Sportowy weekend 13-14 października [AKTUALIZACJA]
Sport, Wiadomości,
14.10.2018 17:00,
W weekend kolejne piłkarskie i siatkarskie emocje w regionie. Zobaczcie terminarz i śledźcie wyniki na bieżąco!
II LIGA SIATKARZY - KOLEJKA 3 |
2018-10-13 18:00 | Volley Rybnik | | MKS II Będzin 3-0 |
2018-10-13 18:00 | Kęczanin Kęty | | BBTS II Bielsko-Biała 3-0 |
2018-10-13 18:00 | TKS Tychy | | AT Jastrzębski Węgiel II 3-0 |
2018-10-13 18:00 | ZAKSA Strzelce Opolskie | | SMS PZPS I Spała 3-0 |
2018-10-13 17:00 | MKS Andrychów | | AZS Politechnika Opolska 3-1 |
I MAŁOPOLSKA LIGA SIATKAREK Dalin Myślenice - UMKS Kęczanin 0-3 (12, 26, 16) MKS Andrychów - Setbol Oświęcim 3-0 |
IV LIGA piłkarzy - KOLEJKA 11 |
2018-10-14 15:00 | Wiślanka Grabie | | LKS Jawiszowice 2-2 |
2018-10-13 15:30 | Unia Oświęcim | | Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2-2 |
2018-10-13 15:00 | Beskid Andrychów | | Clepardia Kraków 1-0 |
2018-10-13 15:00 | Orzeł Ryczów | | Orzeł Piaski Wielkie 2-0 |
2018-10-13 15:00 | Górnik Wieliczka | | Kaszowianka Kaszów 2-1 |
2018-10-13 14:00 | Słomniczanka Słomniki | | Pcimianka Pcim 2-6 |
2018-10-13 11:00 | Dalin Myślenice | | MKS Trzebinia 1-1 |
2018-10-13 11:00 | Jutrzenka Giebułtów | | KS Olkusz 0-0 |
V LIGA - KOLEJKA 11 |
2018-10-13 15:00 | Arka Babice | | Nadwiślanin Gromiec 2-2 |
2018-10-13 15:00 | Strażak Rajsko | | Garbarz Zembrzyce 3-1 |
2018-10-13 15:00 | Sosnowianka Stanisław Dolny | | KS Chełmek 1-6 |
2018-10-13 15:00 | Brzezina Osiek | | LKS Żarki 1-0 |
2018-10-13 15:00 | Zatorzanka Zator | | Relaks Wysoka 1-2 |
2018-10-13 11:00 | Tempo Białka | | Victoria 1918 Jaworzno 0-0 |
2018-10-13 11:00 | Niwa Nowa Wieś | | Halniak Maków Podhalański 5-0 |
A KLASA WADOWICE - KOLEJKA 11 |
2018-10-14 15:00 | Znicz Sułkowice Bolęcina | | BCS Zawoja 0-2 |
2018-10-14 14:00 | Dąb Paszkówka | | Żarek Barwałd Górny 1-1 |
2018-10-13 15:00 | Babia Góra Sucha Beskidzka | | Burza Roczyny 2-1 |
2018-10-13 15:00 | Naroże Juszczyn | | Jałowiec Stryszawa 3-1 |
2018-10-13 15:00 | Astra Spytkowice | | Huragan Skawica 1-0 |
2018-10-13 15:00 | Orzeł Wieprz | | Wisła Łączany 3-1 |
2018-10-13 15:00 | Skawa Wadowice | | Żuraw Krzeszów 1-0 |
2018-10-13 11:00 | Sokół Przytkowice | | Halniak Targanice 3-1 |
A KLASA OŚWIĘCIM - KOLEJKA 9 |
2018-10-14 15:30 | Zgoda Malec | | Strumień Polanka Wielka 1-2 |
2018-10-14 11:00 | Solavia Grojec | | Orzeł Witkowice 1-2 |
2018-10-13 15:30 | Przeciszovia Przeciszów | | Górnik Brzeszcze 1-0 |
2018-10-13 15:30 | Soła Łęki | | LKS Piotrowice 4-4 |
2018-10-13 15:30 | LKS Bulowice | | Gorzów 0-3 |
2018-10-13 11:00 | Hejnał Kęty | | LKS Bobrek 5-1 |
B KLASA WADOWICE GR 1 - KOLEJKA 9 |
2018-10-14 15:00 | Leńczanka Leńcze | | Żarek Stronie 2-4 |
2018-10-14 15:00 | Strzelec Budzów | | Chełm Stryszów 1-1 |
2018-10-14 15:00 | Lachy Lachowice | | Czarni Koziniec 8-2 |
2018-10-14 15:00 | Korona Skawinki | | KS Bystra 1-1 |
2018-10-13 15:00 | Olimpia Zebrzydowice | | Skawa Jaroszowice 0-2 |
2018-10-13 15:00 | Grom Grzechynia | | Jubilat Izdebnik 2-3 |
2018-10-13 15:00 | Błyskawica Marcówka | | Dąb Sidzina 3-2 |
B KLASA WADOWICE GR 2 - KOLEJKA 9 |
2018-10-14 15:00 | Przełęcz Kossowa | | Wikliniarz Woźniki 8-1 |
2018-10-14 15:00 | Gród Grodzisko | | Borowik Bachowice 2-0 |
2018-10-14 15:00 | Nadwiślanka Brzeźnica | | Leskowiec Rzyki 7-0 |
2018-10-14 15:00 | Olimpia Chocznia | | Zaskawianka Zaskawie 4-0 |
2018-10-14 13:00 | Sokół Chrząstowice | | Amator Babica 4-2 |
2018-10-13 15:00 | Dąb Tomice | | Skawa Witanowice 4-1 |
2018-10-13 15:00 | Huragan Inwałd | | Gronie Zagórnik 4-1 |
B KLASA OŚWIĘCIM - KOLEJKA 8 |
2018-10-14 15:30 | Sygnał Włosienica | | LKS Palczowice |
2018-10-13 15:30 | Puls Broszkowice | | LKS Poręba Wielka 4-1 |
2018-10-13 15:30 | Skawa Podolsze | | Pogórze Gierałtowice 3-1 |
2018-10-13 12:00 | Zaborzanka Zaborze | | LKS Harmęże 1-1 |
2018-10-13 11:00 | LKS Głębowice | | Iskra Brzezinka 1-1 |
C KLASA WADOWICE - KOLEJKA 9 |
2018-10-14 15:00 | Łysa Góra Zawadka | | LKS Bieńkówka 3-0 |
2018-10-14 15:00 | Płomień Sosnowice | | Cedron Brody 1-7 |
2018-10-14 11:00 | Jastrzębianka Jastrzębia | | Tarnawianka Tarnawa 3-4 |
2018-10-14 11:00 | Orzeł Radocza | | Victoria Półwieś 6-0 |
2018-10-14 11:00 | Pogoń Bugaj | | Spartak Skawce 0-5 |
2018-10-13 15:00 | Sokół Frydrychowice | | Zryw Lanckorona 4-0 |
Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy
o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu,
usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na:
[email protected]
Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.
WUJ, 19.10.2018 17:18
Gdzie jest tabela C klasa Wadowice