reklama

Siłownia i zajęcia fitness w Andrychowie? Tylko w REBORN

Sport, Wiadomości, 03.11.2022 17:25, ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Od teraz zapraszamy z kartami Multisport i Medicover Sport!

Siłownia i zajęcia fitness w Andrychowie? Tylko w REBORN

Dobiegł pierwszy miesiąc działalności nowoczesnej siłowni REBORN, która hitem wdarła się na lokalny rynek branży fitness. Przez 4 tygodnie otrzymaliśmy od klubowiczów sporo cennych próśb i uwag, które wzięliśmy sobie z pełną powagą do serca. W efekcie w porozumieniu z naszą kadrą wykwalifikowanych trenerów dołożyliśmy do grafiku nowe zajęcia, a niektóre z nich ze względu na ogromne zainteresowanie odbywają się od teraz 2 razy w tygodniu!

Począwszy od 2 Listopada honorujemy karty programów MultiSport oraz Medicover Sport.

Wszystkie szczegóły oraz rodzaje karty, które uznajemy znajdziecie tutaj -> https://www.facebook.com/photo?fbid=547403900726067&set=a.492339426232515

Jako że REBORN jest klubem dosłownie dla wszystkich i wiek nie gra u nas roli, w naszej ofercie znalazły się zajęcia zarówno dla najmłodszych oraz dla osób w starszym wieku i takich, które wcześniej miały niewiele wspólnego z ćwiczeniami i sportem.

W poniedziałki od 15:00 najmłodsi w wieku 6-10 lat mogą trenować u nas na zajęciach ogólnorozwojowych FIT KIDS z Natalią.

We wtorki natomiast o 16:00 Magda zaprasza na spokojne i dostosowane do poziomu każdego amatora treningi FITNESS POCZĄTEK.Nowością w naszym klubie są również piątkowe zajęcia WAKE UP z Natalią. Od godziny 7:00 dajemy Wam możliwość na szybką i skuteczną pobudkę przed pracą czy szkołą!
Sobota to totalny relaks dla rodziców, ale i pociech. JOGA, czyli godzina odprężenia i relaksu z odrobiną rozciągania to jedne z Waszych ulubionych zajęć z Magdaleną.
Poniżej prezentujemy odświeżony i kompletny plan zajęć:
Więcej informacji znajdziecie na naszych social mediach:

Facebook -> https://www.fb.com/rbrnpl
Instagram -> https://www.instagram.com/rbrn.pl

Zapraszamy do REBORN. Andrychów, ul. Krakowska 25 (obok stacji BP)

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama