Piłkarze z całego świata przyjadą na Podbeskidzie. Za rok mundial!

, Sport, Wiadomości, 14.09.2018 12:20, DK
Bielsko-Biała dołączy do gospodarzy mistrzostw świata w piłce nożnej do lat 20.
Piłkarze z całego świata przyjadą na Podbeskidzie. Za rok mundial!
W piątek (14.09) na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej odbyła się wizytacja FIFA i PZPN. Podczas konferencji prasowej, potwierdziły się doniesienia, że Bielsko-Biała dołączy do gospodarzy mistrzostw świata w piłce nożnej do lat 20.

W spotkaniu uczestniczyli urzędnicy ze stolicy Podbeskidzia, dyrektor turnieju ze strony FIFA oraz działacze PZPN.

Turniej U20 odbędzie się w dniach 23 maja - 15 czerwca 2019 roku. -Ten turniej to jest trzeci największy turniej organizowany przez FIFA, po seniorskich mistrzostwach świata mężczyzn i kobiet. Na turnieju zjawią się 24 drużyny z całego świata, a wśród nich sławni gracze - mówił dyrektor turnieju Jaime Yarza.

W turnieju tym wystąpią 24 zespoły z całego świata m.in. Włochy, Portugalia, Ukraina oraz Francja.

Trzeba zaznaczyć że Mistrzostwa Świata FIFA U20, to turniej dzięki któremu wyłoniło się wiele międzynarodowych gwiazd futbolu takich jak Lionel Messi czy Diego Maradona.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

pełne wyniki i terminarz ›