Przejechał 100 000 kilometrów na rowerze z Andrychowa [FOTO]

, Sport, Wiadomości, 20.10.2020 15:15, DK
4 lata zajęło panu Tadeuszowi Bzibziakowi przejechanie dystansu 100 000 kilometrów na rowerze wyprodukowanym przez andrychowską firmę Good Sport.
Przejechał 100 000 kilometrów na rowerze z Andrychowa [FOTO]
Nie było by w tym zapewne nic dziwnego gdyby nie to, że pan Tadeusz ma 70 lat. To niesamowity wyczyn! Matematyka nie kłamie i mówi nam, że do pokonania takiego dystansu w 4 lata codziennie trzeba pokonać niemal 70 kilometrów!

W czwartek (8.10) pan Tadeusz Bzibziak otrzymał okolicznościowy medal od burmistrza Libiąża Jacka Latko.


Na facebookowym profilu Good Sport - Rowery Turystyka Serwis czytamy:
„Serce nam rośnie wiedząc, że po rekord w trakcie trwania całego ostatniego - finałowego roku Pan Tadeusz pędził na rowerze naszej produkcji pod szyldem 'Good Man'. Po zmianie starego roweru na Wave'a D2 rekordzista, jak sam opisał, poczuł dużą poprawę w komforcie i dynamice jazdy. Pomyśleliśmy, że taki wyczyn należy uczcić ! Pan Tadeusz po dostaniu zaproszenia przyjechał na swoim rowerze do naszego sklepu. W trakcie rozmów przy kawie na temat wyczynu, wręczyliśmy rekordziście nagrodę w postaci specjalistycznych butów rowerowych z firmy Bontrager oraz, co było gwoździem programu zabraliśmy Pana Tadeusza na wycieczkę na Pańską górę, proponując by przetestował elektryka - Rail'a 9. W terenie spędziliśmy super czas, to była pierwsza próba jazdy Pana Bzibziaka na rowerze zawieszonym i zarazem na elektryku”

Pan Tadeusz nie tylko chciał pobić rekord w swojej kategorii wiekowej, ale także pokazać, że nieważne ile lat „na karku”- zawsze trzeba stawiać sobie nowe cele i dążyć do nich. Mamy nadzieję, że pan Tadeusz będzie inspiracją dla seniorów.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

pełne wyniki i terminarz ›