Kolejna wysoka porażka Beskidu Andrychów – tym razem w prestiżowej potyczce z Podhalem Nowy Targ. Do przerwy andrychowianie przegrywali 0-3, a ostatecznie skończyło się 1-4. Honorowego gola zdobył dopiero w 87 min Stróżak.
Zobacz: zdjęcia z meczu Beskid - Podhale
III LIGA - KOLEJKA 10 | |||
2015-10-04 15:00 | Wisła Sandomierz | 2-3 | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
2015-10-03 15:30 | Soła Oświęcim | 2-2 | Poprad Muszyna |
2015-10-03 15:00 | Łysica Bodzentyn | 2-2 | Wisła II Kraków |
2015-10-03 15:00 | Czarni Połaniec | 3-2 | Wolania Wola Rzędzińska |
2015-10-03 13:00 | Spartakus Daleszyce | 2-1 | Korona II Kielce |
2015-10-03 11:00 | Garbarnia Kraków | brak gości | Poroniec Poronin |
2015-10-03 11:00 | Beskid Andrychów | 1-4 | Podhale Nowy Targ |
2015-10-03 11:00 | Sparta Kazimierza Wielka | 0-1 | Hutnik Nowa Huta |
2015-10-03 11:00 | Cracovia II | 5-1 | Unia Tarnów |
IV LIGA - KOLEJKA 9 | |||
2015-10-04 15:30 | Proszowianka Proszowice | 3-1 | Górnik Wieliczka |
2015-10-04 15:00 | Sosnowianka Stanisław Dolny | 0-3 | MKS Trzebinia-Siersza |
2015-10-03 15:30 | Spójnia Osiek-Zimnodół | 3-4 | Wiślanka Grabie |
2015-10-03 15:30 | Górnik Libiąż | 0-1 | Iskra Klecza Dolna |
2015-10-03 15:30 | Orzeł Piaski Wielkie | 4-2 | Garbarz Zembrzyce |
2015-10-03 15:30 | Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska | 1-5 | Wiślanie Jaśkowice |
2015-10-03 15:30 | Halniak Maków Podhalański | 1-2 | Michałowianka Michałowice |
2015-10-03 15:00 | Skawinka Skawina | 0-1 | Jutrzenka Giebułtów |
V LIGA - KOLEJKA 9 | |||
2015-10-04 15:30 | LKS Żarki | 1-2 | Dąb Paszkówka |
2015-10-04 15:30 | LKS Bobrek | 1-1 | Tempo Białka |
2015-10-04 15:30 | Soła II Oświęcim | 0-2 | Soła Łęki |
2015-10-03 15:30 | Orzeł Ryczów | 4-1 | Zagórzanka Zagórze |
2015-10-03 15:30 | Brzezina Osiek | 0-1 | KS Chełmek |
2015-10-03 15:30 | Niwa Nowa Wieś | 0-0 | Sokół Przytkowice |
2015-10-03 15:30 | Unia Oświęcim | 2-1 | Jałowiec Stryszawa |
2015-10-03 15:30 | Nadwiślanin Gromiec | 1-1 | Skawa Wadowice |
A klasa WADOWICE - KOLEJKA 8 | |||
2015-10-04 15:00 | Znicz Sułkowice Bolęcina | 1-1 | Babia Góra Sucha Beskidzka |
2015-10-04 15:00 | Leskowiec Rzyki | 1-0 | Płomień Sosnowice |
2015-10-03 15:00 | Lachy Lachowice | 1-2 | Naroże Juszczyn |
2015-10-04 15:00 | Halniak Targanice | 2-1 | Astra Spytkowice |
2015-10-04 11:00 | Burza Roczyny | 0-2 | Cedron Brody |
2015-10-03 15:00 | Żarek Barwałd Górny | 1-0 | Stanisławianka Stanisław Dolny |
2015-10-03 15:00 | Relaks Wysoka | 0-3 | Orzeł Wieprz |
A KLASA OŚWIĘCIM - KOLEJKA 8 | |||
2015-10-04 15:00 | LKS Jawiszowice | 1-0 | Skawa Podolsze |
2015-10-03 15:00 | Przeciszovia Przeciszów | 2-2 | Zgoda Malec |
2015-10-03 15:00 | LKS Gorzów | 3-1 | Hejnał Kęty |
2015-10-03 15:00 | Strażak Rajsko | 4-4 | Zatorzanka Zator |
2015-10-03 15:00 | Górnik Brzeszcze | 1-1 | Strumień Polanka Wielka |
2015-10-03 15:00 | Iskra Brzezinka | 1-2 | Orzeł Witkowice |
B klasa I WADOWICE - KOLEJKA 8 | |||
2015-10-04 15:00 | Huragan Skawica | 2-3 | Watra Zawoja |
2015-10-04 15:00 | LKS Bieńkówka | 1-4 | Błyskawica Marcówka |
2015-10-04 15:00 | Dąb Sidzina | 1-0 | Strzelec Budzów |
2015-10-04 15:00 | Świt Osielec | nie odbył się | Żuraw Krzeszów |
2015-10-04 14:00 | Grom Grzechynia | 5-1 | Jubilat Izdebnik |
2015-10-03 15:00 | KS Bystra | 2-2 | Olimpia Zebrzydowice |
B klasa II WADOWICE - KOLEJKA 8 | |||
2015-10-04 15:00 | Amator Babica | 2-0 | Wisła Łączany |
2015-10-04 15:00 | Huragan Inwałd | 6-0 | Wikliniarz Woźniki |
2015-10-04 15:00 | Olimpia Chocznia | 7-0 | Żarek Stronie |
2015-10-04 15:00 | Nadwiślanka Brzeźnica | 1-0 | Sokół Frydrychowice |
2015-10-03 15:00 | Dąb Tomice | 0-2 | Borowik Bachowice |
2015-10-03 13:00 | Leńczanka Leńcze | 6-0 | Przełęcz Kossowa |
B klasa OŚWIĘCIM - KOLEJKA 8 | |||
2015-10-04 15:00 | LKS Piotrowice | 0-1 | Puls Broszkowice |
2015-10-04 15:00 | LKS Głębowice | 2-1 | LKS Bulowice |
2015-10-04 11:00 | Solavia Grojec | 8-1 | LKS Palczowice |
2015-10-03 15:00 | LKS Poręba Wielka | 6-1 | Sygnał Włosienica |
2015-10-03 15:00 | Pogórze Gierałtowice | 0-1 | Zaborzanka Zaborze |
C klasa I WADOWICE - KOLEJKA 7 | |||
2015-10-04 15:00 | Zryw Lanckorona | 1-5 | Chełm Stryszów |
2015-10-04 15:00 | Pogoń Bugaj | 3-3 | Filkówka Barwałd Średni |
2015-10-04 15:00 | Jastrzębianka Jastrzębia | 0-7 | Korona Skawinki |
2015-10-04 11:00 | Tarnawianka Tarnawa | 5-3 | Skawa Jaroszowice |
2015-10-04 11:00 | Sokół II Przytkowice | Spartak Skawce |
C klasa II WADOWICE - KOLEJKA 7 | |||
2015-10-04 15:00 | Orzeł Radocza | 2-2 | Zaskawianka Wadowice |
2015-10-04 15:00 | Sokół Chrząstowice | 1-6 | Victoria Półwieś |
2015-10-04 15:00 | Dąb II Paszkówka | 2-10 | Gronie Zagórnik |
2015-10-04 15:00 | Czarni Koziniec | 3-3 | Gród Grodzisko |
2015-10-04 11:00 | Skawa Witanowice | 4-0 | Orzeł II Ryczów |
Znasz wynik meczu, a nie ma go na stronie? Pisz w komentarzach!
Brak komentarzy