Terminarz i wyniki rozgrywek: A Klasa Wadowice
1. |
Skawa Wadowice |
85 |
87:17 |
2. |
Halniak Targanice |
64 |
94:51 |
3. |
Burza Roczyny |
61 |
74:54 |
4. |
Jałowiec Stryszawa |
58 |
87:55 |
5. |
Naroże Juszczyn |
57 |
104:72 |
6. |
Nadwiślanka Brzeźnica |
57 |
76:65 |
7. |
Olimpia Chocznia |
51 |
80:58 |
8. |
Huragan Inwałd |
51 |
84:72 |
9. |
Żuraw Krzeszów |
50 |
73:75 |
10. |
Orzeł Wieprz |
47 |
76:71 |
11. |
Dąb Paszkówka |
38 |
58:66 |
12. |
Wisła Łączany |
38 |
44:53 |
13. |
Strzelec Budzów |
36 |
56:76 |
14. |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
33 |
46:76 |
15. |
BCK Zawoja |
32 |
47:108 |
16. |
Astra Spytkowice |
30 |
43:65 |
17. |
Korona Skawinki |
28 |
46:85 |
18. |
Leńczanka Leńcze |
26 |
47:103 |
KOLEJKA 33 |
2021-06-27 17:00 |
Burza Roczyny |
2:1 |
Astra Spytkowice |
2021-06-27 17:00 |
Dąb Paszkówka |
2:1 |
Strzelec Budzów |
2021-06-27 17:00 |
Leńczanka Leńcze |
1:1 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
2021-06-27 11:00 |
Korona Skawinki |
0:3 |
Skawa Wadowice |
2021-06-26 17:00 |
BCK Zawoja |
1:6 |
Żuraw Krzeszów |
2021-06-26 17:00 |
Wisła Łączany |
0:0 |
Orzeł Wieprz |
2021-06-26 17:00 |
Jałowiec Stryszawa |
4:1 |
Olimpia Chocznia |
2021-06-26 17:00 |
Halniak Targanice |
5:2 |
Naroże Juszczyn |
2021-06-26 15:00 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
3:2 |
Huragan Inwałd |
KOLEJKA 32 |
2021-06-20 17:00 |
Olimpia Chocznia |
4:2 |
Halniak Targanice |
2021-06-20 11:00 |
Astra Spytkowice |
1:1 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
2021-06-19 17:00 |
BCK Zawoja |
1:6 |
Burza Roczyny |
2021-06-19 17:00 |
Huragan Inwałd |
5:3 |
Dąb Paszkówka |
2021-06-19 17:00 |
Strzelec Budzów |
1:1 |
Korona Skawinki |
2021-06-19 17:00 |
Skawa Wadowice |
2:0 |
Wisła Łączany |
2021-06-19 17:00 |
Naroże Juszczyn |
5:0 |
Leńczanka Leńcze |
2021-06-19 17:00 |
Żuraw Krzeszów |
4:0 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
2021-06-19 11:30 |
Orzeł Wieprz |
2:2 |
Jałowiec Stryszawa |
KOLEJKA 31 |
2021-06-13 18:00 |
Halniak Targanice |
0:0 |
Orzeł Wieprz |
2021-06-13 17:00 |
Burza Roczyny |
2:0 |
Żuraw Krzeszów |
2021-06-13 17:00 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
2:0 |
Naroże Juszczyn |
2021-06-13 17:00 |
Leńczanka Leńcze |
0:6 |
Olimpia Chocznia |
2021-06-13 15:00 |
Jałowiec Stryszawa |
1:1 |
Skawa Wadowice |
2021-06-13 11:00 |
Korona Skawinki |
3:5 |
Huragan Inwałd |
2021-06-12 17:00 |
Dąb Paszkówka |
1:1 |
Astra Spytkowice |
2021-06-12 17:00 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
2:3 |
BCK Zawoja |
2021-06-12 17:00 |
Wisła Łączany |
2:0 |
Strzelec Budzów |
KOLEJKA 30 |
2021-06-09 18:00 |
Żuraw Krzeszów |
4:5 |
Naroże Juszczyn |
2021-06-09 18:00 |
Olimpia Chocznia |
3:1 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
2021-06-09 18:00 |
Orzeł Wieprz |
3:2 |
Leńczanka Leńcze |
2021-06-09 18:00 |
Skawa Wadowice |
1:1 |
Halniak Targanice |
2021-06-09 18:00 |
Strzelec Budzów |
1:5 |
Jałowiec Stryszawa |
2021-06-09 18:00 |
Huragan Inwałd |
4:2 |
Wisła Łączany |
2021-06-09 18:00 |
Astra Spytkowice |
2:1 |
Korona Skawinki |
2021-06-09 18:00 |
BCK Zawoja |
2:0 |
Dąb Paszkówka |
2021-06-09 18:00 |
Burza Roczyny |
3:1 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
KOLEJKA 29 |
2021-06-06 17:00 |
Dąb Paszkówka |
0:0 |
Burza Roczyny |
2021-06-06 17:00 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
6:1 |
Żuraw Krzeszów |
2021-06-06 11:00 |
Korona Skawinki |
4:2 |
BCK Zawoja |
2021-06-05 17:00 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
2:2 |
Orzeł Wieprz |
2021-06-05 17:00 |
Leńczanka Leńcze |
1:6 |
Skawa Wadowice |
2021-06-05 17:00 |
Halniak Targanice |
3:2 |
Strzelec Budzów |
2021-06-05 17:00 |
Jałowiec Stryszawa |
1:0 |
Huragan Inwałd |
2021-06-05 17:00 |
Wisła Łączany |
2:1 |
Astra Spytkowice |
2021-06-05 13:00 |
Naroże Juszczyn |
1:5 |
Olimpia Chocznia |
KOLEJKA 28 |
2021-06-02 18:00 |
Żuraw Krzeszów |
2:0 |
Olimpia Chocznia |
2021-06-02 18:00 |
Orzeł Wieprz |
5:1 |
Naroże Juszczyn |
2021-06-02 18:00 |
Skawa Wadowice |
4:0 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
2021-06-02 18:00 |
Strzelec Budzów |
5:2 |
Leńczanka Leńcze |
2021-06-02 18:00 |
Huragan Inwałd |
0:1 |
Halniak Targanice |
2021-06-02 18:00 |
Astra Spytkowice |
3:3 |
Jałowiec Stryszawa |
2021-06-02 18:00 |
BCK Zawoja |
0:1 |
Wisła Łączany |
2021-06-02 18:00 |
Burza Roczyny |
3:1 |
Korona Skawinki |
2021-06-02 17:00 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
0:3 |
Dąb Paszkówka |
KOLEJKA 27 |
2021-05-30 17:00 |
Dąb Paszkówka |
7:0 |
Żuraw Krzeszów |
2021-05-30 17:00 |
Halniak Targanice |
3:0 |
Astra Spytkowice |
2021-05-30 11:00 |
Korona Skawinki |
3:5 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
2021-05-29 17:00 |
Naroże Juszczyn |
0:4 |
Skawa Wadowice |
2021-05-29 17:00 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
0:3 |
Strzelec Budzów |
2021-05-29 17:00 |
Leńczanka Leńcze |
3:1 |
Huragan Inwałd |
2021-05-29 17:00 |
Jałowiec Stryszawa |
2:0 |
BCK Zawoja |
2021-05-29 17:00 |
Wisła Łączany |
0:1 |
Burza Roczyny |
2021-05-29 17:00 |
Olimpia Chocznia |
5:0 |
Orzeł Wieprz |
KOLEJKA 26 |
2021-05-26 18:00 |
Żuraw Krzeszów |
2:2 |
Orzeł Wieprz |
2021-05-26 18:00 |
Burza Roczyny |
3:2 |
Jałowiec Stryszawa |
2021-05-26 18:00 |
BCK Zawoja |
1:6 |
Halniak Targanice |
2021-05-26 18:00 |
Astra Spytkowice |
2:1 |
Leńczanka Leńcze |
2021-05-26 18:00 |
Huragan Inwałd |
2:1 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
2021-05-26 18:00 |
Strzelec Budzów |
3:0 |
Naroże Juszczyn |
2021-05-26 18:00 |
Skawa Wadowice |
0:0 |
Olimpia Chocznia |
2021-05-26 18:00 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
1:1 |
Wisła Łączany |
2021-05-26 18:00 |
Dąb Paszkówka |
2:0 |
Korona Skawinki |
KOLEJKA 25 |
2021-05-23 17:00 |
Halniak Targanice |
4:1 |
Burza Roczyny |
2021-05-23 17:00 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
1:0 |
Astra Spytkowice |
2021-05-23 17:00 |
Olimpia Chocznia |
3:0 |
Strzelec Budzów |
2021-05-23 11:00 |
Korona Skawinki |
2:3 |
Żuraw Krzeszów |
2021-05-22 17:00 |
Orzeł Wieprz |
0:4 |
Skawa Wadowice |
2021-05-22 17:00 |
Naroże Juszczyn |
5:2 |
Huragan Inwałd |
2021-05-22 17:00 |
Jałowiec Stryszawa |
8:0 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
2021-05-22 17:00 |
Wisła Łączany |
2:0 |
Dąb Paszkówka |
2021-05-22 15:00 |
Leńczanka Leńcze |
1:2 |
BCK Zawoja |
KOLEJKA 24 |
2021-05-16 17:00 |
Burza Roczyny |
4:2 |
Leńczanka Leńcze |
2021-05-16 17:00 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
0:1 |
Halniak Targanice |
2021-05-16 17:00 |
Dąb Paszkówka |
2:3 |
Jałowiec Stryszawa |
2021-05-16 11:00 |
Korona Skawinki |
0:6 |
Wisła Łączany |
2021-05-15 17:00 |
Żuraw Krzeszów |
1:2 |
Skawa Wadowice |
2021-05-15 17:00 |
Strzelec Budzów |
1:3 |
Orzeł Wieprz |
2021-05-15 17:00 |
Huragan Inwałd |
2:1 |
Olimpia Chocznia |
2021-05-15 17:00 |
Astra Spytkowice |
1:2 |
Naroże Juszczyn |
2021-05-15 17:00 |
BCK Zawoja |
2:0 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
KOLEJKA 23 |
2021-05-13 18:00 |
Leńczanka Leńcze |
0:3 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
2021-05-12 18:00 |
Wisła Łączany |
0:4 |
Żuraw Krzeszów |
2021-05-12 18:00 |
Naroże Juszczyn |
4:2 |
BCK Zawoja |
2021-05-12 18:00 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
0:1 |
Burza Roczyny |
2021-05-12 18:00 |
Halniak Targanice |
2:0 |
Dąb Paszkówka |
2021-05-12 18:00 |
Jałowiec Stryszawa |
5:1 |
Korona Skawinki |
2021-05-12 18:00 |
Orzeł Wieprz |
2:2 |
Huragan Inwałd |
2021-05-12 18:00 |
Olimpia Chocznia |
1:2 |
Astra Spytkowice |
2021-05-12 18:00 |
Skawa Wadowice |
3:2 |
Strzelec Budzów |
KOLEJKA 22 |
2021-05-09 17:00 |
Dąb Paszkówka |
3:0 |
Leńczanka Leńcze |
2021-05-09 17:00 |
Wisła Łączany |
3:0 |
Jałowiec Stryszawa |
2021-05-09 11:00 |
Korona Skawinki |
0:3 |
Halniak Targanice |
2021-05-08 17:00 |
Żuraw Krzeszów |
2:0 |
Strzelec Budzów |
2021-05-08 17:00 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
4:2 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
2021-05-08 17:00 |
Burza Roczyny |
3:2 |
Naroże Juszczyn |
2021-05-08 17:00 |
BCK Zawoja |
1:0 |
Olimpia Chocznia |
2021-05-08 17:00 |
Astra Spytkowice |
0:0 |
Orzeł Wieprz |
2021-05-08 17:00 |
Huragan Inwałd |
2:2 |
Skawa Wadowice |
KOLEJKA 21 |
2021-05-05 18:00 |
Jałowiec Stryszawa |
2:2 |
Żuraw Krzeszów |
2021-05-05 18:00 |
Orzeł Wieprz |
3:1 |
BCK Zawoja |
2021-05-05 18:00 |
Olimpia Chocznia |
1:1 |
Burza Roczyny |
2021-05-05 18:00 |
Naroże Juszczyn |
7:0 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
2021-05-05 18:00 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
2:2 |
Dąb Paszkówka |
2021-05-05 18:00 |
Leńczanka Leńcze |
2:1 |
Korona Skawinki |
2021-05-05 18:00 |
Halniak Targanice |
2:0 |
Wisła Łączany |
2021-05-05 18:00 |
Skawa Wadowice |
3:1 |
Astra Spytkowice |
2021-05-05 18:00 |
Strzelec Budzów |
0:4 |
Huragan Inwałd |
KOLEJKA 20 |
2021-05-02 17:00 |
Dąb Paszkówka |
3:4 |
Naroże Juszczyn |
2021-05-02 11:00 |
Korona Skawinki |
1:0 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
2021-05-01 17:00 |
Żuraw Krzeszów |
1:4 |
Huragan Inwałd |
2021-05-01 17:00 |
Astra Spytkowice |
1:1 |
Strzelec Budzów |
2021-05-01 17:00 |
BCK Zawoja |
0:3 |
Skawa Wadowice |
2021-05-01 17:00 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
2:1 |
Olimpia Chocznia |
2021-05-01 17:00 |
Wisła Łączany |
2:2 |
Leńczanka Leńcze |
2021-05-01 15:00 |
Jałowiec Stryszawa |
0:0 |
Halniak Targanice |
2021-04-30 18:00 |
Burza Roczyny |
2:1 |
Orzeł Wieprz |
KOLEJKA 19 |
2021-03-14 20:00 |
Strzelec Budzów |
3:1 |
BCK Zawoja |
2021-03-14 15:00 |
Halniak Targanice |
3:4 |
Żuraw Krzeszów |
2021-03-14 15:00 |
Olimpia Chocznia |
3:1 |
Dąb Paszkówka |
2021-03-14 15:00 |
Naroże Juszczyn |
5:5 |
Korona Skawinki |
2021-03-14 15:00 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
1:0 |
Wisła Łączany |
2021-03-14 15:00 |
Leńczanka Leńcze |
1:4 |
Jałowiec Stryszawa |
2021-03-13 15:00 |
Orzeł Wieprz |
1:2 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
2021-03-13 15:00 |
Huragan Inwałd |
0:0 |
Astra Spytkowice |
2021-03-13 15:00 |
Skawa Wadowice |
3:0 |
Burza Roczyny |
KOLEJKA 18 |
2021-04-25 17:00 |
Żuraw Krzeszów |
4:1 |
Astra Spytkowice |
2021-04-25 17:00 |
Burza Roczyny |
4:2 |
Strzelec Budzów |
2021-04-25 17:00 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
0:0 |
Skawa Wadowice |
2021-04-25 17:00 |
Dąb Paszkówka |
0:2 |
Orzeł Wieprz |
2021-04-25 17:00 |
Korona Skawinki |
0:1 |
Olimpia Chocznia |
2021-04-25 17:00 |
Halniak Targanice |
4:0 |
Leńczanka Leńcze |
2021-04-24 17:00 |
BCK Zawoja |
2:2 |
Huragan Inwałd |
2021-04-24 17:00 |
Wisła Łączany |
2:1 |
Naroże Juszczyn |
2021-04-24 17:00 |
Jałowiec Stryszawa |
4:0 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
KOLEJKA 17 |
2020-11-22 13:00 |
Leńczanka Leńcze |
0:2 |
Żuraw Krzeszów |
2020-11-22 13:00 |
BCK Zawoja |
0:0 |
Astra Spytkowice |
2020-11-22 13:00 |
Halniak Targanice |
3:4 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
2020-11-22 11:00 |
Korona Skawinki |
2:1 |
Orzeł Wieprz |
2020-11-21 13:00 |
Burza Roczyny |
2:2 |
Huragan Inwałd |
2020-11-21 13:00 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
1:0 |
Strzelec Budzów |
2020-11-21 13:00 |
Dąb Paszkówka |
1:2 |
Skawa Wadowice |
2020-11-21 13:00 |
Wisła Łączany |
0:3 |
Olimpia Chocznia |
2020-11-21 13:00 |
Jałowiec Stryszawa |
1:0 |
Naroże Juszczyn |
KOLEJKA 16 |
2020-11-15 13:00 |
Olimpia Chocznia |
4:4 |
Jałowiec Stryszawa |
2020-11-15 13:00 |
Strzelec Budzów |
3:0 |
Dąb Paszkówka |
2020-11-14 13:00 |
Żuraw Krzeszów |
2:3 |
BCK Zawoja |
2020-11-14 13:00 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
1:2 |
Leńczanka Leńcze |
2020-11-14 13:00 |
Naroże Juszczyn |
4:1 |
Halniak Targanice |
2020-11-14 13:00 |
Orzeł Wieprz |
0:0 |
Wisła Łączany |
2020-11-14 13:00 |
Skawa Wadowice |
5:1 |
Korona Skawinki |
2020-11-14 13:00 |
Huragan Inwałd |
2:2 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
2020-11-14 13:00 |
Astra Spytkowice |
2:2 |
Burza Roczyny |
KOLEJKA 15 |
2020-11-08 13:00 |
Burza Roczyny |
6:2 |
BCK Zawoja |
2020-11-08 13:00 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
2:1 |
Astra Spytkowice |
2020-11-08 13:00 |
Dąb Paszkówka |
3:1 |
Huragan Inwałd |
2020-11-08 13:00 |
Korona Skawinki |
2:0 |
Strzelec Budzów |
2020-11-08 13:00 |
Halniak Targanice |
0:1 |
Olimpia Chocznia |
2020-11-08 13:00 |
Leńczanka Leńcze |
0:9 |
Naroże Juszczyn |
2020-11-07 13:00 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
5:1 |
Żuraw Krzeszów |
2020-11-07 13:00 |
Jałowiec Stryszawa |
4:1 |
Orzeł Wieprz |
2020-11-07 13:00 |
Wisła Łączany |
0:1 |
Skawa Wadowice |
KOLEJKA 14 |
2020-10-31 14:00 |
Żuraw Krzeszów |
5:5 |
Burza Roczyny |
2020-10-31 14:00 |
Naroże Juszczyn |
6:1 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
2020-10-31 14:00 |
Olimpia Chocznia |
3:3 |
Leńczanka Leńcze |
2020-10-31 14:00 |
Orzeł Wieprz |
7:3 |
Halniak Targanice |
2020-10-31 14:00 |
Skawa Wadowice |
1:1 |
Jałowiec Stryszawa |
2020-10-31 14:00 |
Strzelec Budzów |
1:3 |
Wisła Łączany |
2020-10-31 14:00 |
Huragan Inwałd |
2:1 |
Korona Skawinki |
2020-10-31 14:00 |
Astra Spytkowice |
4:4 |
Dąb Paszkówka |
2020-10-31 14:00 |
BCK Zawoja |
1:6 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
KOLEJKA 13 |
2020-10-25 15:00 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
1:4 |
Burza Roczyny |
2020-10-25 15:00 |
Halniak Targanice |
0:4 |
Skawa Wadowice |
2020-10-25 15:00 |
Leńczanka Leńcze |
3:2 |
Orzeł Wieprz |
2020-10-25 15:00 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
1:0 |
Olimpia Chocznia |
2020-10-25 11:00 |
Dąb Paszkówka |
2:1 |
BCK Zawoja |
2020-10-24 15:00 |
Naroże Juszczyn |
2:2 |
Żuraw Krzeszów |
2020-10-24 15:00 |
Korona Skawinki |
0:2 |
Astra Spytkowice |
2020-10-24 15:00 |
Wisła Łączany |
0:1 |
Huragan Inwałd |
2020-10-24 15:00 |
Jałowiec Stryszawa |
1:5 |
Strzelec Budzów |
KOLEJKA 12 |
2020-10-18 15:00 |
Olimpia Chocznia |
2:7 |
Naroże Juszczyn |
2020-10-18 15:00 |
Strzelec Budzów |
1:4 |
Halniak Targanice |
2020-10-18 15:00 |
BCK Zawoja |
3:1 |
Korona Skawinki |
2020-10-18 15:00 |
Burza Roczyny |
3:0 |
Dąb Paszkówka |
2020-10-17 15:00 |
Żuraw Krzeszów |
0:2 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
2020-10-17 15:00 |
Huragan Inwałd |
6:4 |
Jałowiec Stryszawa |
2020-10-17 15:00 |
Skawa Wadowice |
2:0 |
Leńczanka Leńcze |
2020-10-17 15:00 |
Orzeł Wieprz |
1:2 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
2020-10-16 18:00 |
Astra Spytkowice |
0:1 |
Wisła Łączany |
KOLEJKA 11 |
2020-10-11 15:00 |
Olimpia Chocznia |
1:2 |
Żuraw Krzeszów |
2020-10-11 15:00 |
Dąb Paszkówka |
0:2 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
2020-10-11 15:00 |
Halniak Targanice |
7:0 |
Huragan Inwałd |
2020-10-11 15:00 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
1:4 |
Skawa Wadowice |
2020-10-11 11:00 |
Korona Skawinki |
4:1 |
Burza Roczyny |
2020-10-10 15:00 |
Jałowiec Stryszawa |
5:1 |
Astra Spytkowice |
2020-10-10 15:00 |
Leńczanka Leńcze |
6:2 |
Strzelec Budzów |
2020-10-10 11:00 |
Wisła Łączany |
5:1 |
BCK Zawoja |
2020-10-10 11:00 |
Naroże Juszczyn |
2:1 |
Orzeł Wieprz |
KOLEJKA 10 |
2020-10-04 15:00 |
Strzelec Budzów |
4:2 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
2020-10-04 15:00 |
Huragan Inwałd |
5:2 |
Leńczanka Leńcze |
2020-10-04 15:00 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
6:1 |
Korona Skawinki |
2020-10-04 15:00 |
BCK Zawoja |
2:1 |
Jałowiec Stryszawa |
2020-10-04 14:00 |
Burza Roczyny |
3:1 |
Wisła Łączany |
2020-10-03 15:00 |
Orzeł Wieprz |
2:4 |
Olimpia Chocznia |
2020-10-03 15:00 |
Skawa Wadowice |
1:0 |
Naroże Juszczyn |
2020-10-03 15:00 |
Żuraw Krzeszów |
2:1 |
Dąb Paszkówka |
2020-10-03 13:00 |
Astra Spytkowice |
3:1 |
Halniak Targanice |
KOLEJKA 9 |
2020-09-27 16:00 |
Halniak Targanice |
6:0 |
BCK Zawoja |
2020-09-27 16:00 |
Olimpia Chocznia |
0:0 |
Skawa Wadowice |
2020-09-27 16:00 |
Leńczanka Leńcze |
3:2 |
Astra Spytkowice |
2020-09-27 15:00 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
0:3 |
Huragan Inwałd |
2020-09-27 11:00 |
Korona Skawinki |
0:0 |
Dąb Paszkówka |
2020-09-26 16:00 |
Wisła Łączany |
0:3 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
2020-09-26 16:00 |
Orzeł Wieprz |
0:4 |
Żuraw Krzeszów |
2020-09-26 14:00 |
Jałowiec Stryszawa |
2:0 |
Burza Roczyny |
2020-09-26 13:00 |
Naroże Juszczyn |
1:3 |
Strzelec Budzów |
KOLEJKA 8 |
2020-09-20 16:00 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
1:1 |
Jałowiec Stryszawa |
2020-09-20 16:00 |
Burza Roczyny |
0:0 |
Halniak Targanice |
2020-09-20 16:00 |
BCK Zawoja |
4:1 |
Leńczanka Leńcze |
2020-09-20 16:00 |
Astra Spytkowice |
2:1 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
2020-09-20 16:00 |
Strzelec Budzów |
1:5 |
Olimpia Chocznia |
2020-09-20 14:00 |
Huragan Inwałd |
2:5 |
Naroże Juszczyn |
2020-09-19 16:00 |
Skawa Wadowice |
6:1 |
Orzeł Wieprz |
2020-09-19 16:00 |
Dąb Paszkówka |
2:0 |
Wisła Łączany |
2020-09-19 16:00 |
Żuraw Krzeszów |
3:1 |
Korona Skawinki |
KOLEJKA 7 |
2020-09-13 16:00 |
Halniak Targanice |
2:1 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
2020-09-13 16:00 |
Leńczanka Leńcze |
3:1 |
Burza Roczyny |
2020-09-13 16:00 |
Olimpia Chocznia |
6:5 |
Huragan Inwałd |
2020-09-13 15:00 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
5:2 |
BCK Zawoja |
2020-09-13 13:00 |
Naroże Juszczyn |
3:1 |
Astra Spytkowice |
2020-09-12 16:00 |
Skawa Wadowice |
2:0 |
Żuraw Krzeszów |
2020-09-12 16:00 |
Jałowiec Stryszawa |
5:2 |
Dąb Paszkówka |
2020-09-12 16:00 |
Orzeł Wieprz |
4:2 |
Strzelec Budzów |
2020-09-12 11:00 |
Wisła Łączany |
4:0 |
Korona Skawinki |
KOLEJKA 6 |
2020-09-06 17:00 |
Dąb Paszkówka |
5:1 |
Halniak Targanice |
2020-09-06 17:00 |
Burza Roczyny |
4:1 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
2020-09-06 17:00 |
BCK Zawoja |
0:7 |
Naroże Juszczyn |
2020-09-06 17:00 |
Strzelec Budzów |
0:1 |
Skawa Wadowice |
2020-09-06 14:00 |
Huragan Inwałd |
3:4 |
Orzeł Wieprz |
2020-09-06 11:00 |
Korona Skawinki |
1:2 |
Jałowiec Stryszawa |
2020-09-05 17:00 |
Żuraw Krzeszów |
2:1 |
Wisła Łączany |
2020-09-05 17:00 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
3:0 |
Leńczanka Leńcze |
2020-09-05 14:30 |
Astra Spytkowice |
0:4 |
Olimpia Chocznia |
KOLEJKA 5 |
2020-08-30 17:00 |
Strzelec Budzów |
2:1 |
Żuraw Krzeszów |
2020-08-30 17:00 |
Halniak Targanice |
5:0 |
Korona Skawinki |
2020-08-30 17:00 |
Leńczanka Leńcze |
1:5 |
Dąb Paszkówka |
2020-08-30 17:00 |
Olimpia Chocznia |
2:4 |
BCK Zawoja |
2020-08-30 15:00 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
2:3 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
2020-08-29 17:00 |
Jałowiec Stryszawa |
4:1 |
Wisła Łączany |
2020-08-29 17:00 |
Orzeł Wieprz |
4:2 |
Astra Spytkowice |
2020-08-29 17:00 |
Skawa Wadowice |
2:1 |
Huragan Inwałd |
2020-08-29 13:00 |
Naroże Juszczyn |
3:2 |
Burza Roczyny |
KOLEJKA 4 |
2020-08-23 17:00 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
6:3 |
Naroże Juszczyn |
2020-08-23 17:00 |
Burza Roczyny |
4:1 |
Olimpia Chocznia |
2020-08-23 17:00 |
BCK Zawoja |
3:7 |
Orzeł Wieprz |
2020-08-23 14:00 |
Huragan Inwałd |
7:0 |
Strzelec Budzów |
2020-08-23 11:00 |
Korona Skawinki |
1:0 |
Leńczanka Leńcze |
2020-08-22 17:00 |
Żuraw Krzeszów |
1:1 |
Jałowiec Stryszawa |
2020-08-22 17:00 |
Wisła Łączany |
1:4 |
Halniak Targanice |
2020-08-22 17:00 |
Dąb Paszkówka |
3:0 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
2020-08-22 17:00 |
Astra Spytkowice |
1:3 |
Skawa Wadowice |
KOLEJKA 3 |
2020-08-16 17:00 |
Huragan Inwałd |
3:2 |
Żuraw Krzeszów |
2020-08-16 17:00 |
Halniak Targanice |
4:2 |
Jałowiec Stryszawa |
2020-08-16 17:00 |
Leńczanka Leńcze |
2:2 |
Wisła Łączany |
2020-08-16 17:00 |
Olimpia Chocznia |
2:2 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
2020-08-16 17:00 |
Strzelec Budzów |
3:2 |
Astra Spytkowice |
2020-08-16 15:00 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
2:3 |
Korona Skawinki |
2020-08-15 17:00 |
Skawa Wadowice |
7:0 |
BCK Zawoja |
2020-08-15 11:00 |
Naroże Juszczyn |
2:1 |
Dąb Paszkówka |
2020-08-14 18:00 |
Orzeł Wieprz |
4:1 |
Burza Roczyny |
KOLEJKA 2 |
2020-08-09 17:00 |
Burza Roczyny |
0:2 |
Skawa Wadowice |
2020-08-09 17:00 |
BCK Zawoja |
0:4 |
Strzelec Budzów |
2020-08-09 17:00 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
4:6 |
Orzeł Wieprz |
2020-08-09 17:00 |
Dąb Paszkówka |
0:7 |
Olimpia Chocznia |
2020-08-09 17:00 |
Korona Skawinki |
1:1 |
Naroże Juszczyn |
2020-08-09 14:00 |
Żuraw Krzeszów |
2:8 |
Halniak Targanice |
2020-08-08 17:00 |
Astra Spytkowice |
2:1 |
Huragan Inwałd |
2020-08-08 17:00 |
Wisła Łączany |
1:2 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
2020-08-08 17:00 |
Jałowiec Stryszawa |
2:2 |
Leńczanka Leńcze |
KOLEJKA 1 |
2020-08-02 18:00 |
Astra Spytkowice |
1:2 |
Żuraw Krzeszów |
2020-08-02 18:00 |
Leńczanka Leńcze |
1:5 |
Halniak Targanice |
2020-08-02 18:00 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
3:1 |
Jałowiec Stryszawa |
2020-08-02 18:00 |
Naroże Juszczyn |
5:1 |
Wisła Łączany |
2020-08-02 18:00 |
Olimpia Chocznia |
0:4 |
Korona Skawinki |
2020-08-02 18:00 |
Orzeł Wieprz |
5:0 |
Dąb Paszkówka |
2020-08-02 18:00 |
Strzelec Budzów |
0:0 |
Burza Roczyny |
2020-08-02 18:00 |
Huragan Inwałd |
3:0 |
BCK Zawoja |
2020-08-02 18:00 |
Skawa Wadowice |
3:1 |
Nadwiślanka Brzeźnica |