reklama
reklama

Sportowe i oficjalne otwarcie nowej hali sportowej w Andrychowie

Sport, Wiadomości, 29.06.2024 13:30,
W turnieju siatkarskim wezmą udział prawdopodobnie 4 drużyny występujące w PlusLidze.
Sportowe i oficjalne otwarcie nowej hali sportowej w Andrychowie
Od września dla uczniów będzie dostępna nowa sala gimnastyczna przy Liceum Ogólnokształcącym w Andrychowie. Budowa olbrzymiego obiektu trwała 2 lata, a kosztowało to 16 mln zł. Prócz sali, wybudowano także nowy łącznik z budynkiem szkoły, w którym udało się wygospodarować wiele dodatkowych pomieszczeń.

Wiadomo, że sportowe otwarcie nowej sali odbędzie się w dniach 23-24 sierpnia. Wtedy w sali zorganizowany zostanie wielki turniej siatkarski z udziałem aż prawdopodobnie 4 drużyn występujących w PlusLidze.

Z kolei 2 września w sali planowana jest oficjalna inauguracja nowego roku szkolnego - co najmniej o randze powiatowej i oficjalne otwarcie sali.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Konkret, 30.06.2024 11:21

Sala gimnastyczna super, ale czy niezbędna ? Jakiś czas temu byłem na krytej pływali i były tam z opiekunami 2 klasy z LO. Pływało może 5, może 8 uczniów, a reszta "kąpała się" na trybunach ze smartfonami w ręku. Wszyscy oni mieli zwolnienia nie lekarskie a "zwolnienia" od rodziców. Tak mi powiedział jeden za nauczycieli LO tam wtedy obecny. Oby na pięknej sali była większa frekwencja uczniów, niż to miało miejsce na basenie.

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama