Sieniorki i seniorzy wygrali swoje mecze. MKS triumfował

Sport, Wiadomości, 28.01.2018 18:25, DK
W sobotę (27.01.) w Andrychowie odbył się maraton siatkówki.
Seniorki i seniorzy z MKS Andrychów w świetnym stylu wygrali swoje mecze.

Pierwsze spotkanie zagrały Panie. Ich rywalkami były zawodniczki Kęczanina. Jednak andrychowianki rozgromiły je w trzech setach do 19, 18 i 20. Tym samym MKS umocnił się na prowadzeniu w tabeli I ligi małopolskiej kobiet, wyprzedzając Maraton Krzeszowice i Skawę Wadowice.

Natomiast w kolejnym meczu podopieczni Rafała Legienia i Tomasza Rupika zwyciężyli, przegrywając tylko jednego seta na przewagi. MKS plasuje się na czwartym miejscu w II lidze z czterema punktami straty do MCKiS-u Jaworzno. Kolejny mecz 10 lutego z Górnikiem Radlin na wyjeździe.

Seniorzy: MKS Andrychów - AZS Politechnika Opolska 3:1 (25:16, 24:26, 25:12, 25:13)

Seniorki: MKS Andrychów - UMKS Kęczanin Kęty 3:0 (25:19, 25:18, 25:20)