iv liga - KOLEJKA 24 | |||
2017-05-07 17:00 | Orzeł Piaski Wielkie | 2-3 | Wiślanka Grabie |
2017-05-07 11:00 | Cracovia II | 1-2 | Hutnik Nowa Huta |
2017-05-06 17:00 | Skawinka Skawina | 0-2 | Sosnowianka Stanisław Dolny |
2017-05-06 17:00 | Michałowianka Michałowice | 0-1 | Beskid Andrychów |
2017-05-06 17:00 | Dalin Myślenice | 1-1 | Jutrzenka Giebułtów |
2017-05-06 17:00 | Unia Oświęcim | 0-1 | Wiślanie Jaśkowice |
2017-05-07 17:00 | Pcimianka Pcim | 1-0 | Nowa Proszowianka |
2017-05-06 16:00 | KS TS Węgrzce | 1-3 | Iskra Klecza Dolna |
1. | Wiślanie Jaśkowice | 55 | 58:13 |
2. | Cracovia II | 49 | 67:19 |
3. | Hutnik Nowa Huta | 47 | 55:32 |
4. | Jutrzenka Giebułtów | 40 | 38:23 |
5. | Unia Oświęcim | 36 | 36:29 |
6. | Wiślanka Grabie | 35 | 43:36 |
7. | Dalin Myślenice | 34 | 35:44 |
8. | Sosnowianka Stanisław Dolny | 34 | 30:39 |
9. | Iskra Klecza Dolna | 32 | 33:43 |
10. | Pcimianka Pcim | 32 | 32:50 |
11. | Michałowianka Michałowice | 32 | 43:39 |
12. | Beskid Andrychów | 29 | 19:26 |
13. | KS TS Węgrzce | 19 | 26:37 |
14. | Orzeł Piaski Wielkie | 18 | 25:47 |
15. | Nowa Proszowianka | 15 | 26:45 |
16. | Skawinka Skawina | 13 | 28:72 |
v liga - KOLEJKA 24 | |||
2017-05-07 17:00 | Tempo Białka | 1:3 | Nadwiślanin Gromiec |
2017-05-07 17:00 | LKS Jawiszowice | 3:1 | Niwa Nowa Wieś |
2017-05-07 17:00 | Victoria Zalas | 0:8 | Orzeł Ryczów |
2017-05-06 17:00 | Górnik Libiąż | 1:1 | Dąb Paszkówka |
2017-05-06 17:00 | Brzezina Osiek | 4:0 | Halniak Maków Podhalański |
2017-05-06 17:00 | LKS Żarki | 3:1 | Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska |
2017-05-06 17:00 | Cedron Brody | 2:2 | KS Chełmek |
2017-05-06 17:00 | Zagórzanka Zagórze | 3:2 | Garbarz Zembrzyce |
1. | Orzeł Ryczów | 61 | 78:23 |
2. | Nadwiślanin Gromiec | 47 | 57:23 |
3. | Niwa Nowa Wieś | 43 | 55:33 |
4. | LKS Jawiszowice | 41 | 66:25 |
5. | Brzezina Osiek | 41 | 42:30 |
6. | Tempo Białka | 40 | 56:43 |
7. | KS Chełmek | 39 | 46:22 |
8. | Garbarz Zembrzyce | 38 | 40:34 |
9. | Halniak Maków Podhalański | 32 | 40:43 |
10. | Cedron Brody | 31 | 28:44 |
11. | Zagórzanka Zagórze | 27 | 42:46 |
12. | LKS Żarki | 25 | 36:54 |
13. | Dąb Paszkówka | 18 | 29:61 |
14. | Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska | 17 | 27:67 |
15. | Górnik Libiąż | 17 | 27:71 |
16. | Victoria Zalas | 16 | 36:86 |
a klasa wadowice - KOLEJKA 24 | |||
2017-05-07 17:00 | Żuraw Krzeszów | 3-1 | Leskowiec Rzyki |
2017-05-06 17:00 | Skawa Wadowice | 1-2 | Huragan Inwałd |
2017-05-06 17:00 | Burza Roczyny | 1-0 | Grom Grzechynia |
2017-05-06 17:00 | Babia Góra Sucha Beskidzka | 1-2 | Jałowiec Stryszawa |
2017-05-06 17:00 | Relaks Wysoka | 5-1 | Znicz Sułkowice Bolęcina |
2017-05-06 17:00 | Orzeł Wieprz | 5-3 | Olimpia Chocznia |
2017-05-06 17:00 | Astra Spytkowice | 2-1 | Sokół Przytkowice |
2017-05-06 14:00 | Naroże Juszczyn | 4-2 | Halniak Targanice |
1. | Naroże Juszczyn | 59 | 72:22 |
2. | Jałowiec Stryszawa | 56 | 54:31 |
3. | Relaks Wysoka | 49 | 62:24 |
4. | Znicz Sułkowice Bolęcina | 39 | 46:42 |
5. | Babia Góra Sucha Beskidzka | 39 | 46:28 |
6. | Huragan Inwałd | 35 | 46:37 |
7. | Sokół Przytkowice | 34 | 37:33 |
8. | Leskowiec Rzyki | 34 | 45:43 |
9. | Orzeł Wieprz | 32 | 42:51 |
10. | Olimpia Chocznia | 29 | 33:52 |
11. | Astra Spytkowice | 24 | 26:51 |
12. | Burza Roczyny | 23 | 30:51 |
13. | Skawa Wadowice | 20 | 28:38 |
14. | Halniak Targanice | 19 | 35:52 |
15. | Grom Grzechynia | 19 | 42:55 |
16. | Żuraw Krzeszów | 15 | 16:50 |
a klasa oświęcim - KOLEJKA 20 | |||
2017-05-07 14:00 | LKS Gorzów | 0-3 | Przeciszovia Przeciszów |
2017-05-06 17:00 | Soła Łęki | 2-2 | Strumień Polanka Wielka |
2017-05-06 17:00 | Zatorzanka Zator | 5-1 | LKS Bobrek |
2017-05-06 17:00 | Zaborzanka Zaborze | 3-5 | Skawa Podolsze |
2017-05-06 17:00 | Strażak Rajsko | 2-3 | Górnik Brzeszcze |
2017-05-06 16:00 | Orzeł Witkowice | 3-2 | Zgoda Malec |
2017-05-06 11:00 | Hejnał Kęty | 3-3 | Solavia Grojec |
1. | Zatorzanka Zator | 53 | 58:15 |
2. | Strażak Rajsko | 49 | 63:12 |
3. | Hejnał Kęty | 38 | 59:29 |
4. | Górnik Brzeszcze | 35 | 39:27 |
5. | Strumień Polanka Wielka | 32 | 53:32 |
6. | LKS Bobrek | 29 | 53:38 |
7. | Przeciszovia Przeciszów | 26 | 35:36 |
8. | Soła Łęki | 21 | 39:43 |
9. | Skawa Podolsze | 20 | 30:52 |
10. | Orzeł Witkowice | 19 | 28:55 |
11. | Zaborzanka Zaborze | 18 | 25:57 |
12. | Zgoda Malec | 17 | 35:51 |
13. | Solavia Grojec | 16 | 35:47 |
14. | LKS Gorzów | 7 | 20:78 |
b klasa oświęcim - KOLEJKA 12 | |||
2017-05-07 17:00 | LKS Głębowice | 3-0 | Pogórze Gierałtowice |
2017-05-07 17:00 | Sygnał Włosienica | 2-5 | LKS Harmęże |
2017-05-06 17:00 | Puls Broszkowice | 4-2 | Iskra Brzezinka |
2017-05-06 17:00 | LKS Bulowice | 0-2 | LKS Piotrowice |
2017-05-06 17:00 | LKS Palczowice | 4-4 | LKS Poręba Wielka |
1. | LKS Bulowice | 24 | 31:23 |
2. | Sygnał Włosienica | 18 | 23:18 |
3. | Puls Broszkowice | 18 | 21:18 |
4. | LKS Głębowice | 17 | 24:23 |
5. | LKS Piotrowice | 16 | 13:12 |
6. | Iskra Brzezinka | 14 | 15:14 |
7. | LKS Harmęże | 14 | 22:25 |
8. | Pogórze Gierałtowice | 14 | 20:26 |
9. | LKS Poręba Wielka | 13 | 24:29 |
10. | LKS Palczowice | 9 | 20:25 |
b klasa wadowice gr 1 - KOLEJKA 16 | |||
2017-05-07 17:00 | Dąb Sidzina | 4-2 | Huragan Skawica |
2017-05-07 17:00 | Strzelec Budzów | 2-0 | LKS Bieńkówka |
2017-05-07 17:00 | Watra Zawoja | 0-1 | Błyskawica Marcówka |
2017-05-07 17:00 | Lachy Lachowice | Leńczanka Leńcze | |
2017-05-07 17:00 | Tarnawianka Tarnawa | 1-1 | Stanisławianka Stanisław Dolny |
2017-05-06 17:30 | Jubilat Izdebnik | 0-2 | KS Bystra |
1. | Strzelec Budzów | 38 | 42:16 |
2. | Dąb Sidzina | 30 | 37:26 |
3. | Stanisławianka Stanisław Dolny | 28 | 39:22 |
4. | Błyskawica Marcówka | 27 | 33:31 |
5. | Watra Zawoja | 25 | 40:21 |
6. | Lachy Lachowice | 21 | 40:31 |
7. | Leńczanka Leńcze | 20 | 28:27 |
8. | KS Bystra | 18 | 26:35 |
9. | LKS Bieńkówka | 17 | 27:35 |
10. | Huragan Skawica | 14 | 35:49 |
11. | Tarnawianka Tarnawa | 12 | 19:52 |
12. | Jubilat Izdebnik | 11 | 27:48 |
b klasa wadowice gr .2 - KOLEJKA 16 | |||
2017-06-15 11:00 | Gród Grodzisko | Przełęcz Kossowa | |
2017-05-07 18:00 | Borowik Bachowice | 6-2 | Płomień Sosnowice |
2017-05-07 17:00 | Victoria Półwieś | 0-9 | Wikliniarz Woźniki |
2017-05-06 17:00 | Dąb Tomice | 3-4 | Żarek Barwałd Górny |
2017-05-06 17:00 | Nadwiślanka Brzeźnica | 1-1 | Skawa Jaroszowice |
2017-05-06 15:00 | Wisła Łączany | 1-1 | Amator Babica |
1. | Żarek Barwałd Górny | 40 | 69:25 |
2. | Gród Grodzisko | 35 | 60:28 |
3. | Wikliniarz Woźniki | 30 | 53:27 |
4. | Dąb Tomice | 28 | 52:24 |
5. | Amator Babica | 28 | 27:21 |
6. | Przełęcz Kossowa | 24 | 34:42 |
7. | Borowik Bachowice | 20 | 45:44 |
8. | Wisła Łączany | 19 | 37:37 |
9. | Skawa Jaroszowice | 17 | 34:34 |
10. | Nadwiślanka Brzeźnica | 11 | 20:60 |
11. | Płomień Sosnowice | 9 | 26:64 |
12. | Victoria Półwieś | 6 | 23:74 |
c klasa wadowice gr 1 - KOLEJKA 12 | |||
2017-05-07 17:00 | Chełm Stryszów | 10-0 | Pogoń Bugaj |
2017-05-07 17:00 | Żarek Stronie | 4-2 | Olimpia Zebrzydowice |
2017-05-07 17:00 | Jastrzębianka Jastrzębia | 1-3 | Zryw Lanckorona |
2017-05-07 17:00 | Świt Osielec | 0-8 | Korona Skawinki |
1. | Korona Skawinki | 25 | 36:11 |
2. | Chełm Stryszów | 25 | 43:12 |
3. | Żarek Stronie | 22 | 36:16 |
4. | Filkówka Barwałd Średni | 18 | 25:25 |
5. | Olimpia Zebrzydowice | 17 | 27:18 |
6. | Zryw Lanckorona | 11 | 22:35 |
7. | Świt Osielec | 9 | 18:31 |
8. | Pogoń Bugaj | 5 | 12:40 |
9. | Jastrzębianka Jastrzębia | 3 | 11:42 |
c klasa wadowice gr 2 - KOLEJKA 12 | |||
2017-05-07 17:00 | Sokół Frydrychowice | 4-0 | Iskra II Klecza Dolna |
2017-05-07 17:00 | Gronie Zagórnik | 0-1 | Skawa Witanowice |
2017-05-07 11:00 | Czarni Koziniec | 2-2 | Sokół Chrząstowice |
1. | Skawa Witanowice | 22 | 22:8 |
2. | Sokół Chrząstowice | 19 | 23:13 |
3. | Sokół Frydrychowice | 16 | 35:19 |
4. | Czarni Koziniec | 14 | 29:12 |
5. | Orzeł Radocza | 11 | 18:17 |
6. | Iskra II Klecza Dolna | 10 | 15:42 |
7. | Gronie Zagórnik | 8 | 17:14 |
8. | Łysa Góra Zawadka | 1 | 7:41 |
Mecz zaległy z 11 kolejki: Orzeł Radeocza - Łysa Góra Zawadka 4-2
Brak komentarzy