Powstaje sektorówka dla Roberta Kubicy. Każdy może znaleźć się na olbrzymiej fladze

, Sport, Wiadomości, 30.10.2017 14:28,
Mieszkaniec gminy Andrychów - Przemek Ćwiertnia - wraz z kolegami jest organizatorem akcji "Sektorówka dla Kubicy".
Powstaje sektorówka dla Roberta Kubicy. Każdy może znaleźć się na olbrzymiej fladze
Flaga - 60 m2 - jest wyjątkowa, będzie poskładana z 6000 zdjęć twarzy kibiców. Zastąpi starą flagę która rozleciała się w trakcie testów na Hungaroringu (było ją widać niemal na każdym zdjęciu z relacji z testów i nie było na niej zdjęć fanów).


- Obecnie brakuje nam jeszcze 2000 zdjęć, musimy je zebrać do końca tygodnia aby flaga była gotowa na Abu Zabi, gdzie według informacji z dobrze poinformowanych źródeł Robert będzie testował z Williams. Mamy już fundusze na flagę. Pozostałą kasę która cały czas napływa przeznaczamy dla niepełnosprawnego kibica Roberta - Daniela Szulca http://wyscigdaniela.pl, aby mógł zrealizować swoje marzenie i wyjechać na GP F1 oraz na jego rehabilitacje.
Tu zrzutka: https://zrzutka.pl/k6wzuv

Jak dodać zdjęcie? Fanpage gdzie podawane są bieżące informacje o akcji: https://www.facebook.com/ForzaRobert/

Byłoby fajnie gdyby również kibice z Andrychowa mogli zostać częścią flagi która będzie podróżować za Robertem gdziekolwiek będzie się ścigał - piszą do nas organizatorzy akcji: Przemysław Ćwiertnia, Daniela Grabowska, Marta Witecka, Adam Figiel.

Na ten temat był już specjalny materiał w TVN Turbo


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

pełne wyniki i terminarz ›