W sobotę II runda play-off rozpoczyna się w drugiej lidze siatkarzy. Zawodnicy MKS Andrychów podejmowali na wyjeździe zespół TKS Tychy.
Po dramatycznym boju andrychowianie wygrali 3-2. W tej fazie gra się do dwóch zwycięstw. Drugi mecz odbędzie się 1 kwietnia w Andrychowie, a ewentualny trzeci - 2 kwietnia również w Andrychowie. Zwycięzca awansuje do turnieju półfinałowego o awans do I ligi.
TKS Tychy - MKS Andrychów 2-3 (25-21, 17-25, 27-29, 25-22, 16-18)
Drugą wiosenną kolejkę rozegrają piłkarze czwartej i piątej ligi oraz w wadowickiej A klasie. Zobaczcie terminarze.
iv liga - KOLEJKA 17 | |||
2017-05-10 17:30 | Orzeł Piaski Wielkie | Dalin Myślenice | |
2017-03-26 16:00 | Pcimianka Pcim | 2-2 |
Unia Oświęcim |
2017-03-26 16:00 | Nowa Proszowianka | 1-5 |
Hutnik Nowa Huta |
2017-03-26 15:00 | Wiślanka Grabie | 2-1 |
Beskid Andrychów |
2017-03-25 16:00 | Iskra Klecza Dolna | 1-1 |
Jutrzenka Giebułtów |
2017-03-25 15:00 | Wiślanie Jaśkowice | 4-0 |
Skawinka Skawina |
przełożony na 19.04 |
KS TS Węgrzce | Cracovia II | |
przełożony na 5.04 |
Sosnowianka Stanisław Dolny | Michałowianka Michałowice |
1. | Cracovia II | 41 | 53:11 |
2. | Wiślanie Jaśkowice | 39 | 45:10 |
3. | Hutnik Nowa Huta | 34 | 38:27 |
4. | Jutrzenka Giebułtów | 29 | 29:18 |
5. | Unia Oświęcim | 27 | 25:24 |
6. | Sosnowianka Stanisław Dolny | 27 | 25:21 |
7. | Michałowianka Michałowice | 25 | 35:31 |
8. | Iskra Klecza Dolna | 23 | 26:33 |
9. | Dalin Myślenice | 23 | 25:32 |
10. | Beskid Andrychów | 22 | 16:16 |
11. | Wiślanka Grabie | 21 | 28:28 |
12. | Pcimianka Pcim | 18 | 22:43 |
13. | KS TS Węgrzce | 14 | 20:28 |
14. | Nowa Proszowianka | 12 | 22:37 |
15. | Orzeł Piaski Wielkie | 11 | 14:34 |
16. | Skawinka Skawina | 10 | 19:49 |
v liga - KOLEJKA 17 | |||
2017-03-26 15:00 | Tempo Białka | 3-1 |
Zagórzanka Zagórze |
2017-03-26 15:00 | LKS Jawiszowice | 0-1 |
Cedron Brody |
2017-03-26 15:00 | Dąb Paszkówka | 1-3 |
Brzezina Osiek |
2017-03-25 15:00 | Garbarz Zembrzyce | 4-1 |
Górnik Libiąż |
2017-03-25 15:00 | Victoria Zalas | 2-1 |
LKS Żarki |
2017-03-25 15:00 | Orzeł Ryczów | 2-0 |
Halniak Maków Podhalański |
2017-03-25 15:00 | Niwa Nowa Wieś | 2-0 |
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska |
2017-03-25 15:00 | Nadwiślanin Gromiec | 2-0 |
KS Chełmek |
1. | Orzeł Ryczów | 43 | 52:16 |
2. | Nadwiślanin Gromiec | 36 | 44:17 |
3. | Tempo Białka | 34 | 42:24 |
4. | Garbarz Zembrzyce | 32 | 34:25 |
5. | LKS Jawiszowice | 30 | 48:14 |
6. | Brzezina Osiek | 30 | 33:23 |
7. | Niwa Nowa Wieś | 29 | 38:27 |
8. | KS Chełmek | 28 | 37:14 |
9. | Halniak Maków Podhalański | 24 | 35:32 |
10. | Cedron Brody | 23 | 21:36 |
11. | Zagórzanka Zagórze | 18 | 27:34 |
12. | LKS Żarki | 15 | 28:39 |
13. | Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska | 13 | 21:53 |
14. | Victoria Zalas | 12 | 31:61 |
15. | Dąb Paszkówka | 10 | 23:49 |
16. | Górnik Libiąż | 5 | 15:65 |
a klasa wadowice - KOLEJKA 17 | |||
2017-03-26 15:00 | Znicz Sułkowice Bolęcina | 2-1 |
Skawa Wadowice |
2017-03-26 15:00 | Żuraw Krzeszów | 0-4 |
Relaks Wysoka |
2017-03-26 15:00 | Sokół Przytkowice | 1-1 |
Halniak Targanice |
2017-03-26 15:00 | Olimpia Chocznia | 2-1 |
Grom Grzechynia |
2017-03-26 15:00 | Leskowiec Rzyki | 2-5 |
Jałowiec Stryszawa |
2017-03-25 15:00 | Orzeł Wieprz | 2-1 |
Babia Góra Sucha Beskidzka |
2017-03-25 15:00 | Astra Spytkowice | 0-0 |
Burza Roczyny |
2017-03-25 15:00 | Huragan Inwałd | 1-2 |
Naroże Juszczyn |
1. | Naroże Juszczyn | 40 | 49:15 |
2. | Jałowiec Stryszawa | 38 | 36:24 |
3. | Relaks Wysoka | 33 | 45:22 |
4. | Znicz Sułkowice Bolęcina | 32 | 35:25 |
5. | Babia Góra Sucha Beskidzka | 32 | 34:19 |
6. | Sokół Przytkowice | 28 | 30:28 |
7. | Huragan Inwałd | 28 | 42:29 |
8. | Leskowiec Rzyki | 27 | 39:31 |
9. | Orzeł Wieprz | 22 | 30:35 |
10. | Olimpia Chocznia | 21 | 19:39 |
11. | Astra Spytkowice | 20 | 23:37 |
12. | Grom Grzechynia | 19 | 37:38 |
13. | Halniak Targanice | 15 | 29:38 |
14. | Burza Roczyny | 14 | 22:44 |
15. | Skawa Wadowice | 12 | 19:30 |
16. | Żuraw Krzeszów | 5 | 7:42 |
Brak komentarzy