KOLEJKA 13 |
2019-11-10 13:00 |
Tarnovia II Tarnów (k) |
2:4 |
Podgórze Kraków (k) |
2019-11-10 13:00 |
Dąb Zabierzów Bocheński (k) |
3:0 |
Górnik Wieliczka (k) |
2019-11-10 13:00 |
Panda Burza Roczyny (k) |
4:0 |
Bronowianka Kraków (k) |
2019-11-10 13:00 |
Prądniczanka II Kraków (k) |
5:0 |
Olimpia Osieczany (k) |
2019-11-09 13:00 |
Rysy II Bukowina Tatrz. (k) |
3:6 |
Puszcza Niepołomice (k) |
2019-11-09 12:00 |
Victoria Zalas (k) |
0:7 |
Football Success Academy (k) |
KOLEJKA 12 |
2019-11-03 14:00 |
Football Success Academy (k) |
1:3 |
Tarnovia II Tarnów (k) |
2019-11-03 14:00 |
Podgórze Kraków (k) |
5:0 |
Dąb Zabierzów Bocheński (k) |
2019-11-03 14:00 |
Górnik Wieliczka (k) |
9:0 |
Burza Roczyny |
2019-11-02 14:00 |
Puszcza Niepołomice (k) |
1:1 |
Prądniczanka II Kraków (k) |
2019-11-02 11:00 |
Bronowianka Kraków (k) |
2:7 |
Rysy II Bukowina Tatrz. (k) |
2019-11-02 11:00 |
Olimpia Osieczany (k) |
0:3 |
Pogorzanka Pogorzyce (k) |
KOLEJKA 11 |
2019-10-27 15:00 |
Prądniczanka II Kraków (k) |
2:0 |
Bronowianka Kraków (k) |
2019-10-27 14:00 |
Dąb Zabierzów Bocheński (k) |
2:2 |
Football Success Academy (k) |
2019-10-27 14:00 |
Panda Burza Roczyny (k) |
1:6 |
Podgórze Kraków (k) |
2019-10-26 14:00 |
Rysy II Bukowina Tatrz. (k) |
1:3 |
Górnik Wieliczka (k) |
2019-10-26 13:00 |
Tarnovia II Tarnów (k) |
5:0 |
Victoria Zalas (k) |
2019-10-26 12:00 |
Pogorzanka Pogorzyce (k) |
1:1 |
Puszcza Niepołomice (k) |
KOLEJKA 10 |
2019-10-20 15:00 |
Victoria Zalas (k) |
1:7 |
Dąb Zabierzów Bocheński (k) |
2019-10-20 15:00 |
Podgórze Kraków (k) |
23:0 |
Rysy II Bukowina Tatrz. (k) |
2019-10-20 13:00 |
Górnik Wieliczka (k) |
2:4 |
Prądniczanka II Kraków (k) |
2019-10-20 10:00 |
Bronowianka Kraków (k) |
4:2 |
Pogorzanka Pogorzyce (k) |
2019-10-19 15:00 |
Puszcza Niepołomice (k) |
0:0 |
Olimpia Osieczany (k) |
2019-10-19 14:00 |
Football Success Academy (k) |
4:0 |
Panda Burza Roczyny (k) |
KOLEJKA 9 |
2019-10-13 15:00 |
Olimpia Osieczany (k) |
5:1 |
Bronowianka Kraków (k) |
2019-10-13 15:00 |
Panda Burza Roczyny (k) |
1:0 |
Victoria Zalas (k) |
2019-10-12 15:00 |
Rysy II Bukowina Tatrz. (k) |
0:18 |
Football Success Academy (k) |
2019-10-12 15:00 |
Dąb Zabierzów Bocheński (k) |
3:1 |
Tarnovia II Tarnów (k) |
2019-10-12 13:30 |
Prądniczanka II Kraków (k) |
0:10 |
Podgórze Kraków (k) |
2019-10-12 11:00 |
Pogorzanka Pogorzyce (k) |
1:0 |
Górnik Wieliczka (k) |
KOLEJKA 8 |
2019-10-06 15:30 |
Football Success Academy (k) |
4:0 |
Prądniczanka II Kraków (k) |
2019-10-06 15:00 |
Victoria Zalas (k) |
1:9 |
Rysy II Bukowina Tatrz. (k) |
2019-10-05 13:00 |
Górnik Wieliczka (k) |
8:1 |
Olimpia Osieczany (k) |
2019-10-05 12:00 |
Tarnovia II Tarnów (k) |
7:0 |
Panda Burza Roczyny (k) |
2019-10-05 11:00 |
Bronowianka Kraków (k) |
1:3 |
Puszcza Niepołomice (k) |
2019-10-05 10:00 |
Podgórze Kraków (k) |
3:0 |
Pogorzanka Pogorzyce (k) |
KOLEJKA 7 |
2019-09-29 15:30 |
Puszcza Niepołomice (k) |
1:0 |
Górnik Wieliczka (k) |
2019-09-29 15:30 |
Pogorzanka Pogorzyce (k) |
3:1 |
Football Success Academy (k) |
2019-09-29 15:00 |
Panda Burza Roczyny (k) |
1:9 |
Dąb Zabierzów Bocheński (k) |
2019-09-29 14:00 |
Prądniczanka II Kraków (k) |
9:0 |
Victoria Zalas (k) |
2019-09-29 14:00 |
Olimpia Osieczany (k) |
0:4 |
Podgórze Kraków (k) |
2019-09-28 16:00 |
Rysy II Bukowina Tatrz. (k) |
1:14 |
Tarnovia II Tarnów (k) |
KOLEJKA 6 |
2019-09-22 16:00 |
Football Success Academy (k) |
5:1 |
Olimpia Osieczany (k) |
2019-09-22 15:00 |
Victoria Zalas (k) |
4:7 |
Pogorzanka Pogorzyce (k) |
2019-09-22 15:00 |
Podgórze Kraków (k) |
4:1 |
Puszcza Niepołomice (k) |
2019-09-22 13:00 |
Górnik Wieliczka (k) |
11:0 |
Bronowianka Kraków (k) |
2019-09-21 16:00 |
Dąb Zabierzów Bocheński (k) |
3:0 |
Rysy II Bukowina Tatrz. (k) |
2019-09-21 12:00 |
Tarnovia II Tarnów (k) |
8:1 |
Prądniczanka II Kraków (k) |
KOLEJKA 5 |
2019-09-15 16:00 |
Rysy II Bukowina Tatrz. (k) |
1:5 |
Panda Burza Roczyny (k) |
2019-09-14 17:00 |
Bronowianka Kraków (k) |
0:3 |
Podgórze Kraków (k) |
2019-09-14 16:30 |
Puszcza Niepołomice (k) |
2:0 |
Football Success Academy (k) |
2019-09-14 16:00 |
Prądniczanka II Kraków (k) |
0:8 |
Dąb Zabierzów Bocheński (k) |
2019-09-14 16:00 |
Olimpia Osieczany (k) |
3:0 |
Victoria Zalas (k) |
2019-09-14 11:00 |
Pogorzanka Pogorzyce (k) |
1:5 |
Tarnovia II Tarnów (k) |
KOLEJKA 4 |
2019-09-08 17:00 |
Panda Burza Roczyny (k) |
0:6 |
Prądniczanka II Kraków (k) |
2019-09-08 16:00 |
Victoria Zalas (k) |
0:3 |
Puszcza Niepołomice (k) |
2019-09-08 16:00 |
Football Success Academy (k) |
2:0 |
Bronowianka Kraków (k) |
2019-09-08 15:00 |
Dąb Zabierzów Bocheński (k) |
7:2 |
Pogorzanka Pogorzyce (k) |
2019-09-08 13:00 |
Tarnovia II Tarnów (k) |
7:0 |
Olimpia Osieczany (k) |
2019-09-07 10:00 |
Podgórze Kraków (k) |
3:0 |
Górnik Wieliczka (k) |
KOLEJKA 3 |
2019-09-11 17:30 |
Bronowianka Kraków (k) |
7:0 |
Victoria Zalas (k) |
2019-09-01 17:00 |
Olimpia Osieczany (k) |
0:3 |
Dąb Zabierzów Bocheński (k) |
2019-09-01 17:00 |
Puszcza Niepołomice (k) |
0:1 |
Tarnovia II Tarnów (k) |
2019-09-01 12:00 |
Prądniczanka II Kraków (k) |
2:5 |
Rysy II Bukowina Tatrz. (k) |
2019-08-31 13:00 |
Górnik Wieliczka (k) |
3:1 |
Football Success Academy (k) |
2019-08-31 11:00 |
Pogorzanka Pogorzyce (k) |
5:0 |
Panda Burza Roczyny (k) |
KOLEJKA 2 |
2019-11-16 11:00 |
Football Success Academy (k) |
1:3 |
Podgórze Kraków (k) |
2019-08-28 17:00 |
Rysy II Bukowina Tatrz. (k) |
6:6 |
Pogorzanka Pogorzyce (k) |
2019-08-28 17:00 |
Victoria Zalas (k) |
0:5 |
Górnik Wieliczka (k) |
2019-08-28 17:00 |
Tarnovia II Tarnów (k) |
7:1 |
Bronowianka Kraków (k) |
2019-08-28 17:00 |
Dąb Zabierzów Bocheński (k) |
2:1 |
Puszcza Niepołomice (k) |
2019-08-28 17:00 |
Panda Burza Roczyny (k) |
4:2 |
Olimpia Osieczany (k) |
KOLEJKA 1 |
2019-08-24 17:00 |
Podgórze Kraków (k) |
8:0 |
Victoria Zalas (k) |
2019-08-24 17:00 |
Pogorzanka Pogorzyce (k) |
0:1 |
Prądniczanka II Kraków (k) |
2019-08-24 17:00 |
Olimpia Osieczany (k) |
9:0 |
Rysy II Bukowina Tatrz. (k) |
2019-08-24 17:00 |
Puszcza Niepołomice (k) |
10:0 |
Panda Burza Roczyny (k) |
2019-08-24 17:00 |
Bronowianka Kraków (k) |
1:4 |
Dąb Zabierzów Bocheński (k) |
2019-08-24 17:00 |
Górnik Wieliczka (k) |
1:1 |
Tarnovia II Tarnów (k) |