reklama
reklama

Sensacyjne doniesienia z czwartej ligi. "Dostaliśmy od losu szansę"

Sport, Wiadomości, 06.07.2024 19:25, red
- Dostaliśmy jednak od losu szansę i obiecujemy jej nie zmarnować - zapewniają w Kalwariance.
Sensacyjne doniesienia z czwartej ligi.

W rozgrywkach piłkarskich trwa wakacyjna przerwa, ale w małopolskiej IV lidze podana została właśnie niespodziewana wiadomość. Otóź prezes Barciczanki Barcica poinformował w sobotę (6.07) przewodniczącego Wydziału Gier Małopolskiego Związku Piłki Nożnej, że Barciczanka nie wystartuje w IV lidze w związku z problemami finansowo-organizacyjnymi.

- Wycofanie Barciczanki, która w niedawno zakończonych rozgrywkach zajęła 9. miejsce, spowoduje utrzymanie Kalwarianki Kalwaria Zebrzydowska, która z ligi spadła. Liga będzie – wraz z Cracovią II – liczyć 19 zespołów. Na ostateczne potwierdzenie trzeba poczekać do poniedziałku, kiedy do Wydziału Gier MZPN ma trafić oficjalne pismo z Barcic - informuje komunikacie Małopolski Związek Piłki Nożnej.

- W ubiegłym sezonie popełniliśmy dużo błędów, za dużo.. dostaliśmy jednak od losu szansę i obiecujemy jej nie zmarnować - .. nie możemy - komentuje kalwaryjski klub.

Tabela IV ligi małopolskiej po sezonie 2023/2024. Pierwotnie z ligi spadały drużyny z miejsc 15-19.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama