17:00 |
Pcimianka Pcim |
2:2 |
Zjednoczeni Branice |
2023-06-24 17:00 |
Sokół Kocmyrzów |
3:1 |
Błękitni Modlnica |
2023-06-24 17:00 |
Garbarnia II Kraków |
1:3 |
Niwa Nowa Wieś |
2023-06-21 17:00 |
Jutrzenka Giebułtów |
4:4 |
Spójnia Osiek Zimnodół |
KOLEJKA 29 |
2023-06-17 18:00 |
Wiślanka Grabie |
2:2 |
Clepardia Kraków |
2023-06-17 18:00 |
Karpaty Siepraw |
1:5 |
Garbarnia II Kraków |
2023-06-17 18:00 |
Zjednoczeni Branice |
4:5 |
Jutrzenka Giebułtów |
2023-06-17 17:00 |
Orlęta Rudawa |
0:3 |
Tempo Białka |
2023-06-17 17:00 |
Niwa Nowa Wieś |
1:0 |
Sokół Kocmyrzów |
2023-06-17 17:00 |
Spójnia Osiek Zimnodół |
2:3 |
MKS Trzebinia |
2023-06-17 13:30 |
Błękitni Modlnica |
2:1 |
Pcimianka Pcim |
KOLEJKA 28 |
2023-06-11 18:00 |
Garbarnia II Kraków |
3:1 |
Wiślanka Grabie |
2023-06-11 17:00 |
Pcimianka Pcim |
5:0 |
Niwa Nowa Wieś |
2023-06-10 17:00 |
Sokół Kocmyrzów |
3:0 |
Karpaty Siepraw |
2023-06-10 11:00 |
MKS Trzebinia |
6:0 |
Zjednoczeni Branice |
2023-06-10 11:00 |
Jutrzenka Giebułtów |
10:2 |
Błękitni Modlnica |
2023-06-08 16:00 |
KS Chełmek |
5:2 |
Orlęta Rudawa |
2023-06-07 18:00 |
Tempo Białka |
4:1 |
Spójnia Osiek Zimnodół |
KOLEJKA 27 |
2023-06-03 18:00 |
Wiślanka Grabie |
1:0 |
Sokół Kocmyrzów |
2023-06-03 18:00 |
Karpaty Siepraw |
0:2 |
Pcimianka Pcim |
2023-06-03 18:00 |
Błękitni Modlnica |
0:10 |
MKS Trzebinia |
2023-06-03 17:00 |
Spójnia Osiek Zimnodół |
2:4 |
KS Chełmek |
2023-06-03 17:00 |
Zjednoczeni Branice |
0:2 |
Tempo Białka |
2023-06-03 16:00 |
Niwa Nowa Wieś |
2:1 |
Jutrzenka Giebułtów |
2023-06-03 11:00 |
Clepardia Kraków |
1:1 |
Garbarnia II Kraków |
KOLEJKA 26 |
2023-05-28 17:00 |
Tempo Białka |
5:1 |
Błękitni Modlnica |
2023-05-28 17:00 |
Pcimianka Pcim |
2:1 |
Wiślanka Grabie |
2023-05-27 17:30 |
KS Chełmek |
1:2 |
Zjednoczeni Branice |
2023-05-27 17:00 |
Sokół Kocmyrzów |
2:0 |
Clepardia Kraków |
2023-05-27 17:00 |
Orlęta Rudawa |
2:2 |
Spójnia Osiek Zimnodół |
2023-05-27 11:00 |
MKS Trzebinia |
1:3 |
Niwa Nowa Wieś |
2023-05-27 11:00 |
Jutrzenka Giebułtów |
3:0 |
Karpaty Siepraw |
KOLEJKA 25 |
2023-05-21 18:00 |
Karpaty Siepraw |
2:4 |
MKS Trzebinia |
2023-05-21 18:00 |
Błękitni Modlnica |
2:2 |
KS Chełmek |
2023-05-21 12:30 |
Garbarnia II Kraków |
1:2 |
Sokół Kocmyrzów |
2023-05-20 18:00 |
Zjednoczeni Branice |
3:0 |
Orlęta Rudawa |
2023-05-20 17:30 |
Wiślanka Grabie |
2:2 |
Jutrzenka Giebułtów |
2023-05-20 16:00 |
Niwa Nowa Wieś |
3:2 |
Tempo Białka |
2023-05-20 11:00 |
Clepardia Kraków |
1:5 |
Pcimianka Pcim |
KOLEJKA 24 |
2023-05-14 17:00 |
Pcimianka Pcim |
3:0 |
Garbarnia II Kraków |
2023-05-14 16:00 |
Spójnia Osiek Zimnodół |
2:6 |
Zjednoczeni Branice |
2023-05-13 17:30 |
KS Chełmek |
0:3 |
Niwa Nowa Wieś |
2023-05-13 17:00 |
Orlęta Rudawa |
2:2 |
Błękitni Modlnica |
2023-05-13 17:00 |
Tempo Białka |
3:2 |
Karpaty Siepraw |
2023-05-13 11:00 |
MKS Trzebinia |
1:0 |
Wiślanka Grabie |
2023-05-13 10:30 |
Jutrzenka Giebułtów |
2:0 |
Clepardia Kraków |
KOLEJKA 23 |
2023-05-07 18:00 |
Błękitni Modlnica |
4:2 |
Spójnia Osiek Zimnodół |
2023-05-07 12:30 |
Garbarnia II Kraków |
1:2 |
Jutrzenka Giebułtów |
2023-05-06 17:00 |
Sokół Kocmyrzów |
1:1 |
Pcimianka Pcim |
2023-05-06 17:00 |
Wiślanka Grabie |
2:2 |
Tempo Białka |
2023-05-06 17:00 |
Karpaty Siepraw |
3:2 |
KS Chełmek |
2023-05-06 16:00 |
Niwa Nowa Wieś |
3:0 |
Orlęta Rudawa |
2023-05-06 11:00 |
Clepardia Kraków |
2:1 |
MKS Trzebinia |
KOLEJKA 22 |
2023-04-29 17:00 |
Zjednoczeni Branice |
2:1 |
Błękitni Modlnica |
2023-04-29 17:00 |
Spójnia Osiek Zimnodół |
5:0 |
Niwa Nowa Wieś |
2023-04-29 17:00 |
Orlęta Rudawa |
5:0 |
Karpaty Siepraw |
2023-04-29 17:00 |
KS Chełmek |
0:2 |
Wiślanka Grabie |
2023-04-29 11:00 |
Jutrzenka Giebułtów |
1:1 |
Sokół Kocmyrzów |
2023-04-29 11:00 |
Tempo Białka |
4:0 |
Clepardia Kraków |
2023-04-29 11:00 |
MKS Trzebinia |
3:0 |
Garbarnia II Kraków |
KOLEJKA 21 |
2023-04-23 17:00 |
Pcimianka Pcim |
2:0 |
Jutrzenka Giebułtów |
2023-04-23 12:30 |
Garbarnia II Kraków |
3:3 |
Tempo Białka |
2023-04-23 11:00 |
Clepardia Kraków |
2:2 |
KS Chełmek |
2023-04-22 17:00 |
Wiślanka Grabie |
2:4 |
Orlęta Rudawa |
2023-04-22 17:00 |
Karpaty Siepraw |
1:4 |
Spójnia Osiek Zimnodół |
2023-04-22 16:00 |
Niwa Nowa Wieś |
2:0 |
Zjednoczeni Branice |
2023-04-22 11:00 |
Sokół Kocmyrzów |
1:4 |
MKS Trzebinia |
KOLEJKA 20 |
2023-04-16 16:30 |
Tempo Białka |
2:0 |
Sokół Kocmyrzów |
2023-04-15 17:00 |
Błękitni Modlnica |
2:4 |
Niwa Nowa Wieś |
2023-04-15 17:00 |
Spójnia Osiek Zimnodół |
2:3 |
Wiślanka Grabie |
2023-04-15 17:00 |
Orlęta Rudawa |
2:1 |
Clepardia Kraków |
2023-04-15 17:00 |
KS Chełmek |
3:1 |
Garbarnia II Kraków |
2023-04-15 11:00 |
MKS Trzebinia |
4:3 |
Pcimianka Pcim |
2023-04-15 11:00 |
Zjednoczeni Branice |
0:2 |
Karpaty Siepraw |
KOLEJKA 19 |
2023-05-03 17:00 |
Karpaty Siepraw |
1:2 |
Błękitni Modlnica |
2023-05-03 17:00 |
Sokół Kocmyrzów |
2:0 |
KS Chełmek |
2023-05-03 17:00 |
Clepardia Kraków |
2:3 |
Spójnia Osiek Zimnodół |
2023-04-19 17:00 |
Wiślanka Grabie |
1:1 |
Zjednoczeni Branice |
2023-04-08 17:00 |
Pcimianka Pcim |
3:4 |
Tempo Białka |
2023-04-08 12:30 |
Garbarnia II Kraków |
0:1 |
Orlęta Rudawa |
2023-04-08 11:00 |
Jutrzenka Giebułtów |
7:3 |
MKS Trzebinia |
KOLEJKA 18 |
2023-04-02 15:00 |
Tempo Białka |
2:2 |
Jutrzenka Giebułtów |
2023-04-01 16:30 |
Błękitni Modlnica |
2:4 |
Wiślanka Grabie |
2023-04-01 16:00 |
Spójnia Osiek Zimnodół |
1:2 |
Garbarnia II Kraków |
2023-04-01 16:00 |
Orlęta Rudawa |
1:2 |
Sokół Kocmyrzów |
2023-04-01 16:00 |
KS Chełmek |
1:0 |
Pcimianka Pcim |
2023-04-01 15:30 |
Zjednoczeni Branice |
4:1 |
Clepardia Kraków |
2023-04-01 15:00 |
Niwa Nowa Wieś |
2:1 |
Karpaty Siepraw |
KOLEJKA 17 |
2023-03-26 15:30 |
Pcimianka Pcim |
1:1 |
Orlęta Rudawa |
2023-03-26 14:00 |
Wiślanka Grabie |
3:0 |
Niwa Nowa Wieś |
2023-03-26 12:30 |
Garbarnia II Kraków |
3:1 |
Zjednoczeni Branice |
2023-03-25 15:00 |
Sokół Kocmyrzów |
0:1 |
Spójnia Osiek Zimnodół |
2023-03-25 11:00 |
MKS Trzebinia |
2:2 |
Tempo Białka |
2023-03-25 11:00 |
Jutrzenka Giebułtów |
1:2 |
KS Chełmek |
2023-03-25 11:00 |
Clepardia Kraków |
2:1 |
Błękitni Modlnica |
KOLEJKA 16 |
2023-03-18 17:00 |
Zjednoczeni Branice |
1:2 |
Sokół Kocmyrzów |
2023-03-18 15:30 |
Niwa Nowa Wieś |
2:2 |
Clepardia Kraków |
2023-03-18 15:00 |
Karpaty Siepraw |
0:3 |
Wiślanka Grabie |
2023-03-18 15:00 |
Błękitni Modlnica |
1:2 |
Garbarnia II Kraków |
2023-03-18 15:00 |
Spójnia Osiek Zimnodół |
2:1 |
Pcimianka Pcim |
2023-03-18 15:00 |
Orlęta Rudawa |
1:4 |
Jutrzenka Giebułtów |
2023-03-18 15:00 |
KS Chełmek |
1:6 |
MKS Trzebinia |
KOLEJKA 15 |
2022-11-12 13:00 |
Spójnia Osiek Zimnodół |
1:3 |
Jutrzenka Giebułtów |
2022-11-12 13:00 |
Zjednoczeni Branice |
0:2 |
Pcimianka Pcim |
2022-11-12 13:00 |
Błękitni Modlnica |
2:1 |
Sokół Kocmyrzów |
2022-11-12 13:00 |
Niwa Nowa Wieś |
4:1 |
Garbarnia II Kraków |
2022-11-12 11:00 |
KS Chełmek |
2:2 |
Tempo Białka |
2022-11-11 12:00 |
Orlęta Rudawa |
0:6 |
MKS Trzebinia |
2022-11-11 11:00 |
Karpaty Siepraw |
1:0 |
Clepardia Kraków |
KOLEJKA 14 |
2022-11-06 13:00 |
Pcimianka Pcim |
7:3 |
Błękitni Modlnica |
2022-11-06 12:30 |
Garbarnia II Kraków |
2:3 |
Karpaty Siepraw |
2022-11-06 11:00 |
Clepardia Kraków |
0:4 |
Wiślanka Grabie |
2022-11-05 13:00 |
Tempo Białka |
6:4 |
Orlęta Rudawa |
2022-11-05 13:00 |
Sokół Kocmyrzów |
0:2 |
Niwa Nowa Wieś |
2022-11-05 11:00 |
Jutrzenka Giebułtów |
3:1 |
Barciczanka Barcice |
2022-11-05 11:00 |
MKS Trzebinia |
2:2 |
Spójnia Osiek Zimnodół |
KOLEJKA 13 |
2022-10-30 14:00 |
Wiślanka Grabie |
3:0 |
Garbarnia II Kraków |
2022-10-30 14:00 |
Zjednoczeni Branice |
1:3 |
MKS Trzebinia |
2022-10-29 15:00 |
Orlęta Rudawa |
1:2 |
KS Chełmek |
2022-10-29 15:00 |
Spójnia Osiek Zimnodół |
1:6 |
Tempo Białka |
2022-10-29 15:00 |
Błękitni Modlnica |
2:1 |
Jutrzenka Giebułtów |
2022-10-29 15:00 |
Niwa Nowa Wieś |
3:1 |
Pcimianka Pcim |
2022-10-29 14:00 |
Karpaty Siepraw |
3:1 |
Sokół Kocmyrzów |
KOLEJKA 12 |
2022-10-23 15:00 |
Pcimianka Pcim |
1:4 |
Karpaty Siepraw |
2022-10-23 15:00 |
Tempo Białka |
3:0 |
Zjednoczeni Branice |
2022-10-23 12:30 |
Garbarnia II Kraków |
2:0 |
Clepardia Kraków |
2022-10-22 15:00 |
KS Chełmek |
4:3 |
Spójnia Osiek Zimnodół |
2022-10-22 15:00 |
Sokół Kocmyrzów |
1:3 |
Wiślanka Grabie |
2022-10-22 11:00 |
Jutrzenka Giebułtów |
1:1 |
Niwa Nowa Wieś |
2022-10-22 11:00 |
MKS Trzebinia |
4:1 |
Błękitni Modlnica |
KOLEJKA 11 |
2022-10-16 13:00 |
Wiślanka Grabie |
1:1 |
Pcimianka Pcim |
2022-10-15 15:30 |
Clepardia Kraków |
0:7 |
Sokół Kocmyrzów |
2022-10-15 15:30 |
Spójnia Osiek Zimnodół |
5:1 |
Orlęta Rudawa |
2022-10-15 15:30 |
Zjednoczeni Branice |
0:2 |
KS Chełmek |
2022-10-15 15:30 |
Błękitni Modlnica |
2:6 |
Tempo Białka |
2022-10-15 15:30 |
Niwa Nowa Wieś |
1:5 |
MKS Trzebinia |
2022-10-15 15:30 |
Karpaty Siepraw |
3:1 |
Jutrzenka Giebułtów |
KOLEJKA 10 |
2022-10-09 15:30 |
Pcimianka Pcim |
5:0 |
Clepardia Kraków |
2022-10-09 15:30 |
Tempo Białka |
0:2 |
Niwa Nowa Wieś |
2022-10-08 15:00 |
Orlęta Rudawa |
2:2 |
Zjednoczeni Branice |
2022-10-08 15:00 |
Sokół Kocmyrzów |
4:0 |
Garbarnia II Kraków |
2022-10-08 15:00 |
KS Chełmek |
2:3 |
Błękitni Modlnica |
2022-10-08 11:00 |
Jutrzenka Giebułtów |
1:2 |
Wiślanka Grabie |
2022-10-08 11:00 |
MKS Trzebinia |
5:1 |
Karpaty Siepraw |
KOLEJKA 9 |
2022-10-02 12:02 |
Błękitni Modlnica |
2:1 |
Orlęta Rudawa |
2022-10-01 16:00 |
Niwa Nowa Wieś |
6:3 |
KS Chełmek |
2022-10-01 16:00 |
Karpaty Siepraw |
2:3 |
Tempo Białka |
2022-10-01 12:30 |
Garbarnia II Kraków |
2:3 |
Pcimianka Pcim |
2022-10-01 12:00 |
Zjednoczeni Branice |
1:1 |
Spójnia Osiek Zimnodół |
2022-10-01 11:00 |
Wiślanka Grabie |
2:2 |
MKS Trzebinia |
2022-10-01 11:00 |
Clepardia Kraków |
2:1 |
Jutrzenka Giebułtów |
KOLEJKA 8 |
2022-09-25 16:00 |
Pcimianka Pcim |
5:1 |
Sokół Kocmyrzów |
2022-09-24 16:00 |
Tempo Białka |
1:1 |
Wiślanka Grabie |
2022-09-24 14:00 |
Orlęta Rudawa |
1:4 |
Niwa Nowa Wieś |
2022-09-24 12:00 |
Spójnia Osiek Zimnodół |
4:4 |
Błękitni Modlnica |
2022-09-24 11:00 |
Jutrzenka Giebułtów |
1:0 |
Garbarnia II Kraków |
2022-09-24 11:00 |
MKS Trzebinia |
4:0 |
Clepardia Kraków |
2022-09-24 11:00 |
KS Chełmek |
4:0 |
Karpaty Siepraw |
KOLEJKA 7 |
2022-09-18 12:30 |
Garbarnia II Kraków |
1:6 |
MKS Trzebinia |
2022-09-17 16:30 |
Błękitni Modlnica |
1:1 |
Zjednoczeni Branice |
2022-09-17 16:30 |
Wiślanka Grabie |
4:2 |
KS Chełmek |
2022-09-17 16:00 |
Sokół Kocmyrzów |
4:0 |
Jutrzenka Giebułtów |
2022-09-17 16:00 |
Niwa Nowa Wieś |
4:2 |
Spójnia Osiek Zimnodół |
2022-09-17 16:00 |
Karpaty Siepraw |
2:1 |
Orlęta Rudawa |
2022-09-17 11:00 |
Clepardia Kraków |
2:4 |
Tempo Białka |
KOLEJKA 6 |
2022-09-11 16:00 |
Orlęta Rudawa |
1:1 |
Wiślanka Grabie |
2022-09-11 15:00 |
Spójnia Osiek Zimnodół |
5:1 |
Karpaty Siepraw |
2022-09-10 17:00 |
Zjednoczeni Branice |
0:3 |
Niwa Nowa Wieś |
2022-09-10 11:00 |
Jutrzenka Giebułtów |
1:1 |
Pcimianka Pcim |
2022-09-10 11:00 |
MKS Trzebinia |
1:2 |
Sokół Kocmyrzów |
2022-09-10 11:00 |
Tempo Białka |
4:2 |
Garbarnia II Kraków |
2022-09-10 11:00 |
KS Chełmek |
3:0 |
Clepardia Kraków |
KOLEJKA 5 |
2022-09-04 17:00 |
Pcimianka Pcim |
0:1 |
MKS Trzebinia |
2022-09-04 12:30 |
Garbarnia II Kraków |
1:1 |
KS Chełmek |
2022-09-03 17:00 |
Wiślanka Grabie |
2:0 |
Spójnia Osiek Zimnodół |
2022-09-03 17:00 |
Sokół Kocmyrzów |
1:3 |
Tempo Białka |
2022-09-03 16:00 |
Karpaty Siepraw |
2:0 |
Zjednoczeni Branice |
2022-09-03 11:00 |
Niwa Nowa Wieś |
3:1 |
Błękitni Modlnica |
2022-09-03 11:00 |
Clepardia Kraków |
1:1 |
Orlęta Rudawa |
KOLEJKA 4 |
2022-08-28 16:00 |
Tempo Białka |
4:2 |
Pcimianka Pcim |
2022-08-27 18:00 |
Spójnia Osiek Zimnodół |
0:0 |
Clepardia Kraków |
2022-08-27 18:00 |
Zjednoczeni Branice |
0:1 |
Wiślanka Grabie |
2022-08-27 17:30 |
Błękitni Modlnica |
0:4 |
Karpaty Siepraw |
2022-08-27 17:30 |
KS Chełmek |
4:2 |
Sokół Kocmyrzów |
2022-08-27 17:00 |
MKS Trzebinia |
1:0 |
Jutrzenka Giebułtów |
2022-08-27 17:00 |
Orlęta Rudawa |
3:1 |
Garbarnia II Kraków |
KOLEJKA 3 |
2022-08-31 18:00 |
Pcimianka Pcim |
5:1 |
KS Chełmek |
2022-08-24 18:00 |
Clepardia Kraków |
1:3 |
Zjednoczeni Branice |
2022-08-24 18:00 |
Sokół Kocmyrzów |
1:3 |
Orlęta Rudawa |
2022-08-24 17:30 |
Jutrzenka Giebułtów |
2:5 |
Tempo Białka |
2022-08-24 17:30 |
Karpaty Siepraw |
4:3 |
Niwa Nowa Wieś |
2022-08-24 17:30 |
Wiślanka Grabie |
2:1 |
Błękitni Modlnica |
2022-08-24 17:30 |
Garbarnia II Kraków |
5:3 |
Spójnia Osiek Zimnodół |
KOLEJKA 2 |
2022-08-21 17:30 |
Błękitni Modlnica |
3:3 |
Clepardia Kraków |
2022-08-20 17:00 |
KS Chełmek |
1:0 |
Jutrzenka Giebułtów |
2022-08-20 17:00 |
Orlęta Rudawa |
2:2 |
Pcimianka Pcim |
2022-08-20 16:00 |
Zjednoczeni Branice |
0:3 |
Garbarnia II Kraków |
2022-08-20 15:00 |
Spójnia Osiek Zimnodół |
2:2 |
Sokół Kocmyrzów |
2022-08-20 11:00 |
Niwa Nowa Wieś |
2:0 |
Wiślanka Grabie |
2022-08-20 11:00 |
Tempo Białka |
0:3 |
MKS Trzebinia |
KOLEJKA 1 |
2022-08-14 17:00 |
Pcimianka Pcim |
5:1 |
Spójnia Osiek Zimnodół |
2022-08-14 12:30 |
Garbarnia II Kraków |
1:1 |
Błękitni Modlnica |
2022-08-13 17:00 |
Wiślanka Grabie |
0:3 |
Karpaty Siepraw |
2022-08-13 17:00 |
Sokół Kocmyrzów |
2:1 |
Zjednoczeni Branice |
2022-08-13 17:00 |
Jutrzenka Giebułtów |
0:0 |
Orlęta Rudawa |
2022-08-13 11:00 |
MKS Trzebinia |
1:1 |
KS Chełmek |
2022-08-13 11:00 |
Clepardia Kraków |
0:1 |
Niwa Nowa Wieś |