Ruszył sezon narciarski w Kocierz Hotel&SPA

, Sport, Wiadomości, 19.01.2018 13:10, ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Po krótkiej nieobecności, zima ponownie zawitała do Kocierz Hotel&SPA. Spadł świeży śnieg i minusowe temperatury pozwoliły naśnieżyć mały stok.

Ruszył sezon narciarski w Kocierz Hotel&SPA

Dysponujemy 2 trasami z wyciągiem orczykowym. Pierwszy stok to 750 m zjazd przez malownicze leśne tereny, natomiast drugi to 150 m łagodny odcinek dla dzieci. Oba stoki są oświetlone i sztucznie dośnieżane.

Wraz z rozpoczęciem ferii dla województw: dolnośląskiego, opolskiego, mazowieckiego i zachodniopomorskiego, pojawili się u nas pierwsi narciarze i snowboardziści , a i amatorów sanek również nie brakuje.

Nasi wykwalifikowani instruktorzy czekają na wszystkich śmiałków, którzy postanowili zmierzyć się ze sportami zimowymi. Szczególnie zapraszamy na lekcje dzieci.

Nie musisz mieć swojego sprzętu – nasza wypożyczalnia jest świetnie zaopatrzona.

Jeśli nie wiesz od czego zacząć i jak się do tego przygotować – posłuchaj kilku porad Kamila, który pomaga stanąć pierwszy raz na nartach.

Zarezerwuj lekcję lub dopytaj o szczegóły – 694 497 331Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy

pełne wyniki i terminarz ›