reklama
reklama

Powiatowe boiska otwarte dla mieszkańców

Sport, Wiadomości, 02.07.2024 18:12, INFORMACJA PRASOWA
Nowość w te wakacje.
Powiatowe boiska otwarte dla mieszkańców
Władze powiatu wadowickiego zapraszają:

Są wakacje, dni są długie, a pogoda zazwyczaj piękna… Zdecydowanie nie warto siedzieć w domu. Dlatego mamy dla Was propozycję!

Zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego powiatu, lubiących aktywny wypoczynek, do korzystania z boisk sportowych przy powiatowych szkołach. Boiska są otwarte przez całe wakacje od poniedziałku do piątku w godzinach pracy naszych placówek.

Są to: Zespół Szkół Nr 2 w Andrychowie, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Andrychowie, I Liceum Ogólnokształcące w Wadowicach, CKZiU Nr 1 w Wadowicach, CKZiU Nr 2 w Wadowicach, Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Radoczy, Zespół Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Kalwarii Zebrzydowskiej oraz Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Ze względów bezpieczeństwa zapraszamy grupy zorganizowane, które przybędą na obiekt z pełnoletnim opiekunem, po uprzednim kontakcie z naszymi szkołami. Zasady korzystania z obiektu określa regulamin, wywieszony przy boiskach. Prosimy o zapoznanie się z nim i przestrzeganie jego zapisów.

Życzymy wszystkim doskonałej sportowej zabawy!

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama