reklama

Projekt PUMP IT TOUR to możliwość rozwoju w nowej dyscyplinie sportowej - Pumptrack

, Sport, Wiadomości, 02.08.2020 09:20, INFORMACJA PRASOWA
Nowość w Rzykach
Projekt PUMP IT TOUR to możliwość rozwoju w nowej dyscyplinie sportowej - Pumptrack

Dla zawodników to perełka na liście tegorocznych wyzwań, dla kibiców emocje na najwyższym ekstremalnym poziomie - PUMP IT TOUR - Puchar i Mistrzostwa Polski Pumptrack.

Już 2 sierpnia resort Czarny Groń położony w Rzykach udostępni tor o długości ponad 400 metrów, na którym zawodnicy sprawdzą swoje umiejętności walcząc o pierwszy w naszym kraju tytuł Mistrza Polski Pumptrack.

Poza samymi zawodami podczas imprezy każdy znajdzie coś dla siebie w Czarnym Groniu. Magiczna Osada oczaruje najmłodszych licznymi atrakcjami, zapach pizzy przyciągnie każdego głodomora, rower z blenderem - FruitBike - wykręci spragnionym przepyszne i zdrowe koktajle, w strefie edukacji rowerowej dowiemy się lub przypomnimy sobie o wielu istotnych sprawach, a to wszystko w przyjemnych rytmach, które zapewni nam didżej.

Zapraszamy już 2 sierpnia w Rzykach. Treningi i biuro zawodów od 8:00. Atrakcje dla widzów oraz start eliminacji godzina 10:00!
#POMPUJ

ZAPISZ SIĘ:

https://pumpit.pl/

CZYTAJ WIĘCEJ:

https://www.facebook.com/events/642103219864463/

OBSERWUJ NAS:

https://www.facebook.com/pumpitpumptracks/


INFORMACJA PRASOWA

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama