Terminarz i wyniki rozgrywek: V liga wadowicka

1. Tempo Białka 84 94:14
2. Niwa Nowa Wieś 78 94:27
3. Hejnał Kęty 72 85:34
4. Nadwiślanin Gromiec 64 66:41
5. Brzezina Osiek 57 67:37
6. LKS Gorzów 51 67:50
7. Kalwarianka Kalwaria 46 65:57
8. Babia Góra Sucha Beskidzka 45 51:49
9. Victoria 1918 Jaworzno 42 68:61
10. Sokół Przytkowice 41 43:53
11. MKS Libiąż 37 56:62
12. Zgoda Byczyna 35 41:66
13. LKS Żarki 34 43:57
14. Zatorzanka Zator 33 47:78
15. Halniak Maków Podh. 31 36:61
16. Garbarz Zembrzyce 21 42:93
17. Sosnowianka Stanisław Dln 8 30:158
KOLEJKA 34
2021-05-19 18:00 MKS Libiąż 1:4 LKS Gorzów
KOLEJKA 33
2021-06-26 18:00 Babia Góra Sucha Beskidzka 1:3 Hejnał Kęty
2021-06-26 18:00 Brzezina Osiek 3:0 Zgoda Byczyna
2021-06-26 18:00 Nadwiślanin Gromiec 4:0 Sosnowianka Stanisław Dln
2021-06-26 18:00 LKS Gorzów 4:0 Garbarz Zembrzyce
2021-06-26 16:00 Tempo Białka 8:0 Victoria 1918 Jaworzno
2021-06-26 15:00 Zatorzanka Zator 2:2 Halniak Maków Podh.
2021-06-26 14:00 Niwa Nowa Wieś 4:2 MKS Libiąż
2021-06-26 11:00 LKS Żarki 1:1 Sokół Przytkowice
KOLEJKA 32
2021-06-30 18:00 MKS Libiąż 1:4 LKS Gorzów
2021-06-30 18:00 Garbarz Zembrzyce 4:5 Zatorzanka Zator
2021-06-30 18:00 Halniak Maków Podh. 0:1 Nadwiślanin Gromiec
2021-06-30 18:00 Sosnowianka Stanisław Dln 1:7 Brzezina Osiek
2021-06-30 18:00 Zgoda Byczyna 0:0 LKS Żarki
2021-06-30 18:00 Sokół Przytkowice 3:2 Babia Góra Sucha Beskidzka
2021-06-30 18:00 Hejnał Kęty 1:2 Victoria 1918 Jaworzno
2021-06-30 18:00 Tempo Białka Kalwarianka Kalwaria
2021-06-05 18:00 Garbarz Zembrzyce 2:5 Niwa Nowa Wieś
2021-06-05 18:00 Sosnowianka Stanisław Dln 0:3 Zatorzanka Zator
2021-06-05 18:00 Zgoda Byczyna 1:2 Nadwiślanin Gromiec
2021-06-05 18:00 Sokół Przytkowice 4:2 Brzezina Osiek
2021-06-05 18:00 Hejnał Kęty 2:0 LKS Żarki
2021-06-05 17:00 Tempo Białka 2:0 Babia Góra Sucha Beskidzka
2021-06-05 17:00 Kalwarianka Kalwaria 1:1 Victoria 1918 Jaworzno
2021-06-05 17:00 Halniak Maków Podh. 2:0 LKS Gorzów
KOLEJKA 31
2021-06-02 18:00 MKS Libiąż 3:1 Garbarz Zembrzyce
2021-06-02 18:00 Niwa Nowa Wieś 4:1 Halniak Maków Podh.
2021-06-02 18:00 LKS Gorzów 9:1 Sosnowianka Stanisław Dln
2021-06-02 18:00 Zatorzanka Zator 3:2 Zgoda Byczyna
2021-06-02 18:00 Nadwiślanin Gromiec 4:1 Sokół Przytkowice
2021-06-02 18:00 Brzezina Osiek 3:6 Hejnał Kęty
2021-06-02 18:00 Babia Góra Sucha Beskidzka 1:3 Kalwarianka Kalwaria
2021-06-02 17:00 LKS Żarki 0:1 Tempo Białka
KOLEJKA 30
2021-05-30 17:00 Victoria 1918 Jaworzno 4:1 Babia Góra Sucha Beskidzka
2021-05-29 17:00 Halniak Maków Podh. 0:1 MKS Libiąż
2021-05-29 17:00 Kalwarianka Kalwaria 4:2 LKS Żarki
2021-05-29 17:00 Tempo Białka 3:0 Brzezina Osiek
2021-05-29 17:00 Hejnał Kęty 2:1 Nadwiślanin Gromiec
2021-05-29 17:00 Sokół Przytkowice 3:0 Zatorzanka Zator
2021-05-29 17:00 Zgoda Byczyna 1:2 LKS Gorzów
2021-05-29 17:00 Sosnowianka Stanisław Dln 0:6 Niwa Nowa Wieś
KOLEJKA 29
2021-05-22 17:00 LKS Żarki 1:2 Victoria 1918 Jaworzno
2021-05-22 17:00 Nadwiślanin Gromiec 0:5 Tempo Białka
2021-05-22 17:00 Zatorzanka Zator 0:2 Hejnał Kęty
2021-05-22 17:00 LKS Gorzów 1:1 Sokół Przytkowice
2021-05-22 17:00 MKS Libiąż 10:0 Sosnowianka Stanisław Dln
2021-05-22 17:00 Garbarz Zembrzyce 3:1 Halniak Maków Podh.
2021-05-22 16:00 Niwa Nowa Wieś 5:2 Zgoda Byczyna
2021-05-22 13:00 Brzezina Osiek 5:0 Kalwarianka Kalwaria
KOLEJKA 28
2021-05-16 17:00 Kalwarianka Kalwaria 3:1 Nadwiślanin Gromiec
2021-05-16 17:00 Victoria 1918 Jaworzno 2:1 Brzezina Osiek
2021-05-15 17:00 Sosnowianka Stanisław Dln 2:2 Garbarz Zembrzyce
2021-05-15 17:00 Zgoda Byczyna 3:2 MKS Libiąż
2021-05-15 17:00 Sokół Przytkowice 1:2 Niwa Nowa Wieś
2021-05-15 17:00 Hejnał Kęty 1:2 LKS Gorzów
2021-05-15 17:00 Tempo Białka 4:0 Zatorzanka Zator
2021-05-15 17:00 Babia Góra Sucha Beskidzka 1:1 LKS Żarki
KOLEJKA 27
2021-05-08 17:00 Brzezina Osiek 2:0 Babia Góra Sucha Beskidzka
2021-05-08 17:00 MKS Libiąż 1:0 Sokół Przytkowice
2021-05-08 17:00 LKS Gorzów 1:3 Tempo Białka
2021-05-08 17:00 Zatorzanka Zator 0:3 Kalwarianka Kalwaria
2021-05-08 17:00 Garbarz Zembrzyce 0:0 Zgoda Byczyna
2021-05-08 15:00 Nadwiślanin Gromiec 1:0 Victoria 1918 Jaworzno
2021-05-08 11:00 Niwa Nowa Wieś 0:1 Hejnał Kęty
2021-05-08 11:00 Halniak Maków Podh. 5:2 Sosnowianka Stanisław Dln
KOLEJKA 26
2021-05-01 17:00 Babia Góra Sucha Beskidzka 2:0 Nadwiślanin Gromiec
2021-05-01 15:00 Kalwarianka Kalwaria 2:2 LKS Gorzów
2021-05-01 15:00 Tempo Białka 3:0 Niwa Nowa Wieś
2021-05-01 15:00 Zgoda Byczyna 1:0 Halniak Maków Podh.
2021-05-01 15:00 Sokół Przytkowice 0:2 Garbarz Zembrzyce
2021-05-01 11:00 Victoria 1918 Jaworzno 2:2 Zatorzanka Zator
2021-05-01 11:00 Hejnał Kęty 0:0 MKS Libiąż
2021-04-29 17:00 LKS Żarki 0:2 Brzezina Osiek
KOLEJKA 25
2021-04-24 17:00 Zatorzanka Zator 1:3 Babia Góra Sucha Beskidzka
2021-04-24 17:00 LKS Gorzów 2:0 Victoria 1918 Jaworzno
2021-04-24 17:00 MKS Libiąż 2:3 Tempo Białka
2021-04-24 17:00 Garbarz Zembrzyce 1:2 Hejnał Kęty
2021-04-24 17:00 Halniak Maków Podh. 1:0 Sokół Przytkowice
2021-04-24 17:00 Sosnowianka Stanisław Dln 1:3 Zgoda Byczyna
2021-04-24 16:00 Nadwiślanin Gromiec 3:0 LKS Żarki
2021-04-24 16:00 Niwa Nowa Wieś 4:0 Kalwarianka Kalwaria
KOLEJKA 24
2021-06-23 18:30 Tempo Białka 4:0 Garbarz Zembrzyce
2021-06-23 18:00 Brzezina Osiek 2:1 Nadwiślanin Gromiec
2021-06-22 18:00 Babia Góra Sucha Beskidzka 1:0 LKS Gorzów
2021-06-22 18:00 Kalwarianka Kalwaria 2:1 MKS Libiąż
2021-06-22 18:00 Hejnał Kęty 1:2 Halniak Maków Podh.
2021-06-22 18:00 Victoria 1918 Jaworzno 2:2 Niwa Nowa Wieś
2021-06-22 18:00 Sokół Przytkowice 2:1 Sosnowianka Stanisław Dln
2021-06-22 18:00 LKS Żarki 1:3 Zatorzanka Zator
KOLEJKA 23
2021-06-19 18:00 LKS Gorzów 1:2 LKS Żarki
2021-06-19 18:00 MKS Libiąż 0:6 Victoria 1918 Jaworzno
2021-06-19 18:00 Garbarz Zembrzyce 4:5 Kalwarianka Kalwaria
2021-06-19 18:00 Zgoda Byczyna 2:1 Sokół Przytkowice
2021-06-19 16:00 Zatorzanka Zator 3:2 Brzezina Osiek
2021-06-19 15:30 Halniak Maków Podh. 0:2 Tempo Białka
2021-06-19 11:00 Niwa Nowa Wieś 6:0 Babia Góra Sucha Beskidzka
2021-06-09 18:00 Sosnowianka Stanisław Dln 0:4 Hejnał Kęty
KOLEJKA 22
2021-06-16 18:00 Hejnał Kęty 4:1 Zgoda Byczyna
2021-06-16 18:00
2021-06-16 18:00 Nadwiślanin Gromiec 4:0 Zatorzanka Zator
2021-06-16 18:00 Brzezina Osiek 0:0 LKS Gorzów
2021-06-16 18:00 LKS Żarki 1:5 Niwa Nowa Wieś
2021-06-16 18:00 Babia Góra Sucha Beskidzka 0:3 MKS Libiąż
2021-06-16 18:00 Victoria 1918 Jaworzno 1:3 Garbarz Zembrzyce
2021-06-16 18:00 Kalwarianka Kalwaria 4:2 Halniak Maków Podh.
2021-06-16 18:00 Tempo Białka 7:0 Sosnowianka Stanisław Dln
KOLEJKA 21
2021-06-12 18:00 Zgoda Byczyna 0:2 Tempo Białka
2021-06-12 18:00 Sosnowianka Stanisław Dln 3:9 Kalwarianka Kalwaria
2021-06-12 18:00 Halniak Maków Podh. 2:2 Victoria 1918 Jaworzno
2021-06-12 18:00 Garbarz Zembrzyce 0:3 Babia Góra Sucha Beskidzka
2021-06-12 18:00 MKS Libiąż 0:1 LKS Żarki
2021-06-12 16:00 Niwa Nowa Wieś 4:1 Brzezina Osiek
2021-06-12 12:00 LKS Gorzów 0:2 Nadwiślanin Gromiec
2021-06-11 18:00 Sokół Przytkowice 1:4 Hejnał Kęty
KOLEJKA 20
2021-05-26 17:30 Tempo Białka 3:0 Sokół Przytkowice
2021-05-26 17:30 Nadwiślanin Gromiec 0:5 Niwa Nowa Wieś
2021-05-26 17:30 Brzezina Osiek 3:3 MKS Libiąż
2021-05-26 17:30 LKS Żarki 2:3 Garbarz Zembrzyce
2021-05-26 17:30 Babia Góra Sucha Beskidzka 1:1 Halniak Maków Podh.
2021-05-26 17:30 Victoria 1918 Jaworzno 7:0 Sosnowianka Stanisław Dln
2021-05-26 17:30 Kalwarianka Kalwaria 1:1 Zgoda Byczyna
2021-05-26 17:30 Zatorzanka Zator 1:2 LKS Gorzów
KOLEJKA 19
2021-05-12 17:00 Niwa Nowa Wieś 5:0 Zatorzanka Zator
2021-05-12 17:00 Hejnał Kęty 0:1 Tempo Białka
2021-05-12 17:00 Sokół Przytkowice 1:1 Kalwarianka Kalwaria
2021-05-12 17:00 Zgoda Byczyna 0:5 Victoria 1918 Jaworzno
2021-05-12 17:00 Sosnowianka Stanisław Dln 0:1 Babia Góra Sucha Beskidzka
2021-05-12 17:00 Halniak Maków Podh. 0:1 LKS Żarki
2021-05-12 17:00 Garbarz Zembrzyce 1:3 Brzezina Osiek
2021-05-12 17:00 MKS Libiąż 2:3 Nadwiślanin Gromiec
KOLEJKA 18
2021-05-03 17:00 Kalwarianka Kalwaria 1:0 Hejnał Kęty
2021-05-03 17:00 LKS Gorzów 1:3 Niwa Nowa Wieś
2021-05-03 17:00 Zatorzanka Zator 1:3 MKS Libiąż
2021-05-03 17:00 Nadwiślanin Gromiec 3:2 Garbarz Zembrzyce
2021-05-03 17:00 Brzezina Osiek 2:0 Halniak Maków Podh.
2021-05-03 17:00 LKS Żarki 4:0 Sosnowianka Stanisław Dln
2021-05-03 17:00 Babia Góra Sucha Beskidzka 1:3 Zgoda Byczyna
2021-05-03 17:00 Victoria 1918 Jaworzno 3:0 Sokół Przytkowice
KOLEJKA 17
2020-11-14 11:00 LKS Żarki 1:2 Zgoda Byczyna
2020-11-11 13:30 Kalwarianka Kalwaria 1:2 Tempo Białka
2020-11-11 13:00 LKS Gorzów 1:1 MKS Libiąż
2020-11-11 13:00 Victoria 1918 Jaworzno 3:4 Hejnał Kęty
2020-11-11 13:00 Nadwiślanin Gromiec 4:0 Halniak Maków Podh.
2020-11-11 13:00 Zatorzanka Zator 3:2 Garbarz Zembrzyce
2020-11-11 11:00 Babia Góra Sucha Beskidzka 2:0 Sokół Przytkowice
2020-11-11 11:00 Brzezina Osiek 3:0 Sosnowianka Stanisław Dln
KOLEJKA 16
2020-11-18 13:00 Tempo Białka 2:2 Victoria 1918 Jaworzno
2020-11-08 13:00 Sosnowianka Stanisław Dln 0:6 Nadwiślanin Gromiec
2020-11-07 13:30 MKS Libiąż 1:3 Niwa Nowa Wieś
2020-11-07 13:00 Hejnał Kęty 4:1 Babia Góra Sucha Beskidzka
2020-11-07 13:00 Sokół Przytkowice 3:1 LKS Żarki
2020-11-07 13:00 Zgoda Byczyna 1:6 Brzezina Osiek
2020-11-07 13:00 Halniak Maków Podh. 2:1 Zatorzanka Zator
2020-11-07 13:00 Garbarz Zembrzyce 1:0 LKS Gorzów
KOLEJKA 15
2020-10-31 14:00 Niwa Nowa Wieś 3:0 Garbarz Zembrzyce
2020-10-31 14:00 Babia Góra Sucha Beskidzka 0:2 Tempo Białka
2020-10-31 14:00 LKS Żarki 1:2 Hejnał Kęty
2020-10-31 14:00 Zatorzanka Zator 5:0 Sosnowianka Stanisław Dln
2020-10-31 14:00 LKS Gorzów 5:0 Halniak Maków Podh.
2020-10-31 13:30 Nadwiślanin Gromiec 3:2 Zgoda Byczyna
2020-10-31 12:00 Brzezina Osiek 0:1 Sokół Przytkowice
2020-10-21 13:00 Victoria 1918 Jaworzno 5:2 Kalwarianka Kalwaria
KOLEJKA 14
2020-10-25 14:00 Sosnowianka Stanisław Dln 2:3 LKS Gorzów
2020-10-24 15:00 Tempo Białka 2:0 LKS Żarki
2020-10-24 14:00 Halniak Maków Podh. 1:3 Niwa Nowa Wieś
2020-10-24 14:00 Zgoda Byczyna 5:3 Zatorzanka Zator
2020-10-24 14:00 Hejnał Kęty 3:3 Brzezina Osiek
2020-10-24 12:00 Sokół Przytkowice 2:1 Nadwiślanin Gromiec
2020-10-24 11:00 Kalwarianka Kalwaria 1:1 Babia Góra Sucha Beskidzka
2020-10-24 11:00 Garbarz Zembrzyce 2:2 MKS Libiąż
KOLEJKA 13
2020-10-17 15:00 Niwa Nowa Wieś 4:1 Sosnowianka Stanisław Dln
2020-10-17 15:00 LKS Gorzów 1:0 Zgoda Byczyna
2020-10-17 15:00 Zatorzanka Zator 1:1 Sokół Przytkowice
2020-10-17 15:00 Brzezina Osiek 2:0 Tempo Białka
2020-10-17 15:00 LKS Żarki 4:3 Kalwarianka Kalwaria
2020-10-17 15:00 Nadwiślanin Gromiec 0:1 Hejnał Kęty
2020-10-17 14:30 MKS Libiąż 4:1 Halniak Maków Podh.
2020-10-17 10:00 Babia Góra Sucha Beskidzka 3:0 Victoria 1918 Jaworzno
KOLEJKA 12
2020-10-11 15:00 Sosnowianka Stanisław Dln 2:4 MKS Libiąż
2020-10-11 15:00 Tempo Białka 2:0 Nadwiślanin Gromiec
2020-10-10 15:30 Victoria 1918 Jaworzno 2:2 LKS Żarki
2020-10-10 15:30 Zgoda Byczyna 0:2 Niwa Nowa Wieś
2020-10-10 15:30 Kalwarianka Kalwaria 0:1 Brzezina Osiek
2020-10-10 15:00 Halniak Maków Podh. 3:0 Garbarz Zembrzyce
2020-10-10 15:00 Hejnał Kęty 3:1 Zatorzanka Zator
2020-10-10 11:00 Sokół Przytkowice 2:2 LKS Gorzów
KOLEJKA 11
2020-10-03 16:00 LKS Żarki 2:4 Babia Góra Sucha Beskidzka
2020-10-03 16:00 Niwa Nowa Wieś 6:1 Sokół Przytkowice
2020-10-03 16:00 LKS Gorzów 2:3 Hejnał Kęty
2020-10-03 15:30 Garbarz Zembrzyce 4:1 Sosnowianka Stanisław Dln
2020-10-03 15:30 MKS Libiąż 0:1 Zgoda Byczyna
2020-10-03 15:00 Zatorzanka Zator 0:5 Tempo Białka
2020-10-03 15:00 Nadwiślanin Gromiec 1:0 Kalwarianka Kalwaria
2020-10-03 15:00 Brzezina Osiek 1:0 Victoria 1918 Jaworzno
KOLEJKA 10
2020-09-27 16:00 Sosnowianka Stanisław Dln 3:4 Halniak Maków Podh.
2020-09-27 15:00 Sokół Przytkowice 2:1 MKS Libiąż
2020-09-26 16:30 Victoria 1918 Jaworzno 1:2 Nadwiślanin Gromiec
2020-09-26 16:00 Babia Góra Sucha Beskidzka 1:1 Brzezina Osiek
2020-09-26 16:00 Zgoda Byczyna 4:1 Garbarz Zembrzyce
2020-09-26 16:00 Tempo Białka 3:0 LKS Gorzów
2020-09-26 16:00 Kalwarianka Kalwaria 2:3 Zatorzanka Zator
2020-09-26 13:00 Hejnał Kęty 0:1 Niwa Nowa Wieś
KOLEJKA 9
2020-09-20 16:00 Zatorzanka Zator 2:1 Victoria 1918 Jaworzno
2020-09-20 15:00 Nadwiślanin Gromiec 2:2 Babia Góra Sucha Beskidzka
2020-09-20 15:00 LKS Gorzów 5:1 Kalwarianka Kalwaria
2020-09-19 16:00 Halniak Maków Podh. 2:0 Zgoda Byczyna
2020-09-19 16:00 Garbarz Zembrzyce 1:2 Sokół Przytkowice
2020-09-19 16:00 MKS Libiąż 0:4 Hejnał Kęty
2020-09-19 16:00 Niwa Nowa Wieś 1:1 Tempo Białka
2020-09-19 11:00 Brzezina Osiek 0:0 LKS Żarki
KOLEJKA 8
2020-09-13 17:00 Tempo Białka 4:1 MKS Libiąż
2020-09-12 17:00 LKS Żarki 2:4 Nadwiślanin Gromiec
2020-09-12 17:00 Sokół Przytkowice 1:1 Halniak Maków Podh.
2020-09-12 17:00 Kalwarianka Kalwaria 1:1 Niwa Nowa Wieś
2020-09-12 17:00 Victoria 1918 Jaworzno 0:3 LKS Gorzów
2020-09-12 16:00 Zgoda Byczyna 0:1 Sosnowianka Stanisław Dln
2020-09-12 16:00 Hejnał Kęty 5:0 Garbarz Zembrzyce
2020-09-12 11:00 Babia Góra Sucha Beskidzka 2:0 Zatorzanka Zator
KOLEJKA 7
2020-09-09 17:00 Sosnowianka Stanisław Dln 1:3 Sokół Przytkowice
2020-09-09 17:00 Nadwiślanin Gromiec 2:0 Brzezina Osiek
2020-09-09 17:00 Niwa Nowa Wieś 0:2 Victoria 1918 Jaworzno
2020-09-09 17:00 Halniak Maków Podh. 1:2 Hejnał Kęty
2020-09-09 16:00 Zatorzanka Zator 0:2 LKS Żarki
2020-09-09 16:00 LKS Gorzów 2:3 Babia Góra Sucha Beskidzka
2020-09-09 16:00 MKS Libiąż 1:0 Kalwarianka Kalwaria
2020-09-09 16:00 Garbarz Zembrzyce 1:6 Tempo Białka
KOLEJKA 6
2020-09-05 17:00 Hejnał Kęty 9:0 Sosnowianka Stanisław Dln
2020-09-05 17:00 Tempo Białka 2:1 Halniak Maków Podh.
2020-09-05 17:00 Kalwarianka Kalwaria 3:1 Garbarz Zembrzyce
2020-09-05 17:00 Victoria 1918 Jaworzno 0:3 MKS Libiąż
2020-09-05 17:00 Babia Góra Sucha Beskidzka 1:2 Niwa Nowa Wieś
2020-09-05 17:00 LKS Żarki 3:4 LKS Gorzów
2020-09-05 16:00 Brzezina Osiek 2:0 Zatorzanka Zator
2020-09-05 11:00 Sokół Przytkowice 1:1 Zgoda Byczyna
KOLEJKA 5
2020-08-30 17:00 Sosnowianka Stanisław Dln 0:5 Tempo Białka
2020-08-29 16:00 Zgoda Byczyna 0:5 Hejnał Kęty
2020-08-29 16:00 Zatorzanka Zator 1:3 Nadwiślanin Gromiec
2020-08-29 16:00 LKS Gorzów 0:0 Brzezina Osiek
2020-08-29 16:00 Niwa Nowa Wieś 0:1 LKS Żarki
2020-08-29 16:00 MKS Libiąż 1:0 Babia Góra Sucha Beskidzka
2020-08-29 16:00 Garbarz Zembrzyce 0:4 Victoria 1918 Jaworzno
2020-08-29 16:00 Halniak Maków Podh. 1:1 Kalwarianka Kalwaria
KOLEJKA 4
2020-08-26 17:00 Nadwiślanin Gromiec 4:0 LKS Gorzów
2020-08-26 17:00 Hejnał Kęty 1:1 Sokół Przytkowice
2020-08-26 17:00 Tempo Białka 2:2 Zgoda Byczyna
2020-08-26 17:00 Kalwarianka Kalwaria 5:1 Sosnowianka Stanisław Dln
2020-08-26 17:00 Victoria 1918 Jaworzno 5:0 Halniak Maków Podh.
2020-08-26 17:00 Babia Góra Sucha Beskidzka 3:0 Garbarz Zembrzyce
2020-08-26 17:00 LKS Żarki 2:0 MKS Libiąż
2020-08-26 17:00 Brzezina Osiek 0:1 Niwa Nowa Wieś
KOLEJKA 3
2020-08-23 17:00 Sosnowianka Stanisław Dln 5:4 Victoria 1918 Jaworzno
2020-08-23 17:00 Halniak Maków Podh. 0:0 Babia Góra Sucha Beskidzka
2020-08-23 11:00 Zgoda Byczyna 0:3 Kalwarianka Kalwaria
2020-08-22 17:00 LKS Gorzów 4:1 Zatorzanka Zator
2020-08-22 17:00 MKS Libiąż 0:1 Brzezina Osiek
2020-08-22 17:00 Sokół Przytkowice 0:2 Tempo Białka
2020-08-22 17:00 Garbarz Zembrzyce 1:3 LKS Żarki
2020-08-22 16:00 Niwa Nowa Wieś 2:0 Nadwiślanin Gromiec
KOLEJKA 2
2020-08-16 17:00 Zatorzanka Zator 0:1 Niwa Nowa Wieś
2020-08-16 17:00 Nadwiślanin Gromiec 2:1 MKS Libiąż
2020-08-16 16:00 Babia Góra Sucha Beskidzka 7:0 Sosnowianka Stanisław Dln
2020-08-15 17:30 Victoria 1918 Jaworzno 0:3 Zgoda Byczyna
2020-08-15 17:00 Tempo Białka 3:0 Hejnał Kęty
2020-08-15 17:00 Kalwarianka Kalwaria 2:0 Sokół Przytkowice
2020-08-15 17:00 LKS Żarki 0:0 Halniak Maków Podh.
2020-08-15 15:00 Brzezina Osiek 6:0 Garbarz Zembrzyce
KOLEJKA 1
2021-06-18 18:00 Sosnowianka Stanisław Dln 0:4 Hejnał Kęty
2020-08-09 17:00 Halniak Maków Podh. 0:3 Brzezina Osiek
2020-08-09 17:00 Sosnowianka Stanisław Dln 2:2 LKS Żarki
2020-08-08 17:00 Hejnał Kęty 2:1 Kalwarianka Kalwaria
2020-08-08 17:00 Zgoda Byczyna 0:3 Babia Góra Sucha Beskidzka
2020-08-08 17:00 Sokół Przytkowice 4:0 Victoria 1918 Jaworzno
2020-08-08 17:00 MKS Libiąż 1:2 Zatorzanka Zator
2020-08-08 17:00 Garbarz Zembrzyce 0:2 Nadwiślanin Gromiec
2020-08-08 17:00 Niwa Nowa Wieś 4:0 LKS Gorzów
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama