reklama

Tak się gra w szachy pod wodą. Rywalizacja na basenie w Andrychowie

Sport, Wiadomości, 08.06.2022 07:00,
Odbyła się druga edycja międzyszkolnego turnieju.
Tak się gra w szachy pod wodą. Rywalizacja na basenie w Andrychowie
Podwodne szachy to nowość w Andrychowie propagowana przez miejscowe Liceum Ogólnokształcące. Pomysłodawcą tej jakże ekstrawaganckiej odmiany jednej z najpopularniejszych gier planszowych świata jest nauczycielka z I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej- Curie w Andrychowie - Magdalena Kubalka-Pluta.

Zainteresowanych nie brakuje. W tym tygodniu odbyła się druga edycja Międzyszkolnego Turnieju Szachów Podwodnych. Organizatorem było LO, a współorganizatorem Miejski Ośrodek Sportu Kultury i Turystyki.

W rywalizacji udział wzięli uczniowie z czterech szkół: SP nr 2 w Andrychowie, PSP w Brzezince, CKZiU w Andrychowie oraz nasi reprezentaci. Po zaciętej walce pełnej głębokich wdechów na podium stanęli:

I miejsce - Łukasz Sordyl (I LO Andrychów)
II miejsce - Gabriela Rusinek (PSP w Brzezince)
III miejsce - Łukasz Żmij (I LO Andrychów)

Zobaczcie jak to wyglądało

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama