reklama

Porażki Kęczanina, MKS tym razem wygrywa [AKTUALIZACJA]

, Sport, Wiadomości, 16.10.2022 08:15, foto: MKS Andrychów
Za nami trzecia już w tym sezonie siatkarska sobota.
Porażki Kęczanina, MKS tym razem wygrywa [AKTUALIZACJA]
W II lidze siatkarzy drugie zwycięstwo w tym sezonie odnieśli zawodnicy MKS Andrychów, którzy pewnie pokonali zespół Volley Rybnik 3:0 (19, 22, 19).

Bolesną porażkę 0-3 (-16, -18, -21) z liderem z Jaworzona, zaliczyli siatkarze Kęcznina Kęty. Tydzień temu z Jaworznem przegrał także MKS Andrychów.

Po 3 kolejkach MKS ma na koncie 6 punktów, a Kęczanin - 4 pkt.

W II lidze siatkarek w trzeciej kolejce, pierwszą w tym sezonie porażkę zaliczyły siatkarki Kęczanina Kęty. Przegrały 1-3 na wyjeździe w Ostrowców Świętokrzyskim.

Na niższym szczeblu w I ligi Małopolskiej sezon zainaugurowali siatkarze Skawy Wadowice [na zdjęciu]. W ten weekend wygrali na wyjeździe 3-1 mecz z Gryfem Brzesko.

- W tym sezonie kadrowo przystąpiliśmy mocniejsi niż w poprzednim sezonie. Z meczu na mecz zgrywamy się i jak zawsze chcemy wygrać każdy mecz, a jak będzie, zweryfikuje to boisko. W kolejną sobotę gramy pierwszy mecz u siebie z Niepołomicami, na który zapraszam kibiców. Wpadajcie, zostawimy dla Was serce na boisku! – przekazał Dawid Banaś, grający trener wadowickich siatkarzy.

Skład siatkarzy: Dawid Banaś, Bartłomiej Kolonko, Konrad Palkij, Damian Bodziak, Michał Błazenek, Jakub Guzik, Konrad Mika, Konrad Pacholski, Rafał Poprawa, Kacper Pstrowski, Łukasz Wołek, Michał Tumulik, Dominik Mreńca, Michał Romański, Kamil Florek, Dominik Bodziak, Jacek Buda, Konrad Banaś, Konrad Frączek, Filip Pająk, Wojciech Kułaga, Dawid Gawęda, Maciej Surma, Szymon Ortman.

Trener: Dawid Banaś, 2 trener: Jakub Zając, kierownik drużyny: Sebastian Mlak.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama