Z powodu intensywnych opadów deszczu wiele boisk jest w kiepskim stanie.
Dlatego działacze Beskidu w porozumieniu z działaczami Jutrzenki Giebułtów podjęli już decyzję, że zaplanowane na sobotę spotkanie w Andrychowie zostanie przełożone na 31 maja.
Najbliższy mecz w Andrychowie odbędzie się 3 maja o godz. 17:30 - Beskid zagra ze Skawinką.
Odwołano także niektóre spotkania w innych ligach.
iv liga - KOLEJKA 22 | |||
2017-04-30 16:30 | Pcimianka Pcim | 1-1 | Wiślanka Grabie |
2017-04-29 17:00 | Skawinka Skawina | 2-4 | Orzeł Piaski Wielkie |
mecz odwołany | Beskid Andrychów | Jutrzenka Giebułtów | |
mecz odwołany | Michałowianka Michałowice | Hutnik Nowa Huta | |
2017-04-29 17:00 | Dalin Myślenice | 1-4 | Wiślanie Jaśkowice |
mecz odwołany | Cracovia II | Nowa Proszowianka | |
2017-04-29 17:00 | Unia Oświęcim | 1-1 | Iskra Klecza Dolna |
mecz odwołany | KS TS Węgrzce | Sosnowianka Stanisław Dolny |
v liga - KOLEJKA 22 | |||
2017-04-30 17:00 | LKS Żarki | 2-2 | Garbarz Zembrzyce |
2017-04-30 17:00 | Zagórzanka Zagórze | 1-1 | Niwa Nowa Wieś |
2017-04-30 17:00 | Tempo Białka | 2-6 | Orzeł Ryczów |
2017-04-30 17:00 | LKS Jawiszowice | 1-2 | Dąb Paszkówka |
2017-04-29 17:00 | Górnik Libiąż | 4-2 | Victoria Zalas |
2017-04-29 17:00 | Halniak Maków Podhalański | 3-0 | Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska |
mecz odwołany | Cedron Brody | Nadwiślanin Gromiec | |
2017-04-29 15:00 | Brzezina Osiek | 2-0 | KS Chełmek |
1. | Orzeł Ryczów | 55 | 67:21 |
2. | Nadwiślanin Gromiec | 43 | 51:19 |
3. | Tempo Białka | 40 | 55:38 |
4. | Niwa Nowa Wieś | 40 | 52:30 |
5. | LKS Jawiszowice | 38 | 61:21 |
6. | KS Chełmek | 38 | 44:19 |
7. | Garbarz Zembrzyce | 37 | 38:31 |
8. | Brzezina Osiek | 35 | 37:30 |
9. | Halniak Maków Podhalański | 31 | 40:39 |
10. | Cedron Brody | 29 | 26:42 |
11. | Zagórzanka Zagórze | 23 | 36:41 |
12. | LKS Żarki | 19 | 32:53 |
13. | Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska | 17 | 26:63 |
14. | Dąb Paszkówka | 16 | 27:59 |
15. | Victoria Zalas | 15 | 35:77 |
16. | Górnik Libiąż | 15 | 26:70 |
W A klasie oświęcimskiej wszystkie mecze zostały przełożone na inny termin
a klasa oświęcim - KOLEJKA 18 | |||
Solavia Grojec | LKS Gorzów | ||
Soła Łęki | LKS Bobrek | ||
Hejnał Kęty | Skawa Podolsze | ||
Zatorzanka Zator | Zgoda Malec | ||
Orzeł Witkowice | Zaborzanka Zaborze | ||
Górnik Brzeszcze | Przeciszovia Przeciszów | ||
Strażak Rajsko | Strumień Polanka Wielka |
W B klasie oświęcimskiej wszystkie mecze zostały przełożone na inny termin
b klasa oświęcim - KOLEJKA 11 | |||
Pogórze Gierałtowice | Puls Broszkowice | ||
LKS Poręba Wielka | LKS Bulowice | ||
LKS Harmęże | LKS Palczowice | ||
LKS Piotrowice | LKS Głębowice | ||
Iskra Brzezinka | Sygnał Włosienica |
Klasa A Wadowice
NAROŻE JUSZCZYN - JAŁOWIEC STRYSZAWA 2-1
Pozostałe mecze mecze z weekendu przełożone na 15 czerwca
B Klasa Wadowice, gr 1
HURAGAN SKAWICA - JUBILAT IZDEBNIK 9-2
BIEŃKÓWKA - DĄB SIDZINA 2-3
Pozostałe mecze przełożone na 3 maja
B Klasa Wadowice, gr 2
ŻAREK BARWAŁD GÓRNY - VICTORIA PÓŁWIEŚ 6-1
PŁOMIEŃ SOSNOWICE - NADWIŚLANKA BRZEŹNICA 2-4
WIKLINIARZ WOŹNIKI - WISŁA ŁĄCZANY 2-2
Pozostałe mecze przełożone
C Klasa Wadowice, gr 1
Wszystkie mecze przłożone na 3 maja
C Klasa Wadowice, gr 2
SKAWA WITANOWICE - SOKÓŁ FRYDRYCHOWICE 1-0
SOKÓŁ CHRZĄSTOWICE - GRONIE ZAGÓRNIK 2-2
Mecz Radocza - Zawadka przełożony na 7.05
Brak komentarzy