W sobotnie przedpołudnie grał Beskid Andrychów w III lidze. Andrychowianie zajmujący niezmiennie ostatnie miejsce w tabeli (zaledwie 2 punkty) nie mieli najmniejszych szans w konfrontacji z liderem rozgrywek, czyli Garbarnią Kraków. Przegrali aż 0-7.
O utrzymanie walczą nadal zespoły z naszego regionu występujące w IV i V lidze. W V lidze i w A klasie wadowickiej piłkarze rozegrają już trzeci w ciągu tygodnia mecz, gdyż grali także w świąteczny wtorek, 3 maja.
W niedzielę przedostatnia w "okręgówce" Skawa Wadowice grała z trzecim w tabeli Ryczowem. Cusu nie było. Skończyło się pewnym zwycięstwem Ryczowa 4-1.
Aktualne tabele znajdują się w zakładkach na górze strony.
ZDJĘCIA:
mecz Halniak Targanice - Orzeł Wieprz
mecz Burza Roczyny - Astra Spytkowice
iii liga - KOLEJKA 28 | |||
2016-05-08 17:00 | Sparta Kazimierza Wielka | Unia Tarnów | |
2016-05-08 17:00 | Spartakus Daleszyce | 2-1 | Wisła II Kraków |
2016-05-08 17:00 | Wisła Sandomierz | 3-1 | Wolania Wola Rzędzińska |
2016-05-08 11:00 | Cracovia II | 1-0 | Korona II Kielce |
2016-05-07 17:30 | Soła Oświęcim | 1-0 | Podhale Nowy Targ |
2016-05-07 17:00 | Czarni Połaniec | 2-0 | Hutnik Nowa Huta |
2016-05-07 11:00 | Garbarnia Kraków | 7-0 | Beskid Andrychów |
2016-05-06 17:00 | Łysica Bodzentyn | 1-2 | Poprad Muszyna |
1. | Garbarnia Kraków | 57 | 61:27 |
2. | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | 52 | 53:22 |
3. | Podhale Nowy Targ | 51 | 54:34 |
4. | Soła Oświęcim | 51 | 46:26 |
5. | Spartakus Daleszyce | 49 | 49:35 |
6. | Cracovia II | 46 | 64:35 |
7. | Wisła II Kraków | 43 | 53:38 |
8. | Czarni Połaniec | 42 | 39:41 |
9. | Unia Tarnów | 41 | 33:35 |
10. | Hutnik Nowa Huta | 39 | 39:40 |
11. | Wisła Sandomierz | 36 | 39:50 |
12. | Łysica Bodzentyn | 34 | 35:49 |
13. | Korona II Kielce | 32 | 39:34 |
14. | Poprad Muszyna | 30 | 25:43 |
15. | Sparta Kazimierza Wielka | 20 | 26:42 |
16. | Wolania Wola Rzędzińska | 14 | 38:78 |
17. | Beskid Andrychów | 2 | 15:79 |
iv liga - KOLEJKA 24 | |||
2016-05-08 16:00 | Wiślanka Grabie | 2-1 | Spójnia Osiek-Zimnodół |
2016-05-07 17:30 | Górnik Wieliczka | 0-0 | Proszowianka Proszowice |
2016-05-07 17:30 | Michałowianka Michałowice | 0-1 | Halniak Maków Podhalański |
2016-05-07 17:00 | Iskra Klecza Dolna | 4-1 | Górnik Libiąż |
2016-05-07 17:00 | Garbarz Zembrzyce | 1-3 | Orzeł Piaski Wielkie |
2016-05-07 11:00 | MKS Trzebinia-Siersza | 2-0 | Sosnowianka Stanisław Dolny |
2016-05-07 11:00 | Jutrzenka Giebułtów | 2-0 | Skawinka Skawina |
2016-05-07 11:00 | Wiślanie Jaśkowice | 1-2 | Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska |
1. | MKS Trzebinia-Siersza | 51 | 55:22 |
2. | Jutrzenka Giebułtów | 49 | 43:19 |
3. | Orzeł Piaski Wielkie | 47 | 46:32 |
4. | Wiślanie Jaśkowice | 45 | 59:35 |
5. | Iskra Klecza Dolna | 40 | 44:33 |
6. | Sosnowianka Stanisław Dolny | 39 | 38:37 |
7. | Skawinka Skawina | 38 | 39:33 |
8. | Michałowianka Michałowice | 38 | 47:31 |
9. | Wiślanka Grabie | 37 | 37:29 |
10. | Proszowianka Proszowice | 32 | 46:32 |
11. | Górnik Wieliczka | 27 | 36:41 |
12. | Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska | 27 | 21:37 |
13. | Halniak Maków Podhalański | 24 | 29:39 |
14. | Spójnia Osiek-Zimnodół | 20 | 31:59 |
15. | Garbarz Zembrzyce | 17 | 19:53 |
16. | Górnik Libiąż | 8 | 18:76 |
v liga - KOLEJKA 23 | |||
2016-05-08 17:00 | LKS Bobrek | 2-5 | Zagórzanka Zagórze |
2016-05-08 17:00 | Orzeł Ryczów | 4-1 | Skawa Wadowice |
2016-05-08 17:00 | Soła II Oświęcim | 1-0 | Jałowiec Stryszawa |
2016-05-07 17:00 | Brzezina Osiek | 0-0 | Dąb Paszkówka |
2016-05-07 17:00 | Nadwiślanin Gromiec | 4-1 | Soła Łęki |
2016-05-07 17:00 | Unia Oświęcim | 2-0 | Sokół Przytkowice |
2016-05-07 16:00 | LKS Żarki | 0-1 | Tempo Białka |
2016-05-07 16:00 | Niwa Nowa Wieś | 5-0 | KS Chełmek |
1. | Unia Oświęcim | 47 | 42:17 |
2. | Orzeł Ryczów | 41 | 51:29 |
3. | Brzezina Osiek | 40 | 37:29 |
4. | Zagórzanka Zagórze | 38 | 44:27 |
5. | Tempo Białka | 36 | 33:18 |
6. | LKS Żarki | 34 | 41:44 |
7. | Soła II Oświęcim | 33 | 38:24 |
8. | Nadwiślanin Gromiec | 33 | 39:33 |
9. | LKS Bobrek | 31 | 49:52 |
10. | Niwa Nowa Wieś | 31 | 40:31 |
11. | KS Chełmek | 31 | 29:34 |
12. | Soła Łęki | 25 | 32:55 |
13. | Sokół Przytkowice | 24 | 18:43 |
14. | Jałowiec Stryszawa | 21 | 34:48 |
15. | Skawa Wadowice | 20 | 25:39 |
16. | Dąb Paszkówka | 19 | 24:53 |
ZDJĘCIA:
mecz Halniak Targanice - Orzeł Wieprz
mecz Burza Roczyny - Astra Spytkowice
a klasa wadowice - KOLEJKA 20 | |||
2016-05-08 17:00 | Burza Roczyny | 1-1 | Astra Spytkowice zdjęcia z meczu |
2016-05-08 17:00 | Halniak Targanice | 1-2 | Orzeł Wieprz zdjęcia z meczu |
2016-05-07 17:00 | Znicz Sułkowice Bolęcina | 3-1 | Leskowiec Rzyki |
2016-05-07 17:00 | Babia Góra Sucha Beskidzka | 1-0 | Cedron Brody |
2016-05-07 17:00 | Żarek Barwałd Górny | 2-3 | Naroże Juszczyn |
2016-05-07 17:00 | Lachy Lachowice | 2-2 | Płomień Sosnowice |
2016-05-07 14:00 | Relaks Wysoka | 3-0 | Stanisławianka Stanisław Dolny |
1. | Cedron Brody | 47 | 55:20 |
2. | Znicz Sułkowice Bolęcina | 44 | 48:20 |
3. | Naroże Juszczyn | 41 | 41:27 |
4. | Orzeł Wieprz | 35 | 38:31 |
5. | Leskowiec Rzyki | 32 | 33:35 |
6. | Relaks Wysoka | 30 | 32:29 |
7. | Astra Spytkowice | 28 | 36:28 |
8. | Babia Góra Sucha Beskidzka | 27 | 37:28 |
9. | Płomień Sosnowice | 25 | 35:42 |
10. | Halniak Targanice | 22 | 31:33 |
11. | Stanisławianka Stanisław Dolny | 19 | 33:46 |
12. | Burza Roczyny | 18 | 26:46 |
13. | Żarek Barwałd Górny | 15 | 25:45 |
14. | Lachy Lachowice | 12 | 30:70 |
a klasa oświęcim - KOLEJKA 16 | |||
2016-05-08 16:00 | Orzeł Witkowice | 3-3 | Strumień Polanka Wielka |
2016-05-08 16:00 | Zgoda Malec | 6-0 | Zatorzanka Zator |
2016-05-07 16:00 | Iskra Brzezinka | 0-5 | Hejnał Kęty |
2016-05-07 16:00 | Górnik Brzeszcze | 3-1 | Skawa Podolsze |
2016-05-07 16:00 | Strażak Rajsko | 1-1 | LKS Jawiszowice |
2016-05-07 14:00 | Przeciszovia Przeciszów | 0-1 | LKS Gorzów |
1. | LKS Jawiszowice | 40 | 36:8 |
2. | LKS Gorzów | 35 | 36:14 |
3. | Hejnał Kęty | 31 | 44:20 |
4. | Strażak Rajsko | 30 | 44:19 |
5. | Górnik Brzeszcze | 25 | 27:21 |
6. | Zatorzanka Zator | 24 | 28:30 |
7. | Skawa Podolsze | 21 | 20:38 |
8. | Przeciszovia Przeciszów | 20 | 28:30 |
9. | Zgoda Malec | 19 | 34:43 |
10. | Strumień Polanka Wielka | 17 | 28:32 |
11. | Orzeł Witkowice | 9 | 15:48 |
12. | Iskra Brzezinka | 4 | 15:52 |
b klasa oświęcim - KOLEJKA 13 | |||
2016-05-08 16:00 | Sygnał Włosienica | 3-1 | LKS Palczowice |
2016-05-08 16:00 | Zaborzanka Zaborze | 4-0 | LKS Piotrowice |
2016-05-08 11:00 | Solavia Grojec | 3-2 | LKS Głębowice |
2016-05-07 16:00 | LKS Poręba Wielka | 0-6 | Pogórze Gierałtowice |
2016-05-07 16:00 | LKS Bulowice | 2-1 | Puls Broszkowice |
1. | Zaborzanka Zaborze | 29 | 34:14 |
2. | Solavia Grojec | 28 | 39:20 |
3. | LKS Piotrowice | 23 | 25:19 |
4. | LKS Poręba Wielka | 22 | 36:25 |
5. | Pogórze Gierałtowice | 21 | 28:20 |
6. | LKS Bulowice | 20 | 19:19 |
7. | LKS Głębowice | 12 | 29:41 |
8. | LKS Palczowice | 12 | 20:42 |
9. | Puls Broszkowice | 10 | 18:29 |
10. | Sygnał Włosienica | 8 | 10:29 |
b klasa wadowice gr. i - KOLEJKA 16 | |||
2016-05-08 17:00 | Olimpia Zebrzydowice | 0-2 | Strzelec Budzów |
2016-05-08 16:00 | Jubilat Izdebnik | 4-2 | Żuraw Krzeszów |
2016-05-08 11:00 | Świt Osielec | 1-1 | Watra Zawoja |
2016-05-07 17:00 | KS Bystra | 1-0 | LKS Bieńkówka |
2016-05-07 17:00 | Dąb Sidzina | 3-3 | Huragan Skawica |
2016-05-07 16:00 | Grom Grzechynia | 2-0 | Błyskawica Marcówka |
1. | Grom Grzechynia | 38 | 59:20 |
2. | Strzelec Budzów | 26 | 33:18 |
3. | Jubilat Izdebnik | 26 | 37:28 |
4. | Żuraw Krzeszów | 26 | 29:22 |
5. | Watra Zawoja | 25 | 28:23 |
6. | Dąb Sidzina | 24 | 28:24 |
7. | Błyskawica Marcówka | 24 | 32:26 |
8. | KS Bystra | 21 | 24:31 |
9. | LKS Bieńkówka | 17 | 25:33 |
10. | Olimpia Zebrzydowice | 16 | 15:20 |
11. | Huragan Skawica | 12 | 30:61 |
12. | Świt Osielec | 10 | 24:58 |
b klasa wadowice gr. ii - KOLEJKA 16 | |||
2016-05-07 17:00 | Leńczanka Leńcze | 2-7 | Wikliniarz Woźniki |
2016-05-08 17:00 | Nadwiślanka Brzeźnica | 2-8 | Huragan Inwałd |
2016-05-08 16:00 | Amator Babica | 2-2 | Olimpia Chocznia |
2016-05-08 15:00 | Wisła Łączany | 2-1 | Sokół Frydrychowice |
2016-05-08 13:00 | Borowik Bachowice | 0-0 | Przełęcz Kossowa |
2016-05-07 17:00 | Dąb Tomice | 3-1 | Żarek Stronie |
1. | Huragan Inwałd | 40 | 66:21 |
2. | Olimpia Chocznia | 37 | 47:23 |
3. | Borowik Bachowice | 34 | 42:16 |
4. | Wikliniarz Woźniki | 29 | 43:39 |
5. | Dąb Tomice | 24 | 32:28 |
6. | Przełęcz Kossowa | 21 | 29:38 |
7. | Wisła Łączany | 20 | 28:33 |
8. | Leńczanka Leńcze | 19 | 38:40 |
9. | Sokół Frydrychowice | 15 | 19:39 |
10. | Amator Babica | 13 | 19:25 |
11. | Nadwiślanka Brzeźnica | 11 | 20:43 |
12. | Żarek Stronie | 8 | 9:47 |
c klasa wadowice gr. 1 - KOLEJKA 12 | |||
2016-05-08 17:00 | Skawa Jaroszowice | 4-1 | Spartak Skawce |
2016-05-08 17:00 | Zryw Lanckorona | 0-0 | Jastrzębianka Jastrzębia |
2016-05-08 17:00 | Chełm Stryszów | 3-1 | Tarnawianka Tarnawa |
2016-05-08 17:00 | Filkówka Barwałd Średni | 1-1 | Korona Skawinki |
1. | Skawa Jaroszowice | 27 | 34:9 |
2. | Tarnawianka Tarnawa | 25 | 39:18 |
3. | Chełm Stryszów | 22 | 29:16 |
4. | Korona Skawinki | 18 | 23:17 |
5. | Pogoń Bugaj | 17 | 20:24 |
6. | Filkówka Barwałd Średni | 12 | 18:25 |
7. | Spartak Skawce | 7 | 26:43 |
8. | Jastrzębianka Jastrzębia | 5 | 9:32 |
9. | Zryw Lanckorona | 4 | 16:30 |
c klasa wadowice gr. ii - KOLEJKA 12 | |||
2016-05-08 17:00 | Victoria Półwieś | 1-0 | Orzeł Radocza |
2016-05-08 14:00 | Sokół Chrząstowice | 2-4 | Czarni Koziniec |
2016-05-08 11:00 | Skawa Witanowice | 1-0 | Dąb II Paszkówka |
2016-05-07 17:00 | Orzeł II Ryczów | 1-3 | Gród Grodzisko |
2016-05-07 15:00 | Zaskawianka Wadowice | 4-3 | Gronie Zagórnik |
1. | Gród Grodzisko | 32 | 35:12 |
2. | Skawa Witanowice | 27 | 30:21 |
3. | Victoria Półwieś | 22 | 33:12 |
4. | Gronie Zagórnik | 22 | 36:23 |
5. | Czarni Koziniec | 21 | 28:18 |
6. | Orzeł II Ryczów | 17 | 23:25 |
7. | Zaskawianka Wadowice | 13 | 30:30 |
8. | Sokół Chrząstowice | 12 | 27:39 |
9. | Dąb II Paszkówka | 6 | 12:47 |
10. | Orzeł Radocza | 2 | 13:40 |
Znasz wynik meczu, a nie ma go na stronie? Pisz w komentarzach!
Brak komentarzy