reklama

Podwójny sukces andrychowskiej Czwórki w finałach rejonowych [FOTO]

, Sport, Wiadomości, 02.04.2019 17:30, NEWSY CZYTELNIKÓW
Siatkarki i siatkarze z klas 4-6 Szkoły Podstawowej nr 4 w Andrychowie nie zwalniają tempa i kolejny raz zwyciężają w Półfinale Wojewódzkim Rejonu Małopolski Zachodniej.
Podwójny sukces andrychowskiej Czwórki w finałach rejonowych [FOTO]

W dniach 1 i 2 kwietnia w hali sportowej „Czwórki” w Andrychowie rozegrane zostały Mistrzostwa Rejonu w Mini Siatkówce Dziewcząt i Chłopców, w których spotkały się najlepsze zespoły z powiatów: olkuskiego, chrzanowskiego, oświęcimskiego i wadowickiego.

Zarówno dziewczęta jak i chłopcy z SP 4, podobnie jak tydzień wcześniej w zawodach powiatowych, zwyciężyli we wszystkich meczach bez straty seta.

W rozegranych półfinałach wojewódzkich w klasyfikacji dziewcząt na drugim miejscu uplasowała się SP nr 11 z Oświęcimia się na trzecim SP nr 4 Chrzanów.

Drugie miejsce w rywalizacji chłopców przypadło SP Osiek a trzecie SP Wolbrom..

Drużyny siatkarek i siatkarzy z SP 4 Andrychów będą reprezentować rejon na zawodach wojewódzkich, które odbędą się pod koniec kwietnia w Myślenicach (dziewczynki) i w Łącku (chłopcy).

Zespół dziewcząt w składzie: Adrianna Brońka, Milena Frączek, Emilia Góral, Milena Jaworska, Julia Polak, Karolina Pytel, Śliwa Julia, Targosz Weronika, Tomiczek Natalia, Wołek Kornelia,. Opiekun – Ewa Bury

Skład drużyny chłopców: Mikołaj Niemczyk, Hubert Rupik, Maksymilian Łysoń DanielTalar, Adam Roman, Kamil Lachendro, Dawid Wolanin, Kamil Prus, Miłosz Najbor, Patryk Wala, rezerwowi Szymon Żebracki, Wiktor Kwak i Kamil Wrona. Opiekun zespołu – Marcin Cieluch.

źródło: SP 4

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama