reklama

Siatkarki z andrychowskiej SP4 brązowymi medalistkami Mistrzostw Polski [FOTO]

, Sport, Wiadomości, 27.05.2019 12:30, INFORMACJA PRASOWA
Siatkarki z andrychowskiej SP4 brązowymi medalistkami Mistrzostw Polski [FOTO]

W dniach 23-26 maja w Głuchołazach odbył się Ogólnopolski Finał Igrzysk Dzieci w Mini Piłce Siatkowej Czwórek Dziewczynek i Chłopców. Wśród najlepszych zespołów z całej Polski „czarnym koniem” okazała się reprezentacja dziewcząt z andrychowskiej „Czwórki”, która pokonując po drodze faworyzowane zespoły z innych województw, stanęła na najniższym stopniu podium. W półfinale andrychowianki uległy jedynie późniejszym mistrzyniom SP Nadarzyn, reprezentującym województwo mazowieckie.

Podium uzupełniła druga drużyna z Małopolski - SP 155 Kraków, która wystartowała w mistrzostwach z „dziką kartą”. Milena Jaworska została wybrana najlepszą rozgrywającą turnieju.

Niewątpliwie jest to ogromny sukces podopiecznych Ewy Bury i powód do dumy dla Szkoły, klubu MKS Andrychów, w którym trenują i chluba dla miasta.

- "Brązowe Medalistki serdecznie dziękują Panu Tomaszowi Żakowi Burmistrzowi Andrychowa, Panu Andrzejowi Szafrańskiemu Dyrektorowi GZO w Andrychowie oraz Wydziałowi Promocji i Rozwoju Urzędu Miejskiego w Andrychowie za wielką pomoc w organizacji wyjazdu, sponsorom – firmom DONE! Deliveries i Ogniochron, oraz Rodzicom zawodniczek za wsparcie finansowe" - czytamy w informacji z SP 4 przesłanej do mamNewsa.pl

Skład zespołu SP4: Milena Frączek, Natalia Tomiczek, Weronika Targosz, Julia Polak, Karolina Pytel, Kornelia Wołek, Milena Jaworska, Adrianna Brońka, Julia Śliwa, Emilia Góral.

Trener - Ewa Bury

KLASYFIKACJA KOŃCOWA DZIEWCZĄT:
1. SOS SP NADARZYN
2. SP 155 KRAKÓW
3. SP 4 ANDRYCHÓW
4. SP SEJNY
5. SP 85 GDAŃSK
6. SP ŚMIGIEL
7. SP 50 WROCŁAW
8. SP 4 GIŻYCKO
9. SP 8 ŚWIECIE
10. SP 6 MIELEC
11. SP KLUCZEWSKO
12. PSP 19 KĘDZIERZYN KOŹLE
13. SP 18 KOSZALIN
14. SP 6 PYSKOWICE
15. SP 1 ŁASK
16. PSP KOMPRACHCICE
17. SP 3 SULECHÓW
18. SP 9 BIAŁA PODLASKA


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama