reklama
reklama

Runmageddon po raz drugi na Kocierzu [FOTO, VIDEO]

Sport, MAGAZYN, Wiadomości, 05.10.2019 15:00, DK
Trwa impreza dla prawdziwych twardzieli.
Runmageddon po raz drugi na Kocierzu [FOTO, VIDEO]
Runmageddon jest największym w Polsce i najbardziej ekstremalnym w Europie cyklicznym biegiem przez przeszkody. Zmagania odbywają się co roku w kilkunastu lokalizacjach. W weekend (4-5.10) po raz drugi uczestnicy goszczą na Kocierzu. W wyczerpujących zmaganiach uczestniczy kilka tysięcy osób!


Jaki rozkład jazdy?

Autobusy będą jeździły od 4:30 co ok. 15 minut. Ostatni kurs z Kocierza do Andrychowa zaplanowany jest na 22:00.Tak jak w roku ubiegłym, pierwszym i głównym parkingiem będzie parking przy przy ul. 1 maja 4. Stamtąd ruszy w kierunku Kocierza zabierając z kolejnych przystanków ( zaznaczone na mapce ) zawodników i wszystkich zainteresowanych. Trasa przejazdu z ul. 1 maja na górę to ok. 30 min. Bardzo prosimy byście mimo wszystko wzięli jakiś zapas czasowy.Nie zaparkujecie przy hotelu ani wzdłuż drogi

Wraz z Runmageddonem Kocierz Hotel$SPA prosi Was byście nie zostawiali samochodów przy drodze wojewódzkiej 781 – wszystkie zostaną niestety odholowane. Z uwagi na dodatkowe w tym roku trasy i związany z tym brak miejsca, nie będzie możliwości zaparkowania auta przy hotelu.

Runmageddon zbliża!

Wspólne wyjazdy i postoje na przystankach wykorzystajcie jako czas na integrację. Runmageddon to niezwykła impreza, której jedną z głównych idei jest współpraca, pomoc i zawieranie nowych znajomości. O to samo apelujemy do Was korzystania z gastronomii. Będzie Was naprawdę sporo i z większością z Was spotkamy się na pysznym jedzeniu w naszej Karczmie lub na tarasie widokowym. Miejsc przygotowaliśmy dużo, jednak apelujemy byście dosiadali się do siebie tak by każdy miał szansę zjeść coś ciepłego, zregenerować siły i porównać wrażenia.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

optimal, 06.10.2019 01:32

Takim prawem jak zapalone w sierpniu drogi pielgrzymkami które trzeba wyprzedzać stwarzając zagrożenie jak i pogrzebami idącymi drogą z kościoła na cmentarz jak również procesją w Boże ciało idącą w inwałdzie drogą 52 gdzie w tym samym czasie ruch uliczny wpuszczany jest wiejską jak by się nie dało odwrotnie.

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama