Sportowy weekend 10-11 listopada [AKTUALIZACJA]
Sport, Wiadomości,
11.11.2018 15:00,
Mecz na szczycie II ligi siatkarzy w Andrychowie oraz ostatnie kolejki w ligach piłkarskich.
II LIGA SIATKARZY - KOLEJKA 7 |
2018-11-10 18:00 | TKS Tychy | | MKS II Będzin 3-0 |
2018-11-10 18:00 | AZS Politechnika Opolska | | AT Jastrzębski Węgiel II 2-3 |
2018-11-10 18:00 | BBTS II Bielsko-Biała | | SMS PZPS I Spała 1-3 |
2018-11-10 18:00 | Kęczanin Kęty | | Volley Rybnik 3-1 |
2018-11-10 18:00 | MKS Andrychów | | ZAKSA Strzelce Opolskie 3-0 |
IV LIGA - KOLEJKA 15 |
2018-11-11 13:00 | Pcimianka Pcim | | MKS Trzebinia |
2018-11-10 13:30 | Beskid Andrychów | | Kaszowianka Kaszów 2-0 |
2018-11-10 13:30 | Orzeł Ryczów | | Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1-1 |
2018-11-10 13:30 | Wiślanka Grabie | | Dalin Myślenice 3-3 |
2018-11-10 13:30 | Górnik Wieliczka | | Unia Oświęcim 4-2 |
2018-11-10 13:00 | KS Olkusz | | Orzeł Piaski Wielkie 3-0 |
2018-11-10 11:30 | Jutrzenka Giebułtów | | Słomniczanka Słomniki 3-2 |
2018-11-10 11:00 | Clepardia Kraków | | LKS Jawiszowice 2-3 |
V LIGA - KOLEJKA 15 |
2018-11-10 13:00 | Zatorzanka Zator | | Nadwiślanin Gromiec 1-7 |
2018-11-10 13:00 | Victoria 1918 Jaworzno | | Halniak Maków Podhalański 0-2 |
2018-11-10 13:00 | KS Chełmek | | LKS Żarki 4-1 |
2018-11-10 13:00 | Sosnowianka Stanisław Dolny | | Strażak Rajsko 1-7 |
2018-11-10 13:00 | Tempo Białka | | Relaks Wysoka 2-0 |
2018-11-10 13:00 | Brzezina Osiek | | Arka Babice 0-0 |
2018-11-10 13:00 | Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska | | Garbarz Zembrzyce 2-1 |
A KLASA WADOWICE - KOLEJKA 15 |
2018-11-11 13:00 | Znicz Sułkowice Bolęcina | | Żuraw Krzeszów 4-1 |
2018-11-11 12:00 | Żarek Barwałd Górny | | BCS Zawoja 0-2 |
2018-11-10 13:00 | Orzeł Wieprz | | Burza Roczyny 0-1 |
2018-11-10 13:00 | Jałowiec Stryszawa | | Huragan Skawica 2-1 |
2018-11-10 13:00 | Dąb Paszkówka | | Wisła Łączany 0-1 |
2018-11-10 13:00 | Astra Spytkowice | | Babia Góra Sucha Beskidzka 1-1 |
2018-11-10 13:00 | Sokół Przytkowice | | Skawa Wadowice 3-1 |
2018-11-17 11:00 | Naroże Juszczyn | | Halniak Targanice |
|
B KLASA WADOWICE GR 1 - KOLEJKA 13 |
2018-11-11 13:00 | Strzelec Budzów | | KS Bystra 2-1 |
2018-11-11 13:00 | Grom Grzechynia | | Leńczanka Leńcze 1-3 |
2018-11-11 13:00 | Lachy Lachowice | | Błyskawica Marcówka 3-4 |
2018-11-10 13:00 | Korona Skawinki | | Żarek Stronie 3-0 |
2018-11-10 13:00 | Skawa Jaroszowice | | Jubilat Izdebnik 3-1 |
2018-11-10 13:00 | Chełm Stryszów | | Czarni Koziniec 6-1 |
2018-11-10 13:00 | Olimpia Zebrzydowice | | Dąb Sidzina 1-5 |
B KLASA WADOWICE GR 2. - KOLEJKA 13 |
2018-11-11 13:00 | Nadwiślanka Brzeźnica | | Wikliniarz Woźniki 7-2 |
2018-11-11 13:00 | Borowik Bachowice | | Gronie Zagórnik 5-1 |
2018-11-11 13:00 | Dąb Tomice | | Leskowiec Rzyki 7-1 |
2018-11-11 11:00 | Skawa Witanowice | | Amator Babica 0-1 |
2018-11-11 11:00 | Sokół Chrząstowice | | Olimpia Chocznia 3-0 |
2018-11-10 13:00 | Gród Grodzisko | | Zaskawianka Zaskawie 5-1 |
2018-11-10 13:00 | Huragan Inwałd | | Przełęcz Kossowa 3-0 |
C KLASA WADOWICE - KOLEJKA 13 |
2018-11-11 13:00 | Płomień Sosnowice | | Zryw Lanckorona 2-0 |
2018-11-11 13:00 | Łysa Góra Zawadka | | Spartak Skawce 6-2 |
2018-11-11 11:00 | Jastrzębianka Jastrzębia | | Cedron Brody 1-5 |
2018-11-11 11:00 | Orzeł Radocza | | Pogoń Bugaj 5-0 |
2018-11-10 13:30 | Tarnawianka Tarnawa | | Victoria Półwieś 4-2 |
Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy
o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu,
usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na:
[email protected]
Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.
Brak komentarzy