reklama

Sporo nowości na obiektach sportowych w Andrychowie

, Sport, Wiadomości, 07.10.2018 10:00, red
Działacze, trenerzy i zawodnicy czekali na to od dawna.
Sporo nowości na obiektach sportowych w Andrychowie
Od wielu lat trenerzy Beskidu Andrychów skarżyli się na zły stan boiska treningowego przy ulicy Dąbrowskiego w Andrychowie. – Boisko było w fatalnym stanie, przed bramkami zrobiły się ogromne dziury. Istniejący stan wręcz zagrażał bezpieczeństwu zawodników, a tam codziennie popołudniami trenują setki dzieci. Myśmy to doraźnie równali, ale tu trzeba było grubszej inwestycji - relacjonuje nam jeden z działaczy z grup młodzieżowych.

Dodaje, że niedawno sytuacja uległa zmianie. Boisko zostało naprawione i znowu można na nim bezpiecznie trenować.

- Zarząd, trenerzy, a zwłaszcza zawodnicy AKS Beskid Andrychów wyrażają podziękowanie burmistrzowi Tomaszowi Żakowi za pomoc w realizacji remontu boiska treningowego boiska przy ulicy Dąbrowskiego i sfinansowanie tego przedsięwzięcia – czytamy w informacji przesłanej do mamNewsa.pl

Jak informują nas działacze Beskidu, w ostatnim czasie dzięki władzom Andrychowa udało się także sfinalizować inne zaległe sprawy w Beskidzie: na stadionie przy ulicy Kościuszki władze Andrychowa zleciły montaż oświetlenia, dzięki czemu zawodnicy mogą trenować także w godzinach wieczornych. Juniorom, którzy stanowią dziś sportową wizytówkę Beskidu, sponsor kupił nowe stroje.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

specnarz, 08.10.2018 05:58

To jak to jest z tym boiskiem na Dąbrowskiego? Kilka miesięcy temu lokalne media trąbiły że projektowana jest w tym terenie zmiana zagospodarowania i ma powstać nowa hala sportowa a teraz (potrzebny) remont murawy. Oczywiście jetem za tym żeby boisko tam pozostało bo faktycznie trenuje tam wiele dzieci i młodzieży ale jak to się ma do planów włodarzy gminy? Czy nastąpiły jakieś zmiany?

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama