W II lidze siatkarzy rozpoczyna się runda play -off, w której gra się do dwóch zwycięstw.
W pierwszym meczu MKS Andrychów przegrał w Tychach. Rewanż po świętach, 7 kwietnia w Andrychowie.
Porażkę zaliczył również Kęczanin.
Play off w II lidze siatkarzy (I runda)
24-03-2018 TKS Tychy - MKS Andrychów 3-1 (25-19, 26-24, 22-25, 25-19)
24-03-2018 Kęczanin Kęty - MCKiS Jaworzno 1-3 (20-25, 18-25, 27-25, 21-25)
24-03-2018 GKS II Katowice - Volley Rybnik 0-3
iv liga - KOLEJKA 17 | |||
2018-05-16 18:00 | Iskra Klecza Dolna | Wiślanka Grabie | |
2018-05-09 18:00 | Jutrzenka Giebułtów | KS Olkusz | |
2018-04-25 17:30 | Sosnowianka Stanisław Dolny | Clepardia Kraków | |
odwołane | Unia Oświęcim | Górnik Wieliczka | |
Michałowianka Michałowice | 0:3 walk. | Hutnik Kraków | |
2018-03-25 16:30 | Pcimianka Pcim | 1-3 | Orzeł Piaski Wielkie |
2018-03-25 15:00 | Orzeł Ryczów | 1-2 | Dalin Myślenice |
2018-03-24 11:00 | KS TS Węgrzce | 3-2 | Beskid Andrychów |
v liga - KOLEJKA 17 | |||
2018-04-25 17:00 | Halniak Maków Podhalański | Nadwiślanin Gromiec | |
2018-03-25 15:30 | LKS Jawiszowice | 4-0 | LKS Żarki |
2018-03-24 16:00 | Niwa Nowa Wieś | 0-2 | Garbarz Zembrzyce |
2018-03-24 15:00 | Zatorzanka Zator | 1-1 | Victoria 1918 Jaworzno |
2018-03-25 11:00 | Naroże Juszczyn | 1-5 | Brzezina Osiek |
2018-03-24 15:00 | KS Chełmek | 12-0 | Dąb Paszkówka |
2018-03-24 11:00 | Tempo Białka | 7-0 | Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska |
Nie wiadomo, czy odbędą się mecze w A i B klasach.
Komisja Gier Podokręgu Piłki Nożnej Wadowice informuje, że w związku z trudnymi warunkami atmosferycznymi i stan boisk podjęła decyzję o odwołaniu I kolejki runda wiosna 2018 klas A i B obie grupy zaplanowane na dzień 24/25.marzec 2018 rok.
Komisja Gier informuje, że możliwe jest rozegranie zawodów klas A i B w terminie 24/25.03.2018 roku jeżeli stan boiska gospodarza będzie zdatny do gry – decyduje gospodarz spotkania informacja o rozegraniu zawodów będzie podana przez biuro w piątek.
Odwołana I kolejki klasy A zostanie rozegrana w dniu 18 kwietnia 2018 roku ( środa ) godz. 17 30 – natomiast I kolejka klasy B obie grupy zostanie rozegrana w dniu 3 maja 2018 roku ( czwartek ),
Zaległe zawody klasy B ( runda jesień ) zostaną rozegrane w dniu 11 kwietnia 2018 roku ( środa ) godz. 17 00 Żuraw Krzeszów – Bystra oraz Przełęcz Kossowa – Gród Grodzisko.
a klasa wadowice - KOLEJKA 16 | |||
odwołane | Olimpia Chocznia | Relaks Wysoka | |
odwołane | Sokół Przytkowice | Burza Roczyny | |
odwołane | Huragan Inwałd | Leskowiec Rzyki | |
2018-03-24 15:00 | Astra Spytkowice | 3-0 | Żarek Barwałd Górny |
odwołane | Jałowiec Stryszawa | Strzelec Budzów | |
odwołane | Babia Góra Sucha Beskidzka | BCS Zawoja | |
2018-03-24 15:00 | Orzeł Wieprz | 4-2 | Dąb Tomice |
odwołane | Skawa Wadowice | Znicz Sułkowice Bolęcina |
a klasa oświęcim - KOLEJKA 14 | |||
2018-03-25 15:00 | Górnik Brzeszcze | 0-0 | Przeciszovia Przeciszów |
2018-03-25 15:00 | Strumień Polanka Wielka | 2-0 | LKS Piotrowice |
2018-03-25 15:00 | Zgoda Malec | 4-1 | LKS Bobrek |
2018-03-25 11:00 | Solavia Grojec | 0-3 | Orzeł Witkowice |
2018-03-24 15:00 | Skawa Podolsze | 1-4 | Hejnał Kęty |
2018-03-24 15:00 | Soła Łęki | 1-3 | Strażak Rajsko |
b klasa wadowice - gr 1 - KOLEJKA 14 | |||
odwołane | Żuraw Krzeszów | Korona Skawinki | |
2018-03-25 15:00 | Leńczanka Leńcze | 3-0 | Chełm Stryszów |
odwołane | Tarnawianka Tarnawa | Dąb Sidzina | |
2018-03-25 14:00 | Grom Grzechynia | 3-1 | Lachy Lachowice |
odwołane | LKS Bieńkówka | Żarek Stronie | |
odwołane | Olimpia Zebrzydowice | Huragan Skawica | |
odwołane | Błyskawica Marcówka | KS Bystra |
b klasa wadowice gr 2 - KOLEJKA 14 | |||
2018-03-25 15:00 | Przełęcz Kossowa | 3-1 | Skawa Witanowice |
2018-03-25 15:00 | Gród Grodzisko | 7-1 | Sokół Chrząstowice |
2018-03-25 15:00 | Victoria Półwieś | Czarni Koziniec | |
odwołane | Skawa Jaroszowice | Halniak Targanice | |
odwołane | Amator Babica | Wikliniarz Woźniki | |
odwołane | Sokół Frydrychowice | Nadwiślanka Brzeźnica | |
odwołane | Wisła Łączany | Borowik Bachowice | |
Brak komentarzy