Terminarz i wyniki rozgrywek: IV liga małopolska

1. Wiślanie Jaśkowice 58 84:30
2. Orzeł Ryczów 55 56:38
3. Pcimianka Pcim 47 54:32
4. Dalin Myślenice 44 52:41
5. LKS Jawiszowice 42 58:51
6. Garbarnia II Kraków 41 47:40
7. Clepardia Kraków 40 54:43
8. KS Chełmek 40 53:50
9. Beskid Andrychów 39 37:35
10. Sokół Kocmyrzów 37 58:44
11. Unia Oświęcim 37 47:41
12. Słomniczanka Słomniki 37 48:48
13. MKS Trzebinia 33 39:42
14. LKS Śledziejowice 33 53:67
15. Orzeł Piaski Wielkie 32 29:44
16. Węgrzcanka Węgrzce 30 31:55
17. Strażak Rajsko 26 39:59
18. Puszcza II Niepołomice 20 40:65
19. Proszowianka Proszowice 8 21:79
KOLEJKA 28
2021-06-19 17:00 Strażak Rajsko 3:4 KS Chełmek
2021-06-19 17:00 Orzeł Piaski Wielkie 0:3 Słomniczanka Słomniki
2021-06-19 17:00 Węgrzcanka Węgrzce 3:3 LKS Śledziejowice
2021-06-19 17:00 Proszowianka Proszowice 0:3 Garbarnia II Kraków
2021-06-19 15:00 Wiślanie Jaśkowice 2:1 Unia Oświęcim
2021-06-19 14:00 Orzeł Ryczów 0:2 Pcimianka Pcim
2021-06-19 11:00 LKS Jawiszowice 6:6 Sokół Kocmyrzów
2021-06-19 11:00 Clepardia Kraków 4:4 Puszcza II Niepołomice
2021-06-19 11:00 MKS Trzebinia 0:1 Beskid Andrychów
KOLEJKA 27
2021-06-16 18:00 Pcimianka Pcim 4:1 Wiślanie Jaśkowice
2021-06-16 18:00 Słomniczanka Słomniki 4:0 KS Chełmek
2021-06-16 18:00 Strażak Rajsko 0:1 Clepardia Kraków
2021-06-16 18:00 Puszcza II Niepołomice 5:1 Proszowianka Proszowice
2021-06-16 18:00 Dalin Myślenice 3:0 Sokół Kocmyrzów
2021-06-16 18:00 MKS Trzebinia 1:3 Orzeł Ryczów
2021-06-16 18:00 Węgrzcanka Węgrzce 0:1 Orzeł Piaski Wielkie
2021-06-16 17:30 LKS Jawiszowice 6:2 Beskid Andrychów
2021-06-15 18:00 Garbarnia II Kraków 1:0 LKS Śledziejowice
KOLEJKA 26
2021-06-13 17:00 Węgrzcanka Węgrzce 0:0 KS Chełmek
2021-06-12 18:00 Orzeł Piaski Wielkie 1:1 Garbarnia II Kraków
2021-06-12 17:00 Proszowianka Proszowice 0:2 LKS Śledziejowice
2021-06-12 17:00 Unia Oświęcim 1:3 Pcimianka Pcim
2021-06-12 17:00 LKS Jawiszowice 1:3 Orzeł Ryczów
2021-06-12 17:00 Puszcza II Niepołomice 1:3 Strażak Rajsko
2021-06-12 11:00 Clepardia Kraków 2:0 Słomniczanka Słomniki
2021-06-12 11:00 MKS Trzebinia 2:4 Wiślanie Jaśkowice
2021-06-12 11:00 Dalin Myślenice 0:0 Beskid Andrychów
KOLEJKA 25
2021-06-09 18:00 Unia Oświęcim 0:0 MKS Trzebinia
2021-06-09 18:00 LKS Jawiszowice 5:3 Wiślanie Jaśkowice
2021-06-09 18:00 Dalin Myślenice 2:2 Orzeł Ryczów
2021-06-09 18:00 Sokół Kocmyrzów 0:0 Beskid Andrychów
2021-06-09 18:00 Strażak Rajsko 1:2 Proszowianka Proszowice
2021-06-09 18:00 Puszcza II Niepołomice 1:1 Słomniczanka Słomniki
2021-06-09 18:00 Węgrzcanka Węgrzce 3:2 Clepardia Kraków
2021-06-09 18:00 Garbarnia II Kraków 4:1 KS Chełmek
2021-06-09 18:00 LKS Śledziejowice 4:1 Orzeł Piaski Wielkie
KOLEJKA 24
2021-06-06 18:00 Słomniczanka Słomniki 2:1 Strażak Rajsko
2021-06-06 11:00 Sokół Kocmyrzów 8:1 Orzeł Ryczów
2021-06-05 17:00 Dalin Myślenice 3:1 Wiślanie Jaśkowice
2021-06-05 17:00 LKS Jawiszowice 1:2 Unia Oświęcim
2021-06-05 17:00 Proszowianka Proszowice 1:1 Orzeł Piaski Wielkie
2021-06-05 17:00 KS Chełmek 2:1 LKS Śledziejowice
2021-06-05 17:00 Clepardia Kraków 1:1 Garbarnia II Kraków
2021-06-05 17:00 Puszcza II Niepołomice 0:1 Węgrzcanka Węgrzce
2021-06-05 14:00 Pcimianka Pcim 2:0 MKS Trzebinia
KOLEJKA 23
2021-06-03 16:00 Pcimianka Pcim 2:3 LKS Jawiszowice
2021-06-02 18:30 Strażak Rajsko 3:1 Węgrzcanka Węgrzce
2021-06-02 18:30 Sokół Kocmyrzów 0:1 Wiślanie Jaśkowice
2021-06-02 18:00 KS Chełmek 2:2 Orzeł Piaski Wielkie
2021-06-02 18:00 Clepardia Kraków 3:0 LKS Śledziejowice
2021-06-02 18:00 Garbarnia II Kraków 3:1 Puszcza II Niepołomice
2021-06-02 18:00 Słomniczanka Słomniki 2:1 Proszowianka Proszowice
2021-06-02 18:00 Orzeł Ryczów 2:0 Beskid Andrychów
2021-06-02 18:00 Unia Oświęcim 3:2 Dalin Myślenice
KOLEJKA 22
2021-05-30 18:00 Pcimianka Pcim 4:1 Dalin Myślenice
2021-05-30 18:00 Słomniczanka Słomniki 5:0 Węgrzcanka Węgrzce
2021-05-30 17:00 Orzeł Piaski Wielkie 3:3 Clepardia Kraków
2021-05-30 11:00 Garbarnia II Kraków 4:0 Strażak Rajsko
2021-05-29 18:00 Sokół Kocmyrzów 1:2 Unia Oświęcim
2021-05-29 17:00 Proszowianka Proszowice 0:3 KS Chełmek
2021-05-29 11:00 Wiślanie Jaśkowice 2:0 Beskid Andrychów
2021-05-29 11:00 Puszcza II Niepołomice 3:1 LKS Śledziejowice
2021-05-29 11:00 MKS Trzebinia 1:2 LKS Jawiszowice
KOLEJKA 21
2021-05-26 18:00 Dalin Myślenice 2:1 MKS Trzebinia
2021-05-26 18:00 Orzeł Piaski Wielkie 2:2 Puszcza II Niepołomice
2021-05-26 18:00 Strażak Rajsko 3:2 LKS Śledziejowice
2021-05-26 18:00 Garbarnia II Kraków 0:3 Słomniczanka Słomniki
2021-05-26 18:00 Węgrzcanka Węgrzce 1:1 Proszowianka Proszowice
2021-05-26 18:00 Wiślanie Jaśkowice 4:1 Orzeł Ryczów
2021-05-26 18:00 Beskid Andrychów 2:2 Unia Oświęcim
2021-05-26 18:00 Pcimianka Pcim 5:1 Sokół Kocmyrzów
2021-05-26 18:00 KS Chełmek 1:1 Clepardia Kraków
KOLEJKA 20
2021-05-22 17:00 Beskid Andrychów 0:1 Pcimianka Pcim
2021-05-22 17:00 Dalin Myślenice 3:0 LKS Jawiszowice
2021-05-22 17:00 Proszowianka Proszowice 2:2 Clepardia Kraków
2021-05-22 17:00 Puszcza II Niepołomice 1:2 KS Chełmek
2021-05-22 17:00 Strażak Rajsko 1:1 Orzeł Piaski Wielkie
2021-05-22 17:00 LKS Śledziejowice 4:3 Słomniczanka Słomniki
2021-05-22 17:00 Garbarnia II Kraków 1:0 Węgrzcanka Węgrzce
2021-05-22 14:00 Orzeł Ryczów 3:2 Unia Oświęcim
2021-05-22 11:00 MKS Trzebinia 4:2 Sokół Kocmyrzów
KOLEJKA 19
2021-05-15 17:00 Unia Oświęcim 4:0 LKS Śledziejowice
2021-05-15 17:00 Clepardia Kraków 3:1 MKS Trzebinia
2021-05-15 17:00 Strażak Rajsko 2:1 Beskid Andrychów
2021-05-15 17:00 LKS Jawiszowice 1:1 Orzeł Piaski Wielkie
2021-05-15 17:00 Węgrzcanka Węgrzce 2:1 Słomniczanka Słomniki
2021-05-15 17:00 Sokół Kocmyrzów 3:1 Dalin Myślenice
2021-05-15 17:00 KS Chełmek 1:3 Orzeł Ryczów
2021-05-15 17:00 Garbarnia II Kraków 2:2 Pcimianka Pcim
2021-05-15 12:00 Proszowianka Proszowice 0:10 Wiślanie Jaśkowice
KOLEJKA 18
2021-05-12 18:00 LKS Śledziejowice 6:4 Puszcza II Niepołomice
2021-05-12 18:00 Orzeł Piaski Wielkie 1:1 Strażak Rajsko
2021-05-12 18:00 Słomniczanka Słomniki 1:1 LKS Jawiszowice
2021-05-12 18:00 Dalin Myślenice 0:0 Węgrzcanka Węgrzce
2021-05-12 18:00 Orzeł Ryczów 2:2 Sokół Kocmyrzów
2021-05-12 18:00 Pcimianka Pcim 1:1 KS Chełmek
2021-05-12 18:00 Wiślanie Jaśkowice 3:3 Garbarnia II Kraków
2021-05-12 18:00 MKS Trzebinia 1:1 Unia Oświęcim
2021-05-12 18:00 Beskid Andrychów 0:0 Clepardia Kraków
KOLEJKA 17
2021-05-09 11:00 Sokół Kocmyrzów 4:2 Pcimianka Pcim
2021-05-08 16:00 LKS Jawiszowice 2:0 Dalin Myślenice
2021-05-08 15:00 KS Chełmek 1:1 Wiślanie Jaśkowice
2021-05-08 14:30 Proszowianka Proszowice 1:4 Puszcza II Niepołomice
2021-05-08 14:00 Strażak Rajsko 0:2 Słomniczanka Słomniki
2021-05-08 11:00 MKS Trzebinia 1:0 LKS Śledziejowice
2021-05-08 11:00 Węgrzcanka Węgrzce 0:3 Orzeł Ryczów
2021-05-08 11:00 Clepardia Kraków 1:0 Orzeł Piaski Wielkie
2021-05-08 11:00 Unia Oświęcim 1:2 Beskid Andrychów
KOLEJKA 16
2021-05-02 11:00 Puszcza II Niepołomice 0:2 Garbarnia II Kraków
2021-05-01 17:00 Beskid Andrychów 1:2 MKS Trzebinia
2021-05-01 17:00 Orzeł Ryczów 3:0 LKS Jawiszowice
2021-05-01 16:30 Orzeł Piaski Wielkie 1:0 Unia Oświęcim
2021-05-01 11:00 LKS Śledziejowice 4:2 Proszowianka Proszowice
2021-05-01 11:00 Wiślanie Jaśkowice 3:1 Sokół Kocmyrzów
2021-05-01 11:00 Pcimianka Pcim 3:1 Węgrzcanka Węgrzce
2021-05-01 11:00 Dalin Myślenice 5:3 Strażak Rajsko
2021-05-01 11:00 Słomniczanka Słomniki 3:2 Clepardia Kraków
KOLEJKA 15
2021-04-24 16:00 Strażak Rajsko 2:3 Orzeł Ryczów
2021-04-24 16:00 KS Chełmek 2:0 Puszcza II Niepołomice
2021-04-24 12:30 Garbarnia II Kraków 3:1 Proszowianka Proszowice
2021-04-24 11:00 Beskid Andrychów 2:1 LKS Śledziejowice
2021-04-24 11:00 MKS Trzebinia 0:0 Orzeł Piaski Wielkie
2021-04-24 11:00 Unia Oświęcim 4:4 Słomniczanka Słomniki
2021-04-24 11:00 Clepardia Kraków 3:2 Dalin Myślenice
2021-04-24 11:00 LKS Jawiszowice 2:0 Pcimianka Pcim
2021-04-24 11:00 Węgrzcanka Węgrzce 1:3 Wiślanie Jaśkowice
KOLEJKA 14
2020-11-08 15:00 Puszcza II Niepołomice 1:0 Sokół Kocmyrzów
2020-11-08 12:00 Orzeł Piaski Wielkie 0:2 Beskid Andrychów
2020-11-07 14:00 Pcimianka Pcim 4:1 Strażak Rajsko
2020-11-07 13:30 LKS Śledziejowice 1:2 Garbarnia II Kraków
2020-11-07 13:00 Orzeł Ryczów 2:5 Clepardia Kraków
2020-11-07 13:00 Dalin Myślenice 3:2 Unia Oświęcim
2020-11-07 13:00 Słomniczanka Słomniki 1:2 MKS Trzebinia
2020-11-07 11:00 Proszowianka Proszowice 0:4 KS Chełmek
2020-11-07 11:00 Wiślanie Jaśkowice 5:0 LKS Jawiszowice
KOLEJKA 13
2020-11-15 12:00 Orzeł Piaski Wielkie 0:1 LKS Śledziejowice
2020-10-31 14:00 Sokół Kocmyrzów 4:0 Proszowianka Proszowice
2020-10-31 14:00 Węgrzcanka Węgrzce 1:0 Puszcza II Niepołomice
2020-10-31 14:00 Unia Oświęcim 2:1 Orzeł Ryczów
2020-10-31 14:00 Beskid Andrychów 2:3 Słomniczanka Słomniki
2020-10-31 14:00 KS Chełmek 3:1 Garbarnia II Kraków
2020-10-31 11:00 Strażak Rajsko 0:3 Wiślanie Jaśkowice
2020-10-31 11:00 Clepardia Kraków 1:3 Pcimianka Pcim
2020-10-31 11:00 MKS Trzebinia 1:1 Dalin Myślenice
KOLEJKA 12
2020-10-25 14:00 Pcimianka Pcim 0:0 Unia Oświęcim
2020-10-25 11:00 Garbarnia II Kraków 1:2 Sokół Kocmyrzów
2020-10-24 16:00 Puszcza II Niepołomice 0:4 LKS Jawiszowice
2020-10-24 15:00 LKS Śledziejowice 1:6 KS Chełmek
2020-10-24 15:00 Orzeł Ryczów 2:0 MKS Trzebinia
2020-10-24 14:30 Słomniczanka Słomniki 1:2 Orzeł Piaski Wielkie
2020-10-24 12:00 Dalin Myślenice 1:2 Beskid Andrychów
2020-10-24 11:00 Wiślanie Jaśkowice 3:0 Clepardia Kraków
2020-10-24 11:00 Proszowianka Proszowice 1:2 Węgrzcanka Węgrzce
KOLEJKA 11
2020-11-11 13:00 Słomniczanka Słomniki 2:3 LKS Śledziejowice
2020-11-11 11:00 Strażak Rajsko 4:1 Puszcza II Niepołomice
2020-10-18 15:00 LKS Jawiszowice 5:2 Proszowianka Proszowice
2020-10-18 15:00 Orzeł Piaski Wielkie 0:3 Dalin Myślenice
2020-10-18 14:30 Węgrzcanka Węgrzce 0:2 Garbarnia II Kraków
2020-10-17 15:00 Beskid Andrychów 1:4 Orzeł Ryczów
2020-10-17 15:00 Sokół Kocmyrzów 4:1 KS Chełmek
2020-10-17 11:00 Unia Oświęcim 2:4 Wiślanie Jaśkowice
2020-10-17 11:00 MKS Trzebinia 3:2 Pcimianka Pcim
KOLEJKA 10
2020-10-11 16:00 Puszcza II Niepołomice 0:3 Clepardia Kraków
2020-10-11 15:30 Pcimianka Pcim 1:1 Beskid Andrychów
2020-10-11 11:00 Garbarnia II Kraków 3:3 LKS Jawiszowice
2020-10-10 15:00 Orzeł Ryczów 1:1 Orzeł Piaski Wielkie
2020-10-10 15:00 KS Chełmek 0:2 Węgrzcanka Węgrzce
2020-10-10 11:00 LKS Śledziejowice 2:2 Sokół Kocmyrzów
2020-10-10 11:00 Dalin Myślenice 3:2 Słomniczanka Słomniki
2020-10-10 11:00 Wiślanie Jaśkowice 2:2 MKS Trzebinia
2020-10-10 11:00 Proszowianka Proszowice 2:2 Strażak Rajsko
KOLEJKA 9
2020-10-04 16:00 LKS Jawiszowice 4:2 KS Chełmek
2020-10-04 15:00 Orzeł Piaski Wielkie 0:1 Pcimianka Pcim
2020-10-04 15:00 Dalin Myślenice 4:1 LKS Śledziejowice
2020-10-03 16:00 Węgrzcanka Węgrzce 3:1 Sokół Kocmyrzów
2020-10-03 16:00 Unia Oświęcim 3:2 Puszcza II Niepołomice
2020-10-03 15:30 Słomniczanka Słomniki 0:4 Orzeł Ryczów
2020-10-03 15:30 Beskid Andrychów 0:0 Wiślanie Jaśkowice
2020-10-03 11:00 Clepardia Kraków 2:1 Proszowianka Proszowice
2020-10-03 11:00 Strażak Rajsko 2:2 Garbarnia II Kraków
KOLEJKA 8
2020-09-27 16:30 Pcimianka Pcim 4:0 Słomniczanka Słomniki
2020-09-27 16:30 Garbarnia II Kraków 1:1 Clepardia Kraków
2020-09-27 16:00 LKS Śledziejowice 6:2 Węgrzcanka Węgrzce
2020-09-27 16:00 Puszcza II Niepołomice 2:2 MKS Trzebinia
2020-09-26 16:00 Orzeł Ryczów 2:0 Dalin Myślenice
2020-09-26 16:00 KS Chełmek 0:0 Strażak Rajsko
2020-09-26 15:00 Wiślanie Jaśkowice 8:0 Orzeł Piaski Wielkie
2020-09-26 15:00 Sokół Kocmyrzów 2:2 LKS Jawiszowice
2020-09-26 11:00 Proszowianka Proszowice 3:6 Unia Oświęcim
KOLEJKA 7
2020-11-14 13:00 Słomniczanka Słomniki 0:3 Wiślanie Jaśkowice
2020-09-20 16:30 LKS Jawiszowice 0:0 Węgrzcanka Węgrzce
2020-09-19 16:00 Orzeł Ryczów 3:0 LKS Śledziejowice
2020-09-19 16:00 Beskid Andrychów 4:0 Puszcza II Niepołomice
2020-09-19 16:00 Unia Oświęcim 0:0 Garbarnia II Kraków
2020-09-19 11:00 Dalin Myślenice 1:0 Pcimianka Pcim
2020-09-19 11:00 MKS Trzebinia 5:0 Proszowianka Proszowice
2020-09-19 11:00 Clepardia Kraków 1:3 KS Chełmek
2020-09-19 11:00 Strażak Rajsko 0:2 Sokół Kocmyrzów
KOLEJKA 6
2020-09-13 17:00 Puszcza II Niepołomice 0:0 Orzeł Piaski Wielkie
2020-09-13 16:30 Pcimianka Pcim 0:1 Orzeł Ryczów
2020-09-13 11:00 Proszowianka Proszowice 0:2 Beskid Andrychów
2020-09-13 11:00 Garbarnia II Kraków 2:1 MKS Trzebinia
2020-09-12 17:00 KS Chełmek 1:2 Unia Oświęcim
2020-09-12 16:00 LKS Śledziejowice 1:2 LKS Jawiszowice
2020-09-12 16:00 Sokół Kocmyrzów 2:2 Clepardia Kraków
2020-09-12 11:00 Wiślanie Jaśkowice 5:2 Dalin Myślenice
2020-09-12 11:00 Węgrzcanka Węgrzce 2:1 Strażak Rajsko
KOLEJKA 5
2020-09-06 16:30 Pcimianka Pcim 2:2 LKS Śledziejowice
2020-09-06 16:30 Orzeł Piaski Wielkie 1:0 Proszowianka Proszowice
2020-09-05 17:00 Orzeł Ryczów 2:1 Wiślanie Jaśkowice
2020-09-05 17:00 Unia Oświęcim 0:1 Sokół Kocmyrzów
2020-09-05 16:30 Beskid Andrychów 3:2 Garbarnia II Kraków
2020-09-05 11:00 Strażak Rajsko 3:1 LKS Jawiszowice
2020-09-05 11:00 Clepardia Kraków 1:1 Węgrzcanka Węgrzce
2020-09-05 11:00 MKS Trzebinia 1:0 KS Chełmek
2020-09-05 11:00 Słomniczanka Słomniki 1:3 Puszcza II Niepołomice
KOLEJKA 4
2020-08-30 17:00 Puszcza II Niepołomice 1:4 Dalin Myślenice
2020-08-30 17:00 Sokół Kocmyrzów 4:0 MKS Trzebinia
2020-08-30 17:00 LKS Jawiszowice 2:0 Clepardia Kraków
2020-08-30 16:00 Węgrzcanka Węgrzce 1:4 Unia Oświęcim
2020-08-29 17:00 LKS Śledziejowice 2:1 Strażak Rajsko
2020-08-29 16:30 KS Chełmek 2:1 Beskid Andrychów
2020-08-29 15:00 Wiślanie Jaśkowice 3:0 Pcimianka Pcim
2020-08-29 11:00 Proszowianka Proszowice 0:1 Słomniczanka Słomniki
2020-08-29 11:00 Garbarnia II Kraków 0:2 Orzeł Piaski Wielkie
KOLEJKA 3
2020-08-23 17:30 Orzeł Piaski Wielkie 2:1 KS Chełmek
2020-08-23 16:00 Słomniczanka Słomniki 3:0 Garbarnia II Kraków
2020-08-22 17:00 Beskid Andrychów 2:1 Sokół Kocmyrzów
2020-08-22 11:00 Dalin Myślenice 1:0 Proszowianka Proszowice
2020-08-22 11:00 Wiślanie Jaśkowice 5:0 LKS Śledziejowice
2020-08-22 11:00 Orzeł Ryczów 3:2 Puszcza II Niepołomice
2020-08-22 11:00 MKS Trzebinia 4:2 Węgrzcanka Węgrzce
2020-08-22 11:00 Unia Oświęcim 2:1 LKS Jawiszowice
2020-08-22 11:00 Clepardia Kraków 6:0 Strażak Rajsko
KOLEJKA 2
2020-08-15 17:00 LKS Śledziejowice 5:4 Clepardia Kraków
2020-08-15 17:00 LKS Jawiszowice 3:1 MKS Trzebinia
2020-08-15 17:00 Puszcza II Niepołomice 2:3 Pcimianka Pcim
2020-08-15 16:00 Garbarnia II Kraków 2:4 Dalin Myślenice
2020-08-15 16:00 KS Chełmek 4:0 Słomniczanka Słomniki
2020-08-15 11:00 Proszowianka Proszowice 0:0 Orzeł Ryczów
2020-08-15 11:00 Sokół Kocmyrzów 5:0 Orzeł Piaski Wielkie
2020-08-15 11:00 Węgrzcanka Węgrzce 1:3 Beskid Andrychów
2020-08-15 11:00 Strażak Rajsko 2:1 Unia Oświęcim
KOLEJKA 1
2020-08-08 18:00 Wiślanie Jaśkowice 4:0 Puszcza II Niepołomice
2020-08-08 18:00 Orzeł Piaski Wielkie 6:1 Węgrzcanka Węgrzce
2020-08-08 18:00 Słomniczanka Słomniki 0:0 Sokół Kocmyrzów
2020-08-08 18:00 Dalin Myślenice 1:1 KS Chełmek
2020-08-08 18:00 Orzeł Ryczów 2:1 Garbarnia II Kraków
2020-08-08 18:00 MKS Trzebinia 3:0 Strażak Rajsko
2020-08-08 18:00 Pcimianka Pcim 3:0 Proszowianka Proszowice
2020-08-08 17:00 Beskid Andrychów 3:1 LKS Jawiszowice
2020-08-08 17:00 Unia Oświęcim 0:0 Clepardia Kraków
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama