reklama

Siatkarska młodzież z Andrychowa w małopolskich finałach

, Sport, Wiadomości, 12.02.2023 13:43,
Kadeci byli blisko zdobycia medalu.
Siatkarska młodzież z Andrychowa w małopolskich finałach
Od piątku do niedzieli w Nowym Sączu rozgrywany był finał małopolskich mistrzostw kadetów w siatkówce. Wzięły w nim udział najlepsze drużyny z rozgrywek ligowych rozgrywanych od jesieni, wśród nich zawodnicy MKS Andrychów, trenowani przez Henryka Włodarczyka.

Andrychowianie byli blisko sukcesu, ostatecznie rywalizację zakończyli na czwartym miejscu, przegrywając w niedzielę mecz o brązowy medal z MKS Proszowice 2-3.

W turnieju finałowym uczestniczyły również kadetki MKS Andrychów. Ten turniej rozgrywany był w Wieliczce. Im również nie udało się dostać do strefy medalowej. Sezon zakończyły wśród 6 najlepszych drużyn w Małopolsce.

foto: MKS Andrychów

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama