Rozgrywki zawieszone i co dalej?

, Sport, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 26.03.2020 10:15, red
Nie ma jeszcze decyzji, co dalej z rozgrywkami ligowymi.
Rozgrywki zawieszone i co dalej?
W marcu miały być wznowione rozgrywki w regionalnych ligach piłkarskich, ale z wiadomych względów to już nieaktualne. Co dalej? Na razie nie ma decyzji, kiedy sezon zostanie wznowiony i czy w ogóle rozgrywki będą w tym sezonie kontynuowane.

- Na razie aktualne pozostaje decyzja PZPN o wstrzymaniu rozgrywek do 26 kwietnia. Co dalej? Nie wiadomo - usłyszeliśmy w wadowickim podokręgu piłki nożnej.

Zresztą, to nie tylko problem w ligach piłkarskich. Nie zostały zakończone rozgrywki w II lidze siatkarzy. Ciągle nie wiadomo, czy i kiedy rozegrane zostaną turnieje półfinałowe o awans do I ligi siatkarzy.

W tym przypadku pojawiają się alternatywne pomysły - chodzi o utworzenie w nowym sezonie specjalnej ligi: Serii B I ligi, w której w przyszłym sezonie zagraliby wszyscy półfinaliści, w tym MKS Andrychów. To na razie jednak tylko pomysł w sferze spekulacji.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

pełne wyniki i terminarz ›